Jump to content


Photo

Regenerator - TIGI Catwalk Oatmeal & Honey Conditioner


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (24 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (15 votes [62.50%])

    Percentage of vote: 62.50%

  2. 4 (zelo dobro) (5 votes [20.83%])

    Percentage of vote: 20.83%

  3. 3 (zadovoljivo) (4 votes [16.67%])

    Percentage of vote: 16.67%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 August 2006 - 01:36 PM

Tole je zame najboljši regenerator vseh časov, ki mu noben ne seže niti do kolen - sestavinsko je naravnost fenomenalen, boljšega nisem zasledila še sploh nikjer, saj je prepoln naravnih ekstraktov in hranljivih olj, vsebuje ogromno proteinov, vitamine - skratka neprekosljivo. Je srednje gost, strašno lepo mazljiv, zadostuje že manjša količina. Jaz ga pustim delovat od pol ure do eno uro, lasje pa so po uporabi NOVI. So neverjetno mehki, zglajeni, navlaženi, nahranjeni in krepki, pridobijo na izjemnem lesku in voljnosti. Vonj je takšen, da se tega sploh ne da povedat, nekako mandljasto, vanilijasto in medeno božanski, zelo topel in krasen vonj, ki se na laseh obdrži do naslednjega pranja - jaz jih kar ne morem nehat vohat. Regenerator je sicer glede na količino izredno drag (250 mL stane 18€) ampak je zelo fajn mazljiv in res zadostuje že manjša količina. Je najboljši regenerator kar sem jih kdaj sprobala (upam trdit, da jih je bilo že minimalno ene 50 ker sem obsedena s temi zadevami) in gladko pomete z vsemi intenzivnimi regeneratorji/maskami, saj moje lase dobesedno prenovi, zato je absolutno vreden zasoljene cene. Uporabljala sem ga tudi v času, ko sem imela od 7-letnega zelo pogostega beljenja lase totalno v razsulu in edino tej zadevi je ob redni uporabi resnično uspelo iz mojih uničenih las naredit slap mehkega in bleščečega okrasja. Jaz se že več kot dve leti vedno znova vračam k njemu, vmes preizkušam druge, ampak enostavno to ni to, zame je Oatmeal & Honey eden in edini, ki spravi v red tudi uničene, skrepane in izsušene lase brez življenja.

IPB Image

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 August 2006 - 01:50 PM

.
Ja, se strinjam, da gre za enega izmed boljših regeneratorjev, sestavinsko torej enega izmed najboljših, iz meda in ovsenih kosmičev, vsebuje tudi sojine in pšenične proteine, ki lasem povrnejo vlago in jim povečajo sisaj. Efekt zaradi dobrih sestavin je seveda zaradi tega na laseh viden - mehki, zdravi, nahranjeni lasje. Diši za umret dobro, luštno sladko, vonj je tudi kar obstojen. Je živo svetlo modre privlačne barve, embalaža lepa, jaz nisem imela kakšnih težav z doziranjem. V bližnji prihodnosti si ga bom spet kupila.



Ocena: 4 (odvzemam eno zvezdico zaradi vseeno pretirane cene)


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 29 August 2006 - 05:52 PM

4000 tisoč za regeneraor je res malce zasoljeno, ker je izbira kvalitetnih res velika, tale naj bi bil za suhe lase in prav lepo diši pa se vonj ne ohrani dolgo, vsaj jaz ga ne voham več čez nekaj časa. Se lepo nanaša-potrebna je majhna količina, se lepo porazdeli in nahrani lase vendar ni nič kaj drugačen od katerega podobnega in cenejšega regeneratorja, lasje se lažje razčešejo so lepi in mehki, vendar prav nič posebnega, jaz ne opazim razlike niti moj fant katerega sem vprašala če se mu zdi da je kaj drugače,seveda pa ne morem pričakovati nekih čudežev. če bi bil cenejši bi ga kupila ponovno drugače se mi pa ne splača.

Ocena:naj bo štiri zaradi vonja.
  • 0

#4 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 September 2006 - 10:51 AM

Tole je pa moj najljubši regenerator.

Sicer se pa popolnoma strinjam z Dilemo in se mi ne da še enkrat vse pisat. wink.gif

Ocena: 4 (cena in pa malo težje doziranje, ko gre regenerator h koncu)
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#5 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 29 December 2006 - 03:04 PM


Zelo kvalitetna reč, pa še neznansko lepo diši, sicer so pa ostale že vse povedale. Cena je v akciji zelo ugodna, tudi doziranje na to embalažo je enostavno. Nekoč bom še kupila.

