Jump to content


Photo

Katero oblačilo/modni dodatek ste nazadnje kupili?


  • Please log in to reply
15356 replies to this topic

#121 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 01 September 2005 - 07:54 PM

V MB.ju pa nimajo tega cry.gif . No ne vsaj da bi jaz opazla cry.gif .
  • 0
Viens, reste ici!

#122 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 September 2005 - 07:58 PM

Ja, super so tile spodnji deli pižamc - luštni in komot.

¤PunChkA¤, si ziher, da nimajo v Mb v Zari tega? Čudno.....
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#123 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 01 September 2005 - 08:05 PM

QUOTE(\\"Jenna)
Aja, pa sp. dele luštnih pižamc imajo tudi v Marks&Spencer (CityPark), ampak so tam cene malo višje.


najlepša hvala za odgovor! že vem, da bom jutr zavila tut v zaro ... biggrin.gif mal gledat, keša itak nimam. v m&s sem že gledala, v oči mi je padel en spodnji del pižamce, isto črtast, samo je bla cena res mal previsoka. (na razprodaji mal čez 5k, men je to preveč.)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#124 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 01 September 2005 - 08:23 PM

Jenna v mb.ju je na oddelku za perilo obupno malo stvari tak da pomojem tudi teh spodnjih delov pidžamic ne držijo! na oddelku s spodnjim perilom majo na razpolago približno 8 modelov tangic in 3 modele moderčko potem je še tu nekaj spodnjih majč in tu se zaključi! Porazno.. rolleyes.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#125 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 September 2005 - 08:35 PM

Ja, saj sem bla ene parkrat v Mb v Zari - sicer res nisem nikoli zasledila nič všečnega (enkrat sem si kupla samo ene gatke in en modrček) - sem pa mislila, da nekje pa vseeno imajo te stvari, na kakšnem drugem koncu, no. Pa jih vprašaj, zakaj tega nimajo. Aja - neke pižamce sem enkrat v Mb vidla tudi v HMu.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#126 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 03 September 2005 - 08:37 PM

kratkr hlačke full lepe,pa majčko brez rokavov
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#127 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 04 September 2005 - 11:17 AM

a se je ktera kj sprehajala po h&m-u v mariboru..ze majo kj jesenskega..pa ne sam za ful suhice ermm.gif:
  • 0
it's not pms, it's you..

#128 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 September 2005 - 12:54 PM

pižamne kratke hlače z mini rožicami od palmers in belo rebrasto bombažno majčko na naramnice oops.gif oops.gif oops.gif zgrešila temo, se opravičujem! to mam zdele oblečn ....
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#129 didalina

didalina

    sramežljivec

  • Člani
  • 34 posts

Posted 04 September 2005 - 06:07 PM

dve jopici.eno za šport drugo bolj sexy.za oboje skup sm dala 13 smile.gif jurjev
  • 0

#130 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 04 September 2005 - 06:14 PM

Jenna v h&m majo zelo luštne piđamice, copatke v kompletu z piđamicami itd.... meni so taki stvari zelo všečne. Morem prit enkrat v Ljubljano v "tavlko" Zaro pogledat ker v Mb.ju je žalostno. Pomojem bi blo treba ukinit Emporium in kr Zaro naret še zgornje nadstropje !

Anch
v Mariborskme h&m.ju sem bla pred slabim tednom pa ti morem povedat, da kaj ekstra jesenskega še nimajo ampak majo pa že nekaj žametnih hlač, jaknic itd..pa tudi nekaj prehodnih bund sem opazla.
  • 0
Viens, reste ici!

#131 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 04 September 2005 - 07:06 PM

tnx smile.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#132 keya

keya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 333 posts
  • Location:gorenska
  • Interests:marskej... :P predvsem pa turizm pa potovanja :))

Posted 04 September 2005 - 09:18 PM

jst sm pa nazadne kupla ene hlače take bl športne pa en pulovr :happy8:
  • 0

#133 Nadja

Nadja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:šport, potovanje, mediji, tuji jeziki in še in še...

