Jump to content


Photo

BULERJI


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 DEADmemory

DEADmemory

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts
  • Location:celje

Posted 23 August 2007 - 10:08 PM

kupujem si bulerje...in me zanima kake so vaše iskušnje z bulerji in kateri so najbolši (getta grip, undercover...)
  • 0

#2 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 23 August 2007 - 10:15 PM

Getta Grip so kul...ampak jst sem imela hude probleme, da sem jih dobila. Najprej sm jih čakala 1 mesec, ker ni blo pošiljke iz Anglije, pol sm jih pa nazadnje kr iz Postojne naročila... Drugač so mi zdržal 3 leta in se je podn mal odlimu - nesla k čevljarju in je zrihtal.

Mam tud Undercover, za katere se mi zdi, da bi znal dlje zdržat, ker so zašiti.

Mislim pa, da so neki Bondage, ki veljajo za zelo slabe. V MOM so jih umaknil iz prodaje, ker so se uporabnikom hitro "kvarili". wink.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#3 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10546 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 August 2007 - 07:34 AM

Jaz imam že ene 10 let Martinske in so neuničljive.
  • 0

#4 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 24 August 2007 - 07:54 AM

Sedaj imam že tretji par Martensk - prejšnja 2 sem uničila smile.gif (je pa res da sta ta 2 para dala skozi hude žurke v vseh vremenskih razmerah). Sicer jih ne nosim več, samo za kakšen koncert še pridejo prav! wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#5 DEADmemory

DEADmemory

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts
  • Location:celje

Posted 24 August 2007 - 10:34 PM

najbrš bom kupla kr gripe...pr martienskah mi rumeni šivi niso ušeč down.gif sam to je takltak tamau problem
  • 0

#6

  • Guests

Posted 25 August 2007 - 09:54 AM

Martenske lahko kamot dobis brez rumenih sivov. Js sm zdaj v Angliji vidla na tone razlicnih modelov, fuul dobrih, edino skoda ker unih, ki so spredaj presivani nimajo vec. sad.gif
  • 0

#7 DEADmemory

DEADmemory

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts
  • Location:celje

Posted 27 August 2007 - 01:12 PM

moja prjatlca je mela ima gripe...ko do bili novi so jo ožulli do kosti!!!! kake iskušnje mate pa kej s tem? mellow.gif
  • 0

#8 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 27 August 2007 - 01:14 PM

js mam tud gripe in so me žulli na zacetku. zdej pa bi jih prodala in kupla kej lepšega smile.gif
  • 0

#9 DEADmemory

DEADmemory

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts
  • Location:celje

Posted 27 August 2007 - 02:30 PM

zarad teh žuljeu sm si hotla kupit rablene bulse... huh.gif sam (kulk maš pa številko noge rolleyes.gif )
  • 0

#10 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 27 August 2007 - 02:59 PM

saj to, da dobiš žulje ni odvisno, če so rabljeni ali ne. za tvojo nogo bodo novi in te ravno tako lahko ožulijo.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#11 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 28 August 2007 - 06:27 PM

QUOTE(DEADmemory @ 27. 8. 2007 - 15:30) View Post

zarad teh žuljeu sm si hotla kupit rablene bulse... huh.gif sam (kulk maš pa številko noge rolleyes.gif )


to je blo vprasanje meni? 38

ma mene so zažulili samo če sem res veliko hodila
  • 0

#12 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2007 - 09:26 AM

Uf, midve z mojo sestro sva pa mele kar naekaj bulerjev; 2 Getta gripke(črne in vojaško zelene), potem pa 3 pare Martinsk (2 rjave in ene sivo-črne) ter še ene Martins sandale(črne).

In men osebno so ble boljše getta grip, sestri pa martinske. Pa za kak koncert ali kej mam tud js še vedno martinske doma:)

Zdej, če bi si kupovala, bi si pa definitivno kupila ponovno Getta grip, ampak une ta visoke do kolen:)
  • 0

#13 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 29 August 2007 - 09:25 PM

Mene so moji Getta Grip tud hudičevo obžulili, ko so bili še novi. Sedaj pa se v njih hodi kot v copatih. smile.gif Res so udobni no. Undercover pa še nisem dost nosila, ker so mi bili previsoki (do kolen) in so me bockali v pogačico. Zdj sem jih dala odrezat...tko nekje do sredine meč. Je veliko bolje.
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#14 DEADmemory

DEADmemory

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts
  • Location:celje

Posted 26 December 2007 - 12:57 PM

sm najsrečnejša...dobla sm gripe..črne...nič me niso ožull! thumbup.gif
  • 0

#15

  • Guests

Posted 22 November 2010 - 06:46 PM

Obujam staro temo biggrin.gif

Torej zanima me ali ima katera Undercover bulerje in če mi lahko pove kakšna je razlika med bulerji na 20 in bulerji na 30 lukenj. V višini mislim biggrin.gif
  • 0

#16 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 15 December 2010 - 03:16 PM

jz jih mam na 20. že te so dost visoki, zavezuješ jih pa tut celo večnost, tko da naslednič bi šla rajš na manj k na več
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#17 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22353 posts
  • Gender:Female

Posted 15 December 2010 - 05:05 PM

Tudi jaz imam Undercover in se mi zdi, da so na 20 lukenj. Drugi najvišji. Ti na 20 na oko niso dosti višji od nizkih in precej nižji od tavisokih. tongue.gif Kupila sem te, ker so bili samo ene 5 ali 7 € dražji od nižjih. Se mi zdi, da sem dala zanje ene 75€. Se pa strinjam s saharo. Tudi jaz si visokih ne bi kupila, ker si jih celo večnost obuvaš. Jih pa ne nosim več skoraj nič, kvečjemu za na kakšen koncert. Mi niso komot in niso praktični. Za kakšno dolgo hojo so neuporabni, ker me ožulijo, pozimi me zebe v njih, težki so. Enaki so mi bili tudi Getta Grip, ki sem jih imela pred temi. V prihodnje si kakšnih novih ne nameravam kupovat, so šli tisti najstniški časi mimo. smile.gif Zame je sploh pravo olajšanje, ko si po bulerjih obujem kakšno drugo obuvalo.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users