Jump to content


Photo

Geli / kreme za prhanje


  • Please log in to reply
297 replies to this topic

#201 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16922 posts
  • Gender:Female

Posted 06 April 2013 - 09:53 AM

Kmalu bom porabila tega, vonj je res božanski:

 

32085_001.jpg


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#202 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22353 posts
  • Gender:Female

Posted 06 April 2013 - 10:16 AM

Tega v trgovini nimajo? Sem bila pozimi enkrat v Hali A v BTC-ju, pa nisem videla nič od tega z vanilijo. A to je stalno v ponudbi ali je bila kakšna praznična izdaja?


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#203 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16922 posts
  • Gender:Female

Posted 06 April 2013 - 10:34 AM

Ne vem, sem bila v fizični trgovini nazadnje, še predenj je prišel ta gel ven. Je pa na voljo v spletni trgovini in še poceni.

Nimam pa izkušenj z drugimi stvarmi za tuširanje od YR.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#204 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 06 April 2013 - 01:30 PM

Marmelada, vanilijo ima tudi ta Alverde, meni je ful všeč:

 

fetchitemimage.jpg


  • 0

#205 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22353 posts
  • Gender:Female

Posted 06 April 2013 - 03:37 PM

Ta gel od Alverde sem že imela, tudi meni zelo lepo diši. :) Saj ga moram spet kdaj kupiti. :)


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#206 jemina

jemina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 581 posts

Posted 15 April 2013 - 05:34 PM

Meni ima pa tale od Alverde nek tak čuden vonj, ki se ga sploh ne morem navadit.


  • 0

#207 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 May 2013 - 09:27 PM

Ful mi je všeč LUSH-ev Flying Fox, ima precej močen vonj po jasminu in medu, prav užitek se je tuširat z njim. Ena je v oceni napisala, da diši po seksu.  ^_^ 34737_l.jpg


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#208 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 20 May 2013 - 10:04 AM

Haha, dober opis. Tak vroč sticky vonj je. Sem čisto pozabila nanj. Meni je čudovit za poletne večere.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#209 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 December 2013 - 12:01 PM

Sploh ne vem, zakaj sem se tako dolgo izogibala Dove gelom za tuširanje. Včeraj sem kupila 2 različna in mi ne izsušujeta kože po prhanju, kar je vsekakor dosežek. Izsušuje mi jo tudi npr. LRP Baby in ga imam zdej za umivanje rok.

V Mercatorju se za tri Dove izdelke zdej dobi flis dekca.

 

243x406_d_creamoilbodywash_lrg447-118650PurelyPampering_sheabutter_large71-34712


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#210 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 08 December 2013 - 01:14 PM

Te geli so res fajn. Te dva zgoraj izredno lepo dišita, pa tko kremasto se penijo :).


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#211 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 December 2013 - 02:29 PM

Meni imajo pa vsi Dove enak vonj. Oz. ena komponenta je ista, meni prav zadusljiva. Trenutno imam v uporabi TBS Shea in Honeymania, najboljsa vonja sploh. Slednji je sploh tak, kot da bi se z medom tusiral. ^_^
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#212 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 08 December 2013 - 03:56 PM

Meni imajo tudi vsi Dove enak vonj, ampak meni je ta vonj ful všeč in kupujem večinoma samo Dove gele za tuširanje. Grem po dekico :woot: Hvala za namig!


  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#213 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22353 posts
  • Gender:Female

Posted 08 December 2013 - 05:51 PM

Meni je tudi všeč vonj in se strinjam, da se večina ne razlikuje veliko med sabo. Še najlepše pa mi diši klasični original gel in tisti za lahko noč, ki je bil v temno modri embalaži, ampak ga pomoje ne delajo več, ker ga že dolgo nisem nikjer videla.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#214 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 September 2014 - 08:17 PM

Rada bi fotra navlekla na cenejše in boljše alternative L'Occitanovim moškim 2v1 gelom za prhanje. Kdo bi si mislu, pa taka fenica? :lol:

Kaj priporočate? Sploh kakšne 2v1 variante so dobrodošle, ker foter ne komplicira. A od katere moški uporablja Alverde?

Za totalno klasiko sem sicer na Studio MA izbrskala American Crew, ampak bi rada oba starša malo bolj navlekla na naravne zadeve.


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#215 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16922 posts
  • Gender:Female

Posted 14 September 2014 - 02:06 PM

Yves Rocher ima nekaj ponudbe za moške, iz izkušenj sicer ne poznam. Kaj misliš pod 2v1? 

 

 

Mene pa zanima, a se da The Body Shop kje online naročat? Kar sramotno že, da še vedno nimamo trgovine v Slo. <_<


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#216 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 September 2014 - 02:22 PM

Ebay, drugače imajo pa nekaj stvari na fragrancedirect.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#217 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 14 September 2014 - 02:53 PM

Yves Rocher ima nekaj ponudbe za moške, iz izkušenj sicer ne poznam. Kaj misliš pod 2v1? 

 

 

Gel za tuširanje + šampon v enem, če se ne motim.


  • 0

#218 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 25 September 2014 - 10:35 PM

Špela, kaj pa Sante moška kolekcija? Imajo gel in šampon v enem. Naravne sestavine, prijeten vonj, vsaj meni, no.

Sem pa zadnjič vzela en Palmolive moški gel za tuširanje, tudi ni napačen.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#219 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 26 September 2014 - 08:14 AM

Sem že gledala Sante, ja - bom verjetno to kupila.

 

Jaz zdaj spet uporabljam izključno naravne gele za tuširanje, ker so mi sintetični naredili več škode kot koristi, na obeh stegnih sem imela po dve zaplati tako suhe in razdražene kože, da so se kar mehurčki naredili, srbelo pa ko hudič in sem imela vse razkraspano.

Kupila sem Kneippovega z limeto, meto in gvarano ter Weledinega Citrus.


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#220 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 26 September 2014 - 09:18 AM

Kneipp je meni naredil stalo, srbecico, fleke in suho kozo. Samo opozarjam! Ampak sem imela mandljev cvet. Sumim disave, ker je losijon bil enako problematicen.

Jaz sem zacela uporabljati otroske gele za prhanje in je od takrat kul, brez flekov.


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users