Jump to content


Photo

Schwarzkopf Poly Diadem Color + Silk Repair Barva Za Lase


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 October 2006 - 02:25 PM

Teh barv začuda nisem zasledila še nikoli prej, pa upam trdit, da sem sprobala že skoraj vse barve, kar se jih dobi pri nas - tale pa mi je padla v oči šele pred nekaj dnevi, ker se je z njo pobarvala sestra in je bila zadovoljna, zato sem jo želela sprobat tudi sama - in sem tudi jo. laugh.gif

Gre za polnoprekrivno barvo (naj bi prekrila 100% sivih las) trajne obstojnosti (3). Sama sem kupila barvo v odtenku Mittel Braun, ki izgleda na sliki prečudovita temnejša rjava. Na mojih barvanih črnih laseh je barvni rezultat (zaradi črne osnove) popolnoma črn, barva je lepa in naravna. Zraven se dobi v škatlici takšna mala tubica, ki vsebuje ogromno svilinih proteinov in ta zadeva se stisne notr v barvno kremo ter lase neguje že med barvanjem. Je pa drugače barvna krema prijetno gosta in kremasta, nanaša se zlahka, tudi razporejanje po laseh je piece of cake. Lasje so že med spiranjem barve lepo mehki in sijoči, barva se spere dokaj zlahka. Priloženega regeneratorja nisem preizkusila, sklepam pa, da je kvaliteten, kot tudi vsi drugi, ki so priloženi barvam. Cene se ne spomnim, je pa menda okoli 1500 tolarjev.



IPB Image

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 November 2006 - 12:22 PM

Poly Diadem sem uporabljala tudi jaz, ko sem se barvala na črno. Barva je močno prijela in prekrila narastek, lasje so bili po barvanju mehki in so se izredno svetili. Se je med barvanjem lepo nanašala in po barvanju tudi lepo izprala. Sicer je po pranjih s časom rahlo obledela, kar je logično, ampak barva je bila še vedno lepa.

Ocena: 5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users