Posted 04 September 2005 - 10:06 PM

Jaz pa že hudoooo dolgo časa nič kupla rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

Off topic: 17.sept sem povabljena na poroko. Sicer imam eno še čist novo oblekco, na naramnice- hudo luštkana, seksi..ampak se mi zdi,da bo zdaj že malo prehladno za tole, kaj?Je pa črna.

Dajte mi predlagat, kaj naj oblečem?? V mislih sem imela mogoče kak kompletek- krilo+sako- oboje temno rjava barva..

mam take sandalčke-spredaj zaprte, špičake-bež/karamel barva, in tudi take barve je šal. Spodaj pa bi imela še neke luštkane nogavice...

NO,..KAJ PREDLAGATE??? IN KAM NAJ GREM?? Cena ni toliko pomembna..

thanks,nadja
  • 0
LP, Nadja

When we are happy, we are allways good, but when we are good, we are not allways happy (O.Wilde).

#134 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 05 September 2005 - 07:39 AM

če si recimo dobiš nekaj primernega za čez rame (štolo, šal, bolero) imaš lahko tudi črno obleko.mejbi
  • 0

#135 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 05 September 2005 - 09:06 AM

nadja, wb! wink.gif

če bo vreme dopuščalo, si po mojem lahko oblečeš črno oblekco, svetle tanke hlačne nogavice (ne znam čist dobr opisat, kakšno barvo mam v mislih ... bež, vsekakor ne kožno barvo, mogoče take, ki se mal posvetijo), krem sandalčke (itak so spredaj zaprti) in šal iste barve, ki ga omenjaš. če maš še kakšno svetlo (bež, podobno kot sandalci in šal) jopico, bi blo to kul. lahko pa je jopca črna. ali pa, kot je svetovala ka: bolero, šal ...

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#136 Nadja

Nadja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:šport, potovanje, mediji, tuji jeziki in še in še...

Posted 05 September 2005 - 05:15 PM

Hej Špela!!! Si prva,ki je opazila, da sem nazaj 8)
Ja, neko jopico bi morala imet čez oblekco al pa nekaj..moram it kaj iskat!

cao,nadja
  • 0
LP, Nadja

When we are happy, we are allways good, but when we are good, we are not allways happy (O.Wilde).

#137 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 05 September 2005 - 06:27 PM

poji malo na okoli, pa če se da, vzemi magari obleko s sabo (če ni prevelika, da ne zgrešiš materiala. sama sem tako "trefla" eno jakno, ki naj bi šla na krilo. in po sem iskala še krilo, ki naj bi šlo na jakno.

aja, imam eno novo vzorčasto majčko, ki se zveže okoli pasu iz topshopa smile.gif
  • 0

#138 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 05 September 2005 - 07:14 PM

Nadja kaj pa če bi navrh na obleko oblekla letos zelo in polovično jopico, ki se lahko odspredaj zaveže ali zapne z gumbki možnosti je na milijone. Seveda, bi zraven oblekice pasala elegentna polovična jopica, lahko pa si omisliš tudi čevlje enake barve.
  • 0
Viens, reste ici!

#139 Nadja

Nadja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:šport, potovanje, mediji, tuji jeziki in še in še...

Posted 05 September 2005 - 08:33 PM

Hej punce! Super ste. Grem konec tedna, skrajni čas pa nasl.teden po trgovinah...in nekaj bom ja našla- UPAM.

Javim,kaka bo kombinacija. In upam,da bom blestela! haha laugh.gif rolleyes.gif laugh.gif
  • 0
LP, Nadja

When we are happy, we are allways good, but when we are good, we are not allways happy (O.Wilde).

#140 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 06 September 2005 - 12:53 PM

prejšnji teden sem nakupovala v h˛m v grazu (kavbojke, pulover, spodne perilo). včeraj pa sem iz obupa in depresije zaradi nenarejenega izpita sad.gif šla v city park in si kupila kavbojke v new yorkerju! oops.gif
  • 0




4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users