Ocena: 5 (za moj balzam, sicer je pa cena previsoka izven akcije.)
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#6 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 29 December 2006 - 03:37 PM

ko dam tale regenerator gor si lasje res ful lažje razčešem ker mam res ful goste. Tko kt ste druge rekle diši ful lepo, pakungo mam pa jst uno tavelko pa upam da ne bom mela blemov ta zadne kaplce balzama vn dobit ;). vrjetn ga bom še kupla ko mi tega zmanka, ker mi res nardi lepe lase sam vonj se pa na mojih laseh hmal zgubi sam se za to niti ne sekiram preveč --> 5/5
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#7 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 19 May 2007 - 09:17 PM

QUOTE(MateYa @ 29. 12. 2006 - 16:04) View Post

Zelo kvalitetna reč, pa še neznansko lepo diši, sicer so pa ostale že vse povedale. Cena je v akciji zelo ugodna, tudi doziranje na to embalažo je enostavno. Nekoč bom še kupila.

Ocena: 5 (za moj balzam, sicer je pa cena previsoka izven akcije.)


  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#8 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 01 August 2007 - 10:49 AM

Neločljivi del skupaj s šamponom! Uživam že med pripravami na umivanje, kaj šele ko pridem do faze, ko je treba dodati regenerator. Na laseh pustim tja od pol ure do eno urco (zavijem v kopalno kapco) in se prepustim negovalnim čarom. Ob spiranju je moč opaziti in čutiti močnejše (ne težke), mehke in voljne ščetine, paziti je treba le na lasišče (zna se zgoditi, da zmasti, kar je posledica sestavin).


5/5
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#9 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 01 August 2007 - 06:24 PM

po daljši uporabi (dobršen del dvojčka imam še od novembrske akcije, ko me je hudič in to, da sem začela služiti lastni denar, gnalo k rahlo nepremišljenemu nakupu) pri tem balzamu ugotavljam naslednje:

vonj še vedno le stežka prebavim
odlično se obnese kot pre-wash treatment (če ga dam na lase po umivanju (še sploh v kombinaciji s šamponom iz iste kolekcije), so lasje pretežki in postanejo iz normalnih problematični - hura za nezahtevne in ubogljive lase)
suhi lasje ga hvaležno posrkajo, šampon, ki ga uporabim naknadno, pa odlično spere in sčisti sledi morebitne prenahranjenosti, da lasje niso nevolumnasti in pretežki

strnem lahko, da ga nikakor ne priporočam normalnim in nezahtevnim lasem (tudi sama bom v bodoče posegla po kakšnem lažjem regeneratorju) in da ga ne bom nikoli več kupila.

natančne cene ne vem, v kompletu s šamponom velikodušne količine 750 ml v nerodni, ogromni prozorno-turkizni pakungi z nadvse priročno dozirno pumpico, je bil 5100 bivših sit. izven te izjemne akcije ga nikakor ne bi kupila.

skupna ocena: 4

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#10 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 05 August 2007 - 06:35 PM

Tole je moj najlljubši regenerator, ker res naredi moje lase neverjetno mehke in sijoče. Ker so moji lasje precej hitro mastni, si ga nanesem samo na spodno dolžino las, da se mi ne zmastijo hitreje, sam regenerator vsebuje kar nekaj olj.
Je obvezen po vsakem pranju in že med spiranjem so lasje res taki gladki. Je lepo mazljiv, diši pa meni omamno lepo. Prave cene ne vem, ker sem ga kupila v akciji, vrjetno ga bom imela še precej dolgo, glede na količino, vendar vem, da je kar precej drag, kar pa ni ravno super za moj vedno prazen žep.

4 (cena)

  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#11 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 17 December 2007 - 03:18 PM

QUOTE(MateYa @ 29. 12. 2006 - 17:04) View Post

Zelo kvalitetna reč, pa še neznansko lepo diši, sicer so pa ostale že vse povedale. Cena je v akciji zelo ugodna, tudi doziranje na to embalažo je enostavno. Nekoč bom še kupila.

Ocena: 5 (za moj balzam, sicer je pa cena previsoka izven akcije.)


Se strinjam.

Tudi od mene ocena: 5
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#12 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 01 January 2008 - 07:58 PM

No, da ocenim še kralja med balzami, Tigi O&H ;)

Moji lasje sicer niso pretirano debeli, prej tanki kot ne, ampak mi tale balzam vseeno ustreza in jih ne "poliže". Sicer ga nanesem kakih 10 cm od lasišča, drugače bi mi lase verjetno pretirano mastil. Gor ga pustim kake pol ure.

