Jump to content


Photo

Dobri, stari - Jeans


  • Please log in to reply
250 replies to this topic

#21 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 February 2006 - 03:13 PM

QUOTE(Verja)
No, sej men tudi čisto malo, ampak me moti - me pa veseli, da nisem edina biggrin.gif


Ja ziher si edina ja... jaoooo ženske
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#22 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 28 February 2006 - 03:18 PM

QUOTE(miss*sixty)
QUOTE(Verja)
No, sej men tudi čisto malo, ampak me moti - me pa veseli, da nisem edina biggrin.gif


Ja ziher si edina ja... jaoooo ženske


Še dobr da si ti moški biggrin.gif biggrin.gif twisted.gif laugh.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#23 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 28 February 2006 - 03:45 PM

obožujem kavbojke s čim nižjim pasom biggrin.gif
  • 0

#24 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 28 February 2006 - 03:51 PM

meni so sisley kavbojke zakon - un model, ko niso nič sprane, zbledele in brez kiča gor. na srečo mam dva para, tako, da sem založena. biggrin.gif

kako to zgleda, nizki pas? js nosim slehrne kavbojke in hlače nasploh na bokih. a nizek pas pomen, da se še nižje nosijo al kaj? oops.gif biggrin.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#25 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 February 2006 - 03:57 PM

.
Ja, nizek pas pomeni, da, ko se vsedeš, ti pol riti gleda ven. Jaz mam ene par takih hlač. twisted.gif

Drugače pa imam tudi jaz rada jeans, zadnje cajte sem bolj na minikah in skos skačem v tem naokoli - imam dve tudi iz jeansa..... drugače imam kup kavbojk, ki jih zadnje čase malo zanemarjam..... tudi poleti sem najraje v jeans kiklcah..... imam tudi eno oblekco..... pa jakno.

Meni je všeč čimbolj enostaven, rahlo spran jeans. Ne maram okinčanega, to mi je ful grdo.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#26 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 February 2006 - 04:33 PM

No moje najnižje kavbojke, so ene 4cm pod bokom. biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#27 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 28 February 2006 - 04:41 PM

Pod začetkom al pod koncem boka? biggrin.gif laugh.gif Kaj zdej sprašujem, svašta biggrin.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#28 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 28 February 2006 - 07:00 PM

QUOTE(TASH)
Pod začetkom al pod koncem boka? biggrin.gif laugh.gif Kaj zdej sprašujem, svašta biggrin.gif


odvisno, kje ti je začetek, kje pa konec. biggrin.gif js jih nosim prst ali dva pod popkom (glih tok, da se mi popek vidi, če se me majčka dvigne - men je to seksi za popeesdit biggrin.gif ). pa nimam tok dolgih majčk, da bi lahko brez skrbi nosila kavbojke z nizkim pasom, bi ledvice trpele.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#29 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 28 February 2006 - 08:04 PM

[quote="Špela"][quote=TASH] js jih nosim prst ali dva pod popkom (glih tok, da se mi popek vidi, če se me majčka dvigne - men je to seksi za popeesdit biggrin.gif ). pa nimam tok dolgih majčk, da bi lahko brez skrbi nosila kavbojke z nizkim pasom, bi ledvice trpele. [/color]
Sm mislna, da sm edina, k nosm hlače tok "visok" (men se to ne zdi visok) , k mi sošolka uskoz govori, da naj mali dol potegnem hlače, k je to previsok, pa da sem staromodna... laugh.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#30 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 28 February 2006 - 08:06 PM

a tisto, ko se pa vsedeš in ti pol riti ven gleda pa ni staromodno? rolleyes.gif jaz ne maram ultra nizkih pasov, pa niti visokih ne, ampak take na pol, lih nekaj vmes, da ne kažem pol vsem riti ko sedim.
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#31 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 28 February 2006 - 08:11 PM

Parvinder - visok pas je in wink.gif biggrin.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#32 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 28 February 2006 - 08:21 PM

jz ne prenesm visokega pasu!!!!!!! mad.gif mad.gif mad.gif
pa tut preveč nizkega ne!!pa me prov briga če bom naslabše oblečena punca če ne bom nosila visokega pasu!! biggrin.giftongue.gif
razm pr teku ga pač maš ane k bi blo težko najdt dres z niskim pasom!!
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#33 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 28 February 2006 - 08:24 PM

men pa zgleda, pr eni punci, k nos RES ZELO NIZKE pasove (mislm hlače z nizkim pasom), pa ma kratko majčko, pa k jo pogledaš od zadi in mi zgleda, kot d ji pou riti manjka. Res mi zgleda, d ma ena boljšo rit če ma mal višji pas laugh.gif .
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#34 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 28 February 2006 - 08:25 PM

ajojj jaz tud nimam rada hlač z visokim pasom. niti mi ne pašejo. dosti boljše se počutim v hlačah z nizkim pasom wink.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#35 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 28 February 2006 - 08:25 PM

Ja, sej ...nižje maš hlače manjšo rit nrdijo :!: smile.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#36 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 February 2006 - 09:25 PM

Jaz pa ne nosim ultra nizkega pasa zaradi mode ampak pač ker mi je všeč. Mi pa ledvičke trpijo ful ja. Morem potrkat da nisem še staknila kakega prehlada al pa kaj...
  • 0
Viens, reste ici!

#37 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 01 March 2006 - 01:00 AM

Ne maram nizkega pasu, mogoče če bi imela 'lepe kockice' bi tudi to nosila. Bolj pa zaradi tega, ker ne prenesem da mi gleda pol riti ven ko sedim.
Nikoli (ampak res nikoli) ne bom razumela tega, kako lahko nekdo nosi hlače z nizkim pasom, bundo do popka, da ko se usede so ledvička lepo zunaj - zraven pa joče kako je svinjsko mraz. ermm.gif

Ogabne so mi kavbojke z raznimi našitki (metuljčki, rožice,....) in bleščicami , pa s šivom po sredini. Bruh.
  • 0

#38 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 March 2006 - 04:30 AM

.
Pri teh nizkih pasovih je najbolj ogabno videt razne babe (ponavadi so to nikakve prekle ali pa bajse), ko si kavbojke čisto dol potisnejo, klko pač le gre, pol pa tange navlečejo do pod pazduh. Jako seksi, ja. :clown:



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#39 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 01 March 2006 - 04:33 AM

ne bom zgubljala besed....

IPB Image
  • 0

#40 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 01 March 2006 - 08:47 AM

[quote=Jenna].
Pri teh nizkih pasovih je najbolj ogabno videt razne babe (ponavadi so to nikakve prekle ali pa bajse), ko si kavbojke čisto dol potisnejo, klko pač le gre, pol pa tange navlečejo do pod pazduh. Jako seksi, ja. :clown:



.

In pol vidš v kakšnem lokalu kol jo detci buljo.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users