Jump to content


Photo

The Body Shop


  • Please log in to reply
370 replies to this topic

#61 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 April 2006 - 12:48 PM

.
True. IPB Image



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#62 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 April 2006 - 06:38 PM

[quote=Jenna].
True. IPB Image



.
:la:
Navijam za desnega drugače. :bounce:
  • 0

#63 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 April 2006 - 08:51 PM

.
IPB Image

Meni sta sicer oba privlačna, ampak levi, nežno roza, bolj.
Čeprav me bi res zanimalo, če dejansko drži to, kar obljubljajo..... ker poceni glih ni. biggrin.gif



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#64 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 April 2006 - 04:19 PM

[quote=Jenna].
IPB Image

Meni sta sicer oba privlačna, ampak levi, nežno roza, bolj.
Čeprav me bi res zanimalo, če dejansko drži to, kar obljubljajo..... ker poceni glih ni. biggrin.gif



.
Ma meni je roza deloval tko zlajnano. ermm.gif Nič posebnega odtenek,kot kakšen lak za nohte.
Oranžnega sem pa probala,in je res nora barva. blink.gif tongue.gif
  • 0

#65 akinela

akinela

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts

Posted 30 April 2006 - 09:20 PM

Na tem forumu sem brala, da je TBS tudi v Trstu, zraven glavnega trga, poleg Bate...
In ker ste me čisto navdušile za butterje, sem si zelo zaželela kakšnega - naj povem, da sem noseča in me skrbijo strije.
No, pa me je dragi peljal tja in TRGOVINE V TRSTU NI VEČ!!! So mi povedali, da je v Udinah, tja pa nisem šla, ker sem bila s svojim trebuhom in otečenimi nogami že too much utrujena.
  • 0

#66 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 01 May 2006 - 08:01 AM

Hja, to sem tudi sama že nekje prebrala, da trgovine ni več. Očitno se jim ni splačalo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#67 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 04 May 2006 - 11:36 AM

Jaz sem spet bla v TBS-ju rolleyes.gif . Novi pridobitvi:
IPB Image

za suhe konice. Danes sem sprobala in sem ful zadovoljna. Moje ogabno suhe konice zgledajo zdaj normalno smile.gif Pa še diši ful dobro.

in pa:
IPB Image

še ga nisem sprobala.
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#68 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 04 May 2006 - 11:37 AM

ta čopič sem tudi sama gledala, pa nisem vedela kako bi ga uporabljala. Pa ga nisem kupila.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#69 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 04 May 2006 - 11:51 AM

Jaz sploh nisem vedla kerega bi. Tega mi je priporočala prodajalka - je rekla, da omogoča zelo natančen nanos in da je od vseh najboljši. Sploh še nikoli nisem mela čopiča za nanos senčk, tak da predvidevam da bom zelo leva od začetka biggrin.gif

Aja, dobla sem še tester od cassis rose:
IPB Image

Nisem ljubitelj vrtnic in cvetličnih vonjev, ampak ta diši noro. Ne pretirano ampak sveže. Sonchika veš mogoče kake so cene TBS-jevih parfumov?
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#70 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 04 May 2006 - 11:59 AM

Pojma nimam. mislim, da sem lani plačala za White musk okoli 5 tisočakov. NIsem pa sigurna.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#71 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 May 2006 - 12:36 PM

QUOTE(Jinadaze)
QUOTE(Jenna)

IPB Image

Meni sta sicer oba privlačna, ampak levi, nežno roza, bolj.
Čeprav me bi res zanimalo, če dejansko drži to, kar obljubljajo..... ker poceni glih ni. biggrin.gif

Ma meni je roza deloval tko zlajnano. ermm.gif Nič posebnega odtenek,kot kakšen lak za nohte.
Oranžnega sem pa probala,in je res nora barva. blink.gif tongue.gif

Meni še kakšna nežno roza paše na ustnice, kakšne močne farbe pa niti ne. Oranžna še morda bi mi res. biggrin.gif Če pride res oranžna na ustnicah, mora dobro zgledat.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#72 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 16 May 2006 - 11:52 AM

ooo, jz sm si v parizu nabavla ene 7 balzamov za ustnce te firme:D:D:D:D...zadovolna:D
  • 0

#73 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 02 June 2006 - 02:17 PM

http://24ur.com/nasl...601_3074942.php

Ali gre to za ta Body shop?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#74 Nasty

Nasty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 371 posts
  • Interests:Ples,fotografija,design...

Posted 21 June 2006 - 08:37 AM

Jst pa na nihovi strani nisem našla ne tistih dveh lip glossov, niti tistih sprejov za dišeče lase!Jst bi tud to mela. cry.gif
  • 0
T-bag: "The picture makes me look like a sociopath"...:)

#75 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 June 2006 - 01:31 PM

.
Te lip glosse sem tudi jaz pred kratkim iskala na njihovi strani, pa jih nikjer ni. IPB Image




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#76 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 21 June 2006 - 01:46 PM

Hm, o kakih sprejih za dišeče lase se govori? IPB Image
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#77 Nasty

Nasty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 371 posts
  • Interests:Ples,fotografija,design...

Posted 21 June 2006 - 02:16 PM

Jinadaze je neki pisala, da majo spreje za dišeče lase.To bi jst full mela, sam ne vem kje bi to lohk naročila.
  • 0
T-bag: "The picture makes me look like a sociopath"...:)

#78 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 June 2006 - 03:22 PM

[quote=Jenna].
Te lip glosse sem tudi jaz pred kratkim iskala na njihovi strani, pa jih nikjer ni. IPB Image




.
blink.gif Pa res, čudno. Mogoče so bili v limajted edišn. ermm.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#79 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 June 2006 - 03:24 PM

QUOTE(Nasty)
Jinadaze je neki pisala, da majo spreje za dišeče lase.To bi jst full mela, sam ne vem kje bi to lohk naročila.

Jaz sem takrat v Celovcu zlo na hitro pogledala, in sem vidla oljne sprejčke različnih vonjev, pa mislim da so bli za lase. Jih pa na njihovi spletni strani nisem vidla. :scratch: ermm.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#80 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 06 July 2006 - 12:24 PM

pohvalim njihov medeni šampon: intenzivno diši, ampak ne moteče, full bolj kot med ven seka vonj po .... kaj pa vem, fant je zdaj rekel, da marcipan. biggrin.gif prekrasne kremaste teksture, ki gre malo težje iz luknjice na plastenki, ampak z malo šejkanja se vse zmore. pograjam pokrovček, ker je iber trd in težko za odpret, polomim si tut moje kratke nohtke. no, z malo vaje se bo verjetno omehčal. biggrin.gif že po samem šamponiranju in spiranju semmela občutek krasno mehkih lask. balzama še nisem sprobala, vsekakor pa poročam.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users