Jump to content


Photo

likalnik za lase


  • Please log in to reply
576 replies to this topic

#561 *Angel in the night.

*Angel in the night.

    sramežljivec

  • Člani
  • 19 posts

Posted 09 October 2008 - 08:20 PM

Hevea, imaš prav. samo je pa razlika med kakovostjo likalnikou zelo opazna po daljšem času. zdi se mi, da ima že večina likalnikou keramični likalni ploščici in tako manj poškoduje lase. seveda pa je vročina tukaj klučnega pomena-nimaš kej, sej lohk si lase zravnaš tut z običnim fenom, če si dovolj spretn/a pa ravno tako škodlivo deluje na lase. odvisno pa je tudi od posameznika-kako si lika lase.

  • 0

#562 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 17 January 2009 - 12:27 AM

Okej, moja najboljša prijateljica oz. njena sestra ima ČUDOVIT roza BabyLiss likalnik za lase z nastavljivo temperaturo in keramičnimi ploščicami. Likalnik je res FUL dobr, ful mi lepo zlika lase, poleg tega je pa še božansko lep oops.gif No in zdej je problem v tem, da nimam pojma kje bi to lahko kupila. Prijateljica je s sestro skregana in ji ta noče povedat kje ga je kupla, pa tudi če bi ji, mi je rekla da se ji zdi da ga je dobila od spoznorjev- torej da ga ni sama kupila.

A JE KERA VIDLA KAKŠEN ROZA BABYLISS LIKALNIK IN ČE SLUČAJNO JE, KJE? Bi bila fuul hvaležna za informacijo oops.gif smile.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#563 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 07 May 2010 - 02:45 PM

Ali obstajajo že takšni likalniki, ki lahko likajo že na pol z brisačo osušene lase?
Da jih ni treba prej čist posušit s fenom?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#564 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 May 2010 - 08:15 PM

Ja, taki so parni likalniki, ampak so baje manj učinkoviti, baje celo bolj uničujejo.
Zdej jih itak skoraj ni več za dobit, menda se niso najbolje prodajali, pa zastareli so.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#565 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 07 May 2010 - 11:38 PM

ha ha

ja, najnovejši so baje stekleni.
sj men je sam smotan 2x vihtet neko zadevo okol las, najprej fen, nato likalnik... sicer pa... itak ne likam že vrsto let, za tu pa tam, ko še bom bom pač potrpela z 2x vihtenjem
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#566 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 27 May 2010 - 08:54 PM

ma katera paul mitchel likalnik za lase in kako se obnese?

na paul mitchell strani najdem samo 1 stil likalnika, pa vem, da jih ima več, vsaj dva, no.

cene pa tud ni zravn ;(
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#567 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 August 2010 - 09:14 AM

Mene pa zanima kateri likalnik priporočate pa po možnosti, da ima še za kodranje poleg? Cena max. 50eur, če bom našla sploh kakšnega oops.gif
  • 0
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.
Ralph Waldo Emerson

#568 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 31 August 2010 - 03:27 PM

Kak to misliš da ma za kodranje zraven ? Kodre lahko delaš z vsakim likalnikom, ne rabiš posebnega nastavka smile.gif

Rabiš ful močnega in učinkovitega?
  • 0
Memento mori.

#569 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 31 August 2010 - 03:52 PM

Fergie jaz mam takega od Babylissa ki je okrogel in lahka kodraš in likaš.
  • 0

#570 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2010 - 03:53 PM

Fergie... poglej tukaj:

MISSFINA
  • 0

#571 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 September 2010 - 10:00 AM

Nutella mi je zadnjič prijateljica povedala da je eni kolegici ponesreči z likalnikom kodre naredila, ko je hotla ji polikat, tako da predvidevam, da se da. Samo je po moje lažje, če imaš nastavek za to, a ni?

Levck, a imaš kaj podobnega kot je ta:
IPB Image

Ananas ta tud deluje zelo v redu pa full nastavkov ima, kar je cool.


Kaj je pa danes pri nakupu likalnika najbolj pomembno? Vem da jih vedno izboljšujejo, zato me zanima kaj se splača gledat, če so že uvedli za boljšo zaščito las...


Hvala vsem trem za odgovore wink.gif
  • 0
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.
Ralph Waldo Emerson

#572 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 25 September 2011 - 02:15 PM

Enkrat tedensko ravnanje in ustrezna nega ob tem(obloge z maskami,redno striženje špic),bi zelo uničilo moje lase? glede na to,da imam po naravi že malo suhe smile.gif
  • 0

#573 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 10 April 2016 - 07:30 PM

Jaz pa spet razmišljam o nakupu likalnika. Se ne spomnim, katerega sem imela nazadnje že leta nazaj (in ga potem zaradi neuporabe tudi prodala), morda celo Gamo.. Vem pa, da je že takrat ful dobro likal, se izredno hitro segrel itd. .. Pa ionski je bil, le nastavljive temperature ni imel.

 

Zdaj sem malo gledala in ne vem, ali so boljše keramične ali titanijeve ploščice? Videla sem tudi nekaj, kar ima neko silikonsko prevleko, da se izdelki za lase ne primejo gor.. Ocene imajo pa zelo dobre tudi taki likalniki za 30€.

 

Vglavnem, ne vem, ali se sploh splača dati več, ker verjetno sam učinek je enako dober, ne vem pa, ali res kaj manj uničijo lasje dražji..


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#574 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14742 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 11 April 2016 - 07:07 PM

Podobno se sama sprasujem, ampak si nabavljam kodralnik. Zdi se