Jump to content


Photo

Sušilnik las oz. FEN :)


  • Please log in to reply
131 replies to this topic

#1 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 January 2006 - 01:47 PM

No v bistvu me zanima, če imate kej izkušenj s feni, ki vsebujejo IONe? Baje odpravljajo naelektrenost las in naredijo bolj mehke in neštrleče lase. Imate kej izkušenj s tem? Je to res?

Pa sicer... kakšne imate na sploh izkušnje s feni? Jih sploh uporabljate? Kakšne?

No mal se razpište. wink.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 January 2006 - 01:57 PM

Mi imamo doma en profesionalen fen, ampak je že ful star in ni na ione. Ima ful nastavitev toplote, ampak meni se zdi vseeno agresiven ... na splošno si ne sušim las s fenom (razen če se mi kam ful mudi in si perel nase zadnji moment) ampak si jih posušim lepo na zraku. Toplota fena izsušuje lase, potem tudi niso tako mehki, tko da se ga izogibam.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 18 January 2006 - 01:57 PM

Jaz uporabljam cist navaden fen in to cist malo,tolk da imam se vlazne lase ne oa mokre..
Drugac imam pa doma difuzer (to je fen z onim veliki difuzerom ki skodra lase) vendar ga ne uporabljam.
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#4 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 18 January 2006 - 03:27 PM

Jst mam tud enga starejšega, z dvema stopnjama (samo topel zrak). Že kšne tri leta sm si lase sušila na zraku, zadn mesec pa s fenom in se mi zdi da so lasje nekak lepši, lažje jih je počesat, ukrotit, clo manj mastni se mi zdijo (možn k mam tud nov šampon). Moram ga nucat, zarad pence...
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#5 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 18 January 2006 - 04:26 PM

Ne sušim si z fenom nikoli! Mam tudi naravno ful mastne lase in fenanje še pospeši delovanje lojnic tak da ne.
  • 0
Viens, reste ici!

#6 bubyka

bubyka

    sramežljivec

  • Člani
  • 55 posts
  • Location:nad oblaki
  • Interests:vse in še več

Posted 18 January 2006 - 05:53 PM

Jz in fen ne paševa skuaj... biggrin.gif Če si jih sfenam mam tak kup puha na glavi, da si jih lahko samo v čop spnem, pa še to težko. Tako da sji naravno posušim, potem pa zlikam smile.gif
  • 0
Pot, ki se vzepnja in spušča je ena in ista.

#7 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 18 January 2006 - 06:11 PM

Tudi jaz si ne sušim s fenom, ker se mi enostavno ne da. Pa po fenu dobim električne lase pa prhljaj.
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#8 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 18 January 2006 - 08:45 PM

Jaz pa si vedno sušim lase s fenom, razen na morju.Ste me kar presenetle z odgovori, ker se mi zdi, da si večina punc dela frizurce in navija lase s fenom.Jaz mam zdaj enega novega, kupljenega pred kratkim ( ker je stari umrl, mel pa je wow, celo eno nastavitev pihanja zraka, torej je bil predpotopni).No, ta ima ful nekih nastavitev od hladnega zraka, do turbo funkcije, mislim pa da nima ionov, ker prvič čujem da sploh obstajajo taki. Ampak zdaj vidim, da so te vse funkcije potrata, ker itak uporabljam samo eno, tako kot pri starem.
  • 0

#9 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 18 January 2006 - 08:52 PM

no mi mamo ta fen k nej bi mel te ione..skratka its bullshit...isti K**** če maš tist pržgan alpa ne... sam še en nateg biggrin.gif
  • 0

#10 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 18 January 2006 - 08:55 PM

če se le da pustim, da se mi prosto posušijo, če se pa mudi pa fen, pa še to ne čist do suhega, ker se mi res ne ljubi tako dolgo fenat(mam dost dolge in goste lase).
  • 0

#11 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 18 January 2006 - 08:59 PM

jao,mi mamo fen s 3 stopnjami toplote pa 2 stopnjama hitrosti,je pa čist navadn,uporabljam ga pa že ene 8 let ne!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#12 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 18 January 2006 - 11:02 PM

sfenat se pustim sam pri frizerju.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#13 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 January 2006 - 11:07 PM

