Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
139 replies to this topic

#121 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 September 2010 - 11:36 AM

Meni so tud všeč balzami za ustnice Dvorec Trebnik.
IPB Image
IPB Image
  • 0

#122 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 30 September 2010 - 05:56 PM

Ja, zlo so hranljivi, dost poceni, za dolgo jih imaš, jagoda rahlo obarva ustnice in vsi pridejo mat na ustnicah 8mi je to lepš kot neki bleščečega).
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#123 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 30 September 2010 - 06:14 PM

Melisa je zakon. Samo men grejo tok na živce te lip balmi v lončkih, samo kaj k so večinoma najboljši (Honey Trap od Lusha, Nuxe, TBS).

QUOTE(Parvinder @ 29. 9. 2010 - 18:14) View Post

Rabim en supermega hranljiv balzam. Malo sem brskala po ocenah in vam jih je ful vsec, jaz pa rabim samo enega in se ne morem odlocit.
Rada bi pa takega, da je hranljiv in mi popravi ustnice, ko mam vse spokane in suhe in hkrati, da ustnice varuje pred mrazom itd.
Kateri je vam res naj naj?

Nuxe Rieve de Miel! worship.gif Ali pa Honey Trap. smile.gif
  • 0

#124 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 01 October 2010 - 09:49 AM

Ampak za ta Rieve de Miel je Priceska rekla, da ni glih najboljsi za cez dan. Kako se tebi zdi?
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#125 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 01 October 2010 - 11:34 AM

Ja, men tud ni preveč všeč za čez dan če nosim MU oz. nisem doma. Tko, da ga mam za doma čez dan, največkrat si ga pa nanesem zvečer za čez noč. smile.gif
Za čez dan je pa potem Honey Trap super. Al pa Rosebud Salve, ampak to prek Asosa recimo.
  • 0

#126 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 02 October 2010 - 11:42 AM

Meni je najbolj pomagal Blistex lip relief cream, imel sem tako popokane ustnice, nanesem čez noč in zjutraj so kot prerojene, mehke, polne, okus ima malo po hladnem in mentolastem.
Rieve de Miel od Nuxe-a mi ni nekaj popravil, malce nahrani to je pa tudi vse, ta od Blistexa pa konkretno vlaži in regenerira.

  • 0

#127 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 02 October 2010 - 01:47 PM

Men Nuxe ful zaceli v eni noči, če je pa res res hudo pa kar Bepanthen. smile.gif
  • 0

#128 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 02 October 2010 - 02:29 PM

Blistex mam ze, ampak bi rada nekaj bolj mastnega za cez dan. Ker mam takrat res filing, da nic ne more prit blizu mojih ustnic biggrin.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#129 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 02 October 2010 - 03:24 PM

Meni je dober tudi Alverde ognjičev balzam za ustnice. Precej masten, hranilen.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#130 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82177 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 October 2010 - 07:53 PM



QUOTE(november.rain @ 2. 10. 2010 - 12:42) View Post
Meni je najbolj pomagal Blistex lip relief cream


Tale je pa meni živa katastrofa. Kot da bi mi skuril ustnice, peklo me je kot hudič, učinka pa čisto nobenega,
se mi zdi, da je še celo poslabšal stanje. Po prvi uporabi je romal v koš. Tudi ne vsebuje ničesar negovalnega, tako da ne vem,
kako naj bi pomagal.

Nuxe Reve de Miel je zakon, je pa res, da je rahlo neprimeren za čez dan, izgleda, kot da bi se namazal s kristaliziranim medom.
Od Greenland so vsi fajn, imajo super vonj in okus, ampak noben presežek v smisu hardcore nege.



  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#131 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14744 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 03 October 2010 - 07:51 AM

Jaz imam nuxa namazanega tudi preko dneva, nič me ne moti izgled. Blistex LR mi je enkrat fajn pomagal, to je bilo pa tudi vse. Res ogabno smrdi, mentolasto, je pa taka fina tekstura, gladka, lahka. Za ultra nego je pa Nuxe po mojih izkušnjah boljši, tudi precej ga je notri.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#132 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 03 October 2010 - 08:16 AM

QUOTE(Jinadaze @ 2. 10. 2010 - 20:53) View Post

Tale je pa meni živa katastrofa. Kot da bi mi skuril ustnice, peklo me je kot hudič, učinka pa čisto nobenega,
se mi zdi, da je še celo poslabšal stanje. Po prvi uporabi je romal v koš. Tudi ne vsebuje ničesar negovalnega, tako da ne vem,
kako naj bi pomagal.




Tudi mene je full žgal ta lipbalm, sem ga nekako porabila (ampak kadar nisem imela izsušenih ustnic), kupila več ga pa ne bom nevaaaaaaaaah. down.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#133 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 03 October 2010 - 09:00 AM

Jaz sem si pa zdele tega naročila, količninsko ga je enako kot Reve de Miel, poročam Sounds promising! woot.gif
IPB Image
Kakav in citrusi, negovalni balzam za ustnice

Skrbno izbrane naravne sestavine ohranjajo vaše ustnice čudovito mehke in privlačne.

Ekološko pridelanemu kakavovemu maslu dodan čebelji vosek, olje rdečih palm, sladkih mandljev in ekoloških oliv, vaše suhe in razpokane ustnice neguje ter zaščiti. Povrne jim mehkobo in lesk, medtem ko eterična olja mire, mandarin in sladkih pomaranč ustnice prijetno nadišavijo.

Balzam ščiti ustnice pred škodljivimi vplivi zunanjih dejavnikov, jih neguje in obnavlja.

Navodila za uporabo:
Z maslom namažite ustnice večkrat na dan.

Primerno za:
Suhe, poškodovane in razpokane ustnice.

Količina:
15 ml

Sestavine:
Sweet Almond Oil (Prunus dulcis), Organic Olive Oil (Olea europa), Organic Beeswax (Cera alba), Organic Cocoa Butter (Theobroma cacao), Wildcrafted Fairly traded Red Palm Oil (Elaesis guineesis), Red Mandarin Essential Oil (Citrus reticulata), Organic Sweet Orange Essential Oil (Citrus aurantium), Myrrh Essential Oil (Commiphora molmol)



  • 0

#134 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 October 2010 - 03:41 PM



ZELO vlažilen je tudi vazelin od La Roche Posay Nutritic Lips.
Je bolj lahek in posledično primeren za čez dan, vlaži pa res intenzivno.
Okoli 7€ je po lekarnah.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#135 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 05 October 2010 - 02:12 PM

Hvala vam za namige, verjetno bom kar Nuxe vzela smile.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#136 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 October 2010 - 03:12 PM



dry.gif laugh.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#137 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 16 October 2010 - 05:09 PM

Jaz pa iščem nekaj za vlažitev pod glossi in šminkami. Brala sem ocene, večinoma od Fluffy, in ne vem, ali naj se odločim za Eucerinov, LRP ali Hauschka stik za ustnice?
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#138 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 October 2010 - 06:18 PM



LRP te ne bo razočaral. ;p Upam, no. XD
Se mi zdi IDEALEN predvsem za pod šminke in glosse.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#139 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 19 October 2010 - 07:44 PM

Najlepša ti hvala smile.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#140 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 October 2010 - 10:19 PM



Ja prosim! Poročaj, kaj si kupila in kak boš zadovoljna!

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users