Jump to content


Photo

kemični piling in sunblock krema


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 sanči

sanči

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 20 March 2007 - 10:19 PM

pozdravček,
imam en problem in sicer ne najdem ustrezne kreme s faktorjem 50, saj so vse ki sem jih do sedaj poizkusila zelo mastne in meni ki imam zelo mastno kožo še dodatno mastijo kožo. če je katera imela kemični piling in je imela enako tezavo naj mi javi kako jo je rešila. Uporabljala sem aneve... in sedaj vichy, vse so katastrofalne
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 March 2007 - 07:24 AM

Kakšen kemični piling? Tak home made ali tisti pri dermatologu?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25737 posts
  • Gender:Female

Posted 21 March 2007 - 09:02 AM

sanči, jst sem bla na kemičnem pilingu. V lekarni sem kupila tole kremo (imela sem jo za čez celo poletje pa še vedno jo je nekaj notri). Vprašala sem tudi tistega dohtarja, ki mi je delal piling, kaj misli o tej kremi in je rekel, da je zelo v redu.

Katero kremo pa ti je še predpisal zraven? Jst sem morala kupit eno ful vlažilno kremo za 10.000 sit, k sem jo mogla preko telefona naročit in je prišla naslednji dan po pošti.

  • 0

#4 sanči

sanči

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 21 March 2007 - 10:40 AM

QUOTE(Ancka Pomarancka @ 21. 3. 2007 - 9:02) View Post

sanči, jst sem bla na kemičnem pilingu. V lekarni sem kupila tole kremo (imela sem jo za čez celo poletje pa še vedno jo je nekaj notri). Vprašala sem tudi tistega dohtarja, ki mi je delal piling, kaj misli o tej kremi in je rekel, da je zelo v redu.

Katero kremo pa ti je še predpisal zraven? Jst sem morala kupit eno ful vlažilno kremo za 10.000 sit, k sem jo mogla preko telefona naročit in je prišla naslednji dan po pošti.


men je post pell kremo, prvi teden pa pantol, sam moraš zmeraj met sunblock, pa so tok mastne...
a ta od eucerina masti, a maš načeloma masto kožo? jaz mam ful

QUOTE(sonchika @ 21. 3. 2007 - 7:24) View Post

Kakšen kemični piling? Tak home made ali tisti pri dermatologu?


pri dermatologu sem jih imela že 4, in se že od oktobra ukvarjam z iskanjem sunblok kreme ki ni tok mastna...
bedno, doktor mi je že sam reku da ve da so take, pa naj probam se v tujini najdt... ves za kakšno?
  • 0

#5 sanči

sanči

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 21 March 2007 - 10:51 AM

ančka pomarančka, zakaj in kdaj si sla na piling? jaz sm sla zarad brazgotin ki so mi ostale po aknah, men se zdi bolš, nism pa brez brazgotin. oktobra sam spet pregled pol pa mogoče nadaljujem....
  • 0

#6 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25737 posts
  • Gender:Female

Posted 21 March 2007 - 11:07 AM

Ja, šla sem v DCP Parmova. Najprej sem imela pantol, potem pa post peel kremo.. Oz. neki od WDR (World dermatological research), ki je ful vlažilna. Itak pa sem šla zarad brazgotin od aken. Pa še bom šla...

Meni ta Eucerinova ful ne masti kože. Drugače pa se mi itak koža po pilingu manj masti.

Kako si pa lahko mela že 4? Meni so rekli, da maš lahko 3 v razmaku 3 mesecev, naslednjega pa lahko šele čez pol leta. Tako da sem šla jst v maju, juliju in oktobru to nardit, naslednjega bi šla lahko pa šele sedaj - marca. Kje si pa ti delala piling?
  • 0

#7 sanči

sanči

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 21 March 2007 - 11:14 AM

QUOTE(Ancka Pomarancka @ 21. 3. 2007 - 11:07) View Post

Ja, šla sem v DCP Parmova. Najprej sem imela pantol, potem pa post peel kremo.. Oz. neki od WDR (World dermatological research), ki je ful vlažilna. Itak pa sem šla zarad brazgotin od aken. Pa še bom šla...

