Jump to content


Photo

Gilette Sensor excel


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Poll: Splošna ocena: (4 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (3 votes [75.00%])

    Percentage of vote: 75.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45345 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 June 2007 - 09:33 AM

Ta brivnik z manjšimki prekinitvami uporabljam že odkar sem se začela briti. Nekaj časa sem uporabljala Wilkinsonov Lady Protector, a sem se kmalu vrnila nazaj k Sensor Excelu. Razlogov za to je več. Sam brivnik je majhen in priročen. V toaletni torbici ne zavzame veliko prostora. Britvice so zelo ostre in se ne otopijo kar tako. Možnost, da se vrežeš obstaja, ampak sama sem se v večletni uporabi porezala le dvakrat, obakrat zaradi lastne nerodnosti. Britvice tudi ne rjavijo in se dajo lepo ščistit, njihova menjava pa je tudi zelo enostavna. Natančne cene ne poznam, saj imam brivnik že kar nekaj let.

IPB Image

Ocena: 5

edit: cena brivnika skupaj z dvema dodanima britvicama je ok. 8€, cena paketka britvic prav tako ok. 8€.
  • 0

#2 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 22 June 2007 - 04:07 PM

Jst mam istega in sm tudi zelo zadovoljna. Majhen, priročen, kvaliteten, za se urezat moreš bit res talent (jst sm se samo enkrat ko sm si pobrila kraste dol z nog, ampak to se ne šteje). Uporabljam ga že od nekdaj, zadovoljna, ne menjam. Britvice trajajo kolkor hočeš biggrin.gif Pa še lep je za pogledat, nima unega običajnega grdega ročaja, ampak tega lepega ploščatega, zelo uporabnega. Gumica na sredi ročaja mi je sploh všeč.

5
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#3 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 25 June 2007 - 03:50 PM

Se strinjam s predhodnicama .. sem enkrat na morju uporabila druge in šele od takrat te resnično cenim laugh.gif

5
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#4 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 13 July 2007 - 08:07 PM

Britev Gillette sama po sebi dobro izpolnjuje nalogo, a britvica med uporabo kaj rada pada dol z ročaja, eno sem med potovanjem tako celo izgubila. Britvica ostane ostra sorazmerno dolgo. Gillette britev sem zamenjala, ker ne morem kupiti le britvic (brez ročaja) posamezno, v vmesnem času pa sem tudi že našla boljšo zamenjavo.

3/5
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users