Las si ne sušim s fenom. Že mokri so nekako drugačni, suhi pa naravnost prečudoviti. Mehki, bleščeči, dišeči ... saj za to ceno tudi morajo biti smile.gif

Zadevo se vsaj meni splača kupiti samo v akciji, kjer se dobi po 750 ml balzama in šampona, drugače je cena absolutno preveč zasoljena. Saj že akcije dražijo, jaz sem nabavila novembersko akcijo in sem dala 28 €, pred nekaj časa je bilo še 24 €. Se pa za to ceno še splača, če vam šampon in balzam ustrezata, ker je res za dolgo.

Ocena: 5/5




  • 0

#13 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 15 March 2008 - 08:56 AM

Tale regenerator je izredno čuden,najprej sem kupila potovalno različico in mi je bil super.Res zelooo dober.Nvlažil je lase,jih zgladil skratka superzato sem tudi kasneje kupila v akciji za 32€ 750ml embalažo šampona in balzama.

Ko sem ga takrat sprobala so bili pa lasje izredno čudni,učinek je bil popolnoma drugačen od takrat ko sem sprobala potovalno različico.Lasje so bili mehki vse do konic,konice so p bile izredno trde in skrepane.Nevem zakaj je bil učinek tako različen.Tale balzam je sestavinsko nadpovprečen vsebuje veliko proteinov,sadnih izvlečkov,vlažilcev in mi je zelo žal da mi ne ustreza.Ga bom pa še sprobala mogoče bo kaj boljše.

Dam mu 3/5
  • 0

#14 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 09 April 2008 - 02:29 PM

Tale balzam je dolgo, pridno čakal na moji WL, da je končno prišečl v akcijo, kajti izven akcije se mi zdi cena petirana.

Sestavine so res the best, meni še dodaten plus ker ne vsebuje silikonov.

Dobila sem ga v 750ml embalaži na pumpico, ki mi je zelo všeč saj vredu stoji in tudi proti koncu balzama mislim da ne bo težav z doziranjem.

Vonj je zelo sladek, meni v bistvu presladek, ampak na srečo je vonj tako močen samo iz embalaže, kasneje (na sveže umitih laseh) se kar izdiši in ostane ravno prav sladek vonj.

Je srednje tekoč, tako kot vsi normalni balzami; ni tekoč kot voda pa tudi pregost ni. Nanaša se ga z lahkoto saj zaradi kostinence kar zdrsi po laseh. Ti ga hitro in hvaležno vpijejo in se zares vidi da ga las vsrka kajti prvič ko sem si ga nanesla sem šla z njim na glavi spat in sem zjutraj imela skoraj suhe lase edino mastni so seveda bili. smile.gif

Največji užitek je seveda spiranje, takrat mi začne balzam lepo dišati. Jaz ga spiram z mlačno vodo (kot vse ostale balzame) in to brez težav. Laski so že med spiranjem zglajeni in se ne vozljajo.

Ko si lase posušim meni najlepše dišijo. So zares mehki in meni najpomembnejše - krasno zglajeni - ampak v dobrem smislu, niso mastni ali obteženi ampak mehki, lepo padajo in so take gladke površine. S tem balzamom moji lasje ostanejo v dobrem stanju najdlje. Zadnjih 5cm mojih las je dobesedno "mrtvih" - še posledica beljena in čakam da jih še izstrižem. Zame tistih 5cm povzroča največ težav ker se mi pri česanju in krtačenju zares grdo vozljajo, ampak moram povedati da mi tale balzam to delo neverjetno olajša. Prve tri dni lase krtačim brez problema, tudi četrti in peti dan še gre. Če pa si umijem npr z Baleo črni ribez ali Nivea proteinska (ki pa mi je vseeno vredu) lasje po enem dnevu postanejo krepasti in jih zelo težko razčešem - zaradi konic.

Tako da meni tale balzam res izpolni vsa pričakovanja (četudi visoka), pomete s konkurenco v vseh pogledih razen s - ceno. Zaradi cene mu odbijem pol točke ampak v anketi sem mu dala 5.

Ko mi ga zmanjka, počakam na akcijo in spet kupim. cool.gif

P.S. Jaz bi tale balzam priporočala res tudi tistim z najbolj zahtevnimi lasmi ki so zelo skrepani in izsušeni (posledica beljenja, trajne, likanja .. ) ker je res odličen tako kot po sestavinah tako po učinku na laseh.
  • 0
Memento mori.

