Jump to content


Photo

Gel/krema za tuširanje - THE BODY SHOP Green Apple Bath and Shower Gel


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45340 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 October 2012 - 02:50 PM

THE BODY SHOP Green Apple Bath and Shower Gel
Posted Image

Ta Green Apple kopel / gel za tuširanje je prvi izmed The Body Shop produktov, ki me je razočaral. Vonj v flaški je čudovit svež vonj zelenih jabolk, vendar se ob uporabi kar izgubi. Na moje veliko razočaranje se je ta čudovit jabolčni vonj v stiku z mojo kožo spremenil v nek čuden težko opisljiv vonj, ki mi ni bil niti malo všeč všeč. Naslednji minus, ki pa je v mojem primeru dejansko plus je lastnost, da se izjemno hitro razdiši. Za razliko od preostalih The Body Shop gelov za tuširanje, ki jih vonjaš še precej časa po tuširanju, se ta razdiši takoj ko ga spereš s kože.
Gel je sicer jabolčno zelene barve in se rahlo peni, vendar kožo dobro umije. Lepo se spira. Gel ni kaj prida hranilen, česar od njega niti nisem pričakovala. Kože tudi ne izsuši.
Embalaža je tipična The Body Shopovska. Meni je všeč, v prid govori tudi dejstvo, da je narejena iz reciklirane plastike.
Glede na to, da je cena na nivoju preostalih The Body Shop izdelkov, se mi zdi za to kar ponuja The Green Apple, previsoka. The Body Shop ima v repertoarju veliko za moj okus lepših, intenzivnejših in bolj obstojnih vonjev gelov za tuširanje, definitivno pa so na tržišču tudi cenejši izdelki, ki enako dobro, če ne še bolje čistijo kožo.
Sama tega izdelka ne bom več kupila. Podeljujem mu oceno 3, ker kljub izgubi vonja in visoki ceni dobro opravi svojo primarno nalogo: čiščenje umazanije s telesa, pri čemer ne izsušuje kože.
3/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users