Jump to content


Photo

Garnier Fructis Repair & Shine Maska


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (10 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (6 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [11.11%])

    Percentage of vote: 11.11%

  3. 3 (zadovoljivo) (2 votes [22.22%])

    Percentage of vote: 22.22%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 September 2006 - 07:13 PM

Še ena Fructisova maska, ki je tako kot njene sestrice odlična, saj je zelo fajn goste teksture, ki se zlahka razporedi po laseh, meni ima čudovit svež in saden vonj, lase pa pusti zares mehke, voljne in svetleče. Sestavine so dobre, le marelično olje bi lahko bilo prej na spisku. Embalaža je klasična za Fructis maske, le da je ta precej svetlejše zelene barve, cena pa se mi zdi ugodna.

IPB Image

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 September 2006 - 09:38 PM


Sama sem imela pred časom tole masko, sestavinsko dobra, je že pravzaprav moja predhodnica vse napisala. Žal pa v mojih očeh Fructisovi izdelki ne uživajo prevelike simpatije, čeprav so nekateri povsem dostojni, ampak imam do njih nek a priori odpor. Čeprav mi je maska navlažila in kar prijetno odišavila lase, pri meni ni postala stalnica. Cena ugodna, embalaža klasična v prepoznavni zeleni Fructis barvi.


Ocena 3



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 26 September 2006 - 09:45 PM



Glih sem masko do konca uporabla in si jo mislim spet nabavit.Sestavinsko je dobra.Dodam ji se jojobino olje za kao boljsi ucinek.Lasje se ne mastijo hitrejse,ful se svetijo in diši.Ker je nisem uporabljala vsakic(vedno kombiniram oz.menjam) sem jo imela zelo dolgo in glede na to koliko stane je ugodna.Splaca se sprobat.


5/5
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#4 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 30 September 2006 - 04:03 PM

Meni maska ni ustrezala, lasem je podarila nekaj mehkobe in jih razvozlala, kakšnega večjega učinka pa po uporabi ni bilo, po kvaliteti bi jo lahko zamenjala za nekje povprečen balzam.
Fructisovih izdelkov ne kupujem več, predvsem zaradi neznosnega vonja.

3/5
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#5 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 October 2006 - 08:04 AM

Meni odlična maska!
Kupila sem si jo ker je bil zelo poceni, v milerju v akciji 550 sit. In ni mi žal. Maska ima ravno prav gosto strukturo, diši zelo prijetno, po jabolčkih. Tudi učinek na laseh je odličen.
Zagotovo jo bom še kupila, ampak ker jo je notri kar 300 ml, jo ne bom porabila še celo večnost

Ocena 5/5

  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#6 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 01 October 2006 - 08:03 PM

Tole mam in je res super zadeva.
Je mazljiva, zlahka se jo enakomerno razporedi po laseh, rezultat pa so mehki, noro dišeči in voljni lasje.
Jst sem jo tudi kupla v Millerju v akciji, ko sem slučajno šla mimo pa jo zagledala. biggrin.gif
Pa dam prav Anyi, ko pravi da se je zlepa ne porabi. Jo mam že kaka 2 mesca, pa je še vedno skoraj polna, kljub temu da jst z nanašanjem maske ne varčujem blink.gif biggrin.gif
Jo bom zagotovo še kdaj kupla.



ocena: 5/5 thumbup.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#7 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 28 November 2006 - 06:42 PM

najboljša maska do zdaj, pa sem jih probala že "miljon"
mam zelo suhe in slamnate lase, po tej maski pa jih brez problema razčešem.
uporabljam jo kar namesto balzama

ocena 5/5
  • 0

#8 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 28 November 2006 - 10:36 PM

Ta maska je meni zelo dobra-ker se je porabi malo saj je hranilna in zelo lepo navlaži in omehča lase.Ražešejo se skoraj sami..je dokaj gosta ampak se vseeno lepo porazdeli po laseh.Lasje so zelo svetleči in mehki tudi če jo pustim rekordno majhen čas.Vsi fructisovi izdelki so meni osebno zelo v redu in ta maska ni izjema ,razlikuje se samo v tem da je zelo hranilna.
Ocena:5
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#9 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 December 2006 - 09:31 AM

Meni je ta maska naravnost fantastična. Naredi zelo mehke lase, ki se z lahkoto razčešejo. Porabim je bolj malo, ker si je ne packam na kile na lase. Poleg tega jo uporabljam namesto balzama.
Diši zelo prijetno, sveže. Edini minus je embalaža, ker je potrebno packati s prsti po njej, da se jo dobi iz embalaže. Pa ko so prsti mokri, jo je zelo težko odpreti. kljub temu, da imam mastne lase, mi je ne pretirano masti.
5/5
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#10 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 01 August 2007 - 10:20 AM

Čeprav me je Fructis šampon razočaral, je treba dati tejle maski priložnost. Vonj je pač tipično sadni, jabučkast, konsistenca pa izredno fajn mazljiva. S parimi besedami: razbremenitev in užitek za lase. Po uporabi so sijoči in vidno nahranjeni.

5/5
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users