#15 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 30 April 2008 - 03:06 PM

Tole je pa za moje lase nekaj najboljšega, kar obstaja - na mojih laseh je pometel z vsemi drugimi kvalitetnimi, sicer tudi nadpovprečnimi maskami, saj mi lase polepša res na celi črti: laski se neverjetno lepo svetijo (pa se izogibam silikonom), so res mehki, voljni, zglajeni, navlaženi in predvsem: EDINI, ki mi zares spravi v red konice, da se lepo "spojijo" s preostalo dolžino las in so tudi same navlažene, mehke, gladke. Res je, da las nimam več uničenih, vendar imam nagnjene k suhosti in jim večkrat primanjkuje vlage in ta regenerator mi res pomaga. Uporabim ga po vsakem pranju in pustim delovari od pol ure do eno uro. Res je idealen za suhe in/ali poškodovane lase.




Zasluži si več kot 5, ampak 5/5.
  • 0

#16

  • Guests

Posted 11 December 2008 - 09:03 PM

Tale balzam v kombinaciji s šamponom iz iste serije je najboljše, kar se je mojim lasem kadarkoli zgodilo. Težko ocenjujem, kaj od tega je zaradi šampona in kaj zaradi balzama, ampak:
-tako gladki in mehki moji lasje niso bili še nikoli
-konice se mi skoraj nikoli več ne vihajo (okej, razen kadar si jih zaležim, ampak to je druga zgodba tongue.gif )
-lasje se čudovito svetijo
-veliko manj frizzy krajših laskov imam ob glavi, lepo jih zgladi in poleži
-balzam lepo diši po piškotkih smile.gif
-lasje se mi nič bolj ne mastijo kot pri drugih balzamih.

čista 5/5
  • 0

#17 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 21 March 2009 - 12:32 PM

Komaj zdaj sem opazila, da tega balzama še nisem ocenila ermm.gif
Sicer imam tanke lase in lasišče, nagnjeno k maščenju, ampak tale balzam zelo lepo navlaži in nahrani lase, je pa res, da jih rad malo obteži, zato ga uporabljam predvsem takrat, ko opazim, da so lasje suhi in poškodovani, saj jih lepo zgladi. Nikakor ga ne bi mogla uporabiti vsakič, ko si perem lase, saj je zame pretežek. Je bolj tako za razvajanje oz. ga kdaj uporabim tudi kot masko in se odlično obnese!
Must have za crkljanje in razvajanje.

5/5, čeprav 750ml embalaža zataji, ko je balzam proti koncu. Naj mu bo.
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."

#18 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 10 May 2009 - 08:43 AM

Moji tanki lasje, ki se hitro zmastijo, so po uporabi čudoviti: mehki, dišeči, nahranjeni in niti malo obteženi. Cena je visoka, vendar je šampon vreden tega.
5/5
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#19 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18161 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 25 June 2009 - 05:09 PM

No, mene pa ta regenerator res ni navdušil. Prej sem uporabljala celotno Joicovo linijo, po kateri so bili moji lasje osupljivo mehki (skos sem se jih dotikala, pa kar sošolci so me mal božal po laseh, haha laugh.gif ),sijoči in ostanejo lepi še naslednja dva dneva. Po uporabi Oh so pa moji lasje že isti dan po pranju polizani, zgledajo mastni in niso niti pol tok mehki. naročila sem tega dvojčka zato, ker sem se po več kot enoletni uporabi te Joico lijnije mal naveličala, pa sem si zaželela spremembe, hkrati pa nisem hotla da bi lasje trpeli zarad tega. Aja, je pa res da si jst balzam vtrem skoraj do lasišča, ne prov v lasišče, ampak lase pa prepojim po celotni dolžini (se mi zdi da beljeni lasje kar rabjo to). No, pa pri Joicotu nikol nisem mela problemov s pretiranim maščenjem, zdej so pa lasje res neestetski na pogled. Pomojem bom zdej še naprej uporabljala Joicov regenerator, pa mogoče samo čist na konice tale OH. Aja, pa diši mi blazno po cimetu, vonj je obstojen, ampak meni na žalost ne preveč všečen. Dam mu 3 smile.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#20 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 28 June 2009 - 12:06 PM

Tudi jaz sem si ga kupila. Je res dober, ampak na žalost sem vseeno pričakovala malce več wow-efekta, glede na vse hvale... hmm.gif
Drugače lepo neguje lase, vonj je omamen, embalaža tudi lepa, cena malo manj lepa.

5/5
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users