Meni ta Eucerinova ful ne masti kože. Drugače pa se mi itak koža po pilingu manj masti.

Kako si pa lahko mela že 4? Meni so rekli, da maš lahko 3 v razmaku 3 mesecev, naslednjega pa lahko šele čez pol leta. Tako da sem šla jst v maju, juliju in oktobru to nardit, naslednjega bi šla lahko pa šele sedaj - marca. Kje si pa ti delala piling?

pri dr. Janežiču, verjetno si ti tud pr njem, nevem kakšno kožo imaš, men je reku nimam tenke in da lahk enkrat na mesec tko da sem mela novembra.... zadnjo 13.3.2007, ja tud men se manj masti, sam se zmeri tok da me moti. s kakšno oceno bi ocenila rezultate od pilingov? jaz s 3! upam da bom lahk sla še na kakšnega! hvala za nasvet za kremco, dans si jo grem kupt...
  • 0

#8 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25737 posts
  • Gender:Female

Posted 21 March 2007 - 11:21 AM

Ja... jst bi tut nekak tako ocenila... je boljše, ampak ni tako, kot sem pričakovala da bo. Ni pa mi škoda dat 50.000 za en poseg, ker je razlika očitna. Tako da... bom šla še biggrin.gif Tudi jaz bi dala oceno 3. Pa vem da če bom dala še eno kuro čez, da bo bolje.

Dej povej...kakšne majo zdej cene? Okoli 200€?

Aja pa... kremica ne diši! Ma tak mal smrdeč vonj smile.gif Jo pa namažeš čisto na tanko. Jst se nisem nč svetila po njej.
Za umivanje obraza pa sem najprej uporabljala vodo, potem ko sem se čisto olupila pa L'Occitane-ov sivkin gel za čiščenje obraza.
  • 0

#9 sanči

sanči

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 21 March 2007 - 11:31 AM

QUOTE(Ancka Pomarancka @ 21. 3. 2007 - 11:21) View Post

Ja... jst bi tut nekak tako ocenila... je boljše, ampak ni tako, kot sem pričakovala da bo. Ni pa mi škoda dat 50.000 za en poseg, ker je razlika očitna. Tako da... bom šla še biggrin.gif Tudi jaz bi dala oceno 3. Pa vem da če bom dala še eno kuro čez, da bo bolje.

Dej povej...kakšne majo zdej cene? Okoli 200€?

Aja pa... kremica ne diši! Ma tak mal smrdeč vonj smile.gif Jo pa namažeš čisto na tanko. Jst se nisem nč svetila po njej.
Za umivanje obraza pa sem najprej uporabljala vodo, potem ko sem se čisto olupila pa L'Occitane-ov sivkin gel za čiščenje obraza.

kemičnega sem jaz plačala 150evrov
glede vonja pa ni panike, sej tisi post peel tud ne diši
gel mam pa jaz od avona iz za enkrat nism bolšga odkrila, pa priznam da sem mal nora na kozmetiko pa tud šparam ne glede keša
  • 0

#10 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25737 posts
  • Gender:Female

Posted 21 March 2007 - 11:32 AM

Pa ne pozabi nosit klobučka. Čez poletje je bil moj najboljši prijatelj biggrin.gif
  • 0

#11 sanči

sanči

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 21 March 2007 - 11:50 AM

QUOTE(Ancka Pomarancka @ 21. 3. 2007 - 11:32) View Post

Pa ne pozabi nosit klobučka. Čez poletje je bil moj najboljši prijatelj biggrin.gif

biggrin.gif ja vem, groza me je tega... ampak se splača, ker sm mela že hude komplekse okol brazgotin
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users