Jump to content


Photo

Preveč kisline


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 čebelica

čebelica

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 August 2005 - 09:18 AM

Moram vam zaupati svojo izkušnjo. Kar naenkrat me je začel zelo, zelo boleti želodec (nizko dol - okrog popka in malo nižje). Rupurut ni pomagal, underberg tudi ne, pa sem popila prašek probiotikov in prabiotikov, ki mi ga je dala sodelavka. Ja, edino prašek je pomagal. Hvala bogu. Vendar pa se je močna bolečina nadaljevala oz. pojavila vsak dan popoldan ok. 5 ure. 14 dni, vsak dan to trpljenje in napenjanje, pa sem vsak dan popila dva praška, da sem bolečino omilila. Potem pa mi je ta ista sodelavka prinesla ene lističe, ki jih daš v urin za 1 sek, da preveriš kislost telesa. Ja označena je bila porazna vrednost. Tako sem ugotovila, da imam full "kislo" telo in zato mi je sodelavka (njen mož se profesionalno ukvarja z dodatki k prehrani) svetovala ene kapsule Basen 1 in jih zdaj jemljen že ene 10 dni in moram priznati, da me želodec ne boli več. Bom pa naredila eno "kuro" s temi kapsulami, potem pa da vidim, če se bo še kdaj ponovilo. Ja, te kapsule pa vsebujejo magnezij, kalcij, kalij in natrij. Želela sem vam le povedati, da imajo full dobre zadeve od te firme, sem tud na netu gledala, kaj vse imajo. Moja sestra ima kremo za obraz iz aloe in ima full lepšo kožo zdaj, predvsem ima manj mozoljev. Lahko pa pogledate na net: http://www.a-zai.prov-bv.com/ ,.....potem pa na levi klikneš na "spletna trgovina" in nato desno zgoraj odvihaš "Vsi izdelki".
Aja, pa če kakšna pozna izdelke te firme (ProV) naj še napiše kakšno izkušnjo, me res zanima, sem se čist zapalila zdaj, k slišm same dobre novice.
Pa lep dan,
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 August 2005 - 11:18 AM

Pa ti ne bi šla k zdravniku? Jaz sem imela razjede na dvanajstniku, pa me je zato matralo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 čebelica

čebelica

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 August 2005 - 11:42 AM

A misliš, da bi lahko imela celo kakšno rano? Jaz sem pa mislila, da je samo kislina, ker zdaj ni več bolečine. A si ti tud imela bolečine, ki so za kakšen dan prenehale? A si šla na gastro...? Pa potem kakšna dieta?
  • 0

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 August 2005 - 12:59 PM

Mene je vedno bolel trebuh, ko sem karkoli pojedla. In je bil razlog razjeda. Potem sem nekajkrat dobila samo tablete (Ranital in še kakšne močnejše), na koncu so me pa poslali na gastro, kjer so ugotovili, da je vse skupaj posledica stresa.
Je pa tako, da je bolečina res prenehala, ko nisem bila v stresu in živčna.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 čebelica

čebelica

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 August 2005 - 01:56 PM

Thx!
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users