Jump to content


Photo

Schwarzkopf Natural & Easy Barve Za Lase


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena (2 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 September 2006 - 04:52 PM

.
Kvalitetne barve, ki dobro prekrijejo prejšnjo barvo. Ebony black barva je res vranje črna, kupila sem jo že večkrat zaporedoma, lasje so po barvanju prekrasni - mehki, svetleči, dišeči (čemur botruje tudi sestavinsko dober priložen regenerator). Embalaža klasična, na dulček. V primerjavi z ostalimi kvalitetnejšimi barvami so cenovno ugodne (okoli 1500 sit). Trenutno zame najboljša.


IPB Image


Ocena: 5


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 September 2006 - 06:00 PM

Po sedmih letih barvanja na blond (bila sem izredno svetla platinasta blondinka) sem se odločila, da postanem črnolaska. Dolgo sem izbirala pravo barvo, saj sem želela močno črn odtenek in enakomerno, obstojno barvo.

Odločila sem se za novo Schwarzkopfovo barvo Natural & Easy v odtenku Ebony Black in moram reči, da sem izredno zadovoljna. Barva mojih las je globoko, vranje črna, lasje so čudoviti, mehki in izredno lesketajoči, blond barva je v celoti pokrita.

Zraven se dobi še regenerator, ki je po mojem mnenju eden boljših ... lasje so po njem res izredno mehki in gladki. Ovojnina je klasična, škatlica mi izgleda lepa. Cenovno so barve med ugodnejšimi, mislim, da sem za eno škatlico odštela okoli 1400 tolarjev.

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 16 September 2006 - 03:46 PM

Meni se zdi ta barva ena najboljših barv iz škatle do sedaj. Barvam se z odtenkom 522 - Srebrno svetlo plava. Moji lasje so po uporabi mehki, dobijo lep lesk, barva se ne izpira, kar pa je zame najbolj pomembno, da dosežeš točno tak barvni učinek, kot je prikazan na škatli. Balzam, ki je priložen izredno mehča lase.

Glede na vse kvalitete, ki jih ima ta barva se mi zdi cenovno zelo ugodna, zato priporočam nakup. 8)

5/5
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users