.
Jaz imam srebrno/temno plav Philipsov fen, 1900W. Ima pač vse to, kar imajo zdaj ti feni - neke nastavke, pa nastavitve za jakosti vročine, pa hlajenje. Jaz si pa skos sušim s fenom, sicer bi bli moji lasje ful kodrasti, pa še sušili se mi bi fuuul dolgo. Ampak presenetljivo zaradi feniranja nimam čisto nič uničenih.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#14 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45340 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 January 2006 - 11:20 AM

Jaz si tudi sušim lase s fenom. Še sploh pozimi ker drugače se takoj prehladim. Pa še predolge imam in bi se mi predolgo sušili, če si ne bi fenala. Edino na morju ali pa ko je poleti res vroče zunaj si ne sušim s fenom.
Doma pa imamo fen od Rowente z nastavitvijo 3 hitrosti in 3 možnosti toplote. Poleti pride prav hladno sušenje, pozimi pa srednja stopnja. Če se kdaj hudo mudi pa preklopim tudi na najbolj vročo stopnjo ampak to se dogaja zelo zelo in še enkrat zelo redko.
  • 0

#15 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 January 2006 - 01:28 PM

No jst sem pa zdej kupila nov fen. Je na ione in morm povedat, da nekak res deluje. Jst mam grozno naelektrene lase, še bolj pa če uporabim sprejček od kliss kurja. Tko, da sem ga skoraj nehala uporabljat. Evo, zj sem si umila lase, se fajn našpricala s prejčkom in posušila s fenom. In nimam čist nič naelektrene lase. 8) biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#16 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 21 January 2006 - 08:53 AM

Mi imamo fen od Rowente, na tri brzine in tri toplote. Imam pa še enega zložljivega 'za na potovanja' - 1x sem ga imela s sabo!!! Nimam pojma ali je kateri na te ione al ne - menda ne.
Fen rabim mogoče 3x na leto - škoda las mi naredi ful slamnate lase.
  • 0

#17 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 22 January 2006 - 01:33 AM

Jaz si lase vedno sušim s fenom. Če bi čakala, da se mi sami posušijo, bi verjetno čakala do takrat, ko bi si jih mogla spet oprat. Izjema je edino poleti, ko je res vroče.
  • 0

#18 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 22 January 2006 - 10:37 AM

QUOTE(Michelle)
Jaz si lase vedno sušim s fenom. Če bi čakala, da se mi sami posušijo, bi verjetno čakala do takrat, ko bi si jih mogla spet oprat. Izjema je edino poleti, ko je res vroče.


enako wink.gif ko si jih operem pa jih obvezno zavijem v brisačo za nekaj časa, da se vsaj malo posušijo.
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#19 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 24 January 2006 - 12:12 PM

Enako. Jaz si jih pozimi čist vedno fenam, sam poleti na morju, k sem zunaj ne. Sam si jih nikol ne čist na mokre..najprej jih zavijem v brisačo za 10 minut, pol jih mam še ene 5 minut zunaj mokre na luftu...in ko so sam še vlažni, da ne teče od njih, jih pa sfenam čist do suhega. S srednjo toploto, pa ne preblizu. Čist nič ne vpliva na mastnost al pa da lasi ne bi bli mehki. Uporabljam pa običen fen.

V bistvu, če si jih ne sfenam, pa pustim na luftu, se mi ultra prhljaj dela, pa še vsa sem skraužlana polna laskov in štrenastih kodrčkov, s fenom si jih pa lepo zgladim navzdol in mam pol lepo gladko valovite.
  • 0

#20 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 24 January 2006 - 01:10 PM

js si tut ne sušim las s fenom!!! mi kr tko vse štrenast nrdi!!mam pol lase kot slamo!!! IPB Image
sam če se pa na zraku posušijo so pa mal bolši!

kaj pa mislte o tistem fenu k ma kao hladno sušenje al kaj že?? blink.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users