Jump to content


Photo

Oralno


  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#1 HENTAI

HENTAI

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 124 posts

Posted 22 December 2005 - 03:05 PM

Zanima me vaša prva izkušnja z oralnim sex-om?
Kaj vam je šlo po glavi ob tem, kako ste se spustili v to ... in kako je izgledalo (občutki).
  • 0
I never hated a man enough to give him his diamonds back. - Zsa Zsa Gabor

#2 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 22 December 2005 - 05:19 PM

prva verjetno ni bla ne vem kaj, zdej mi je pa oralni seks takorekoč obvezna sestavina vsakega seksa. po glavi mi gre pa vse mogoče: 'to mi deli', 'ne še nehat', 'zdejle bi mi pasala ena bejba', .... biggrin.gif sej to ponavad tut glasno izustim. kako sm se spustila v to ... ma, če se tip že sam ne spomni, da bi me oralno zadovoljil, mu pa to jasno nakažem. mu glavo rinem med noge al pa rečem: 'liži me!' biggrin.gif na kaj pa mislim med fafanjem ... kaj vem ... osredotočim se na njegove odzive. aja, občutki .... fenomenalni. biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#3 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30816 posts
  • Location:Primorska

Posted 28 December 2005 - 08:53 PM

Ne spomnim se, kdaj sem ga prvič imela v ustih, niti obratno.
Ampak očitno sem postala prava mojstrica, hehe...
Sama pa bolj kot v tem uživam, če me rajca po joških in bradavičkah. To me čiiist zakur.... oops.gif
  • 0

#4 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3140 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 28 December 2005 - 10:22 PM

Ummm, nč pregovarjanje tipa, v prvo sm mislla da bom bruhala če povem čist po pravic tongue.gif Pol ti pa nekak rata normaln
Jaz zase je pa kul an, nor filing do konca biggrin.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#5 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 29 December 2005 - 12:35 AM

tako kot Špela pravi: obezvna sestavina sexa...
Obožujem fantovega 'slončka', obožujem ko mi jo 'obdeluje' ...
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 December 2005 - 01:15 AM

QUOTE(URŠKA)
Obožujem fantovega 'slončka'

Iii biggrin.gif:D

Moja prva izkušnja je bila pač primerno temu hecna, čeprav sem se že prvič strašansko dobro odrezala (zgleda sem naravno talentirana twisted.gif ) in napis pod nickom ni kr tako iz trte zvit. IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 29 December 2005 - 01:22 AM

jaz se pa sploh ne spomnim kdaj sem prvič. niti približno ne vem.

mi je pa ful dobro - obojestransko. a sploh še obstajajo punce, ki tega ne počnejo? ker jaz sem že kdaj slišala kero rečt, 'jaz pa tega nikoli ne bi'...
  • 0

#8 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 December 2005 - 01:27 AM

.
Ja, obstajajo. biggrin.gif Ena je mojemu kolegu rekla, da tega ne dela. Pa jo je takoj pustil. biggrin.gif:D Kar je edino pravilno. Če je baba že glede tega zadrgnjena, kako je šele glede česa drugega.

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#9 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 29 December 2005 - 03:10 AM

[quote=Jenna].
Ja, obstajajo. biggrin.gif Ena je mojemu kolegu rekla, da tega ne dela. Pa jo je takoj pustil. biggrin.gif:D Kar je edino pravilno. Če je baba že glede tega zadrgnjena, kako je šele glede česa drugega.

.
kriza, ja... edin prov, da jo je pustil... mislim fak no, sej ni srednji vek, ko se niso umival rolleyes.gif pa je blo na tone "mlečnih produktov" tam dol (sirček, skutka ipd.)

v glavnem, s prvim tipom sva neki mescev sam oralno prakticirala... baje sem naravni talent, on je pa tud znal na prave gumbe pritiskat. Ja tolk je blo dobr, da sploh nisva nč hitela z vaginalnim seksom... oralno je itak najbolj-v-ekstazo-popeljajoče

  • 0
Posted Image

#10 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 29 December 2005 - 08:41 AM

No super za vas men pa ne ratuje in ne ratuje ...ko me zaboli me mine prakticirati pa tud ne mroeva vsak dan tako da gre vse vedno od zacetka ermm.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#11 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 29 December 2005 - 10:04 AM

QUOTE(lala)
ko me zaboli

Kako to misliš? Potem najbrž ni taprave tehnike ...
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#12 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 29 December 2005 - 11:15 AM

blink.gif blink.gif blink.gif

Če je tle bolečina, je očitno zelo daleč od kake tehnike biggrin.gif biggrin.gif Upam da ne gre za grizenje twisted.gif twisted.gif twisted.gif
  • 0

#13 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23564 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 29 December 2005 - 11:20 AM

Oralno in analno ni isto ... biggrin.gif
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#14 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 29 December 2005 - 01:40 PM

jz sm prvič to delala fantu s kterim sm zdj, z njim sm tud prvič sexala. Začela sva hodt pr mojih 18, sexala sva šele pr mojih 19 biggrin.gif vmes pa NIČ oralnega sexa,hahaha biggrin.gif pa nič mi ni blo bad/sram,...haha to je kr neki...
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#15 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23564 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 29 December 2005 - 01:43 PM

QUOTE(rea)
jz sm prvič to delala fantu sk terims m zdj,z njem smt ud prvič sexala.začela sva hodt pr mojih 18,sexala sva šele pr mojih 19 biggrin.gif vmes pa NIČ oralnega sexa,hahaha biggrin.gif pa nič mi ni blo bad/sram,...haha to je kr neki...


Rea .... tista velika tipka na tipkovnici JE presledek... samo še pravilno se jo nauči uporabljati biggrin.gif
Sorry, ampak sem morala 3x prebrat, da sem ugotovila kaj piše!
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#16 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 29 December 2005 - 02:16 PM

QUOTE(Kami)
Oralno in analno ni isto ... biggrin.gif

lol joj kak sem slepa niti videla nisem se opravicujem.Logicno da se prakticira.Brez tega skoraj ni smisla biggrin.gif NO..je smisel ampak postane monotono in ce v sexu neki ne stima potem v zvezi neki ne stima.
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#17 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 29 December 2005 - 03:07 PM

QUOTE(Kami)
QUOTE(rea)
jz sm prvič to delala fantu sk terims m zdj,z njem smt ud prvič sexala.začela sva hodt pr mojih 18,sexala sva šele pr mojih 19 biggrin.gif vmes pa NIČ oralnega sexa,hahaha biggrin.gif pa nič mi ni blo bad/sram,...haha to je kr neki...


Rea .... tista velika tipka na tipkovnici JE presledek... samo še pravilno se jo nauči uporabljati biggrin.gif
Sorry, ampak sem morala 3x prebrat, da sem ugotovila kaj piše!

sm popravlaaaaaaaaaaaaaaaaaa oops.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#18 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23564 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 29 December 2005 - 03:17 PM

QUOTE(lala)
QUOTE(Kami)
Oralno in analno ni isto ... biggrin.gif

lol joj kak sem slepa niti videla nisem se opravicujem.Logicno da se prakticira.Brez tega skoraj ni smisla biggrin.gif NO..je smisel ampak postane monotono in ce v sexu neki ne stima potem v zvezi neki ne stima.


no me veseli, da smo to razčistili, ker se nas je kar ene par spraševalo o kakšnih "bolečinah" ti to....
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#19 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3140 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 29 December 2005 - 03:23 PM

Pri nama je bil to kr obvezen element, čeprav morem rečt da meni ni blo tako zadovoljujoče kot njemu... ni znal pritiskat prave gumbke... rolleyes.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#20 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30816 posts
  • Location:Primorska

Posted 29 December 2005 - 04:10 PM

Ma ja, jst sploh nism mogla verjet, kako eni tipi (no, en) to obvladajo, eni pa so čist brez občutka za lizing dol spodi. Mislim, ful je odvisno, men deluje, kot da ima neko tehniko, ki ful pali. Najboljši filing mi je pa, ko mi ščegija prov tko med ustnicama sesa in vleče..se mi zdi, kot da mi bo neki iztrgal iz nevemkje..noro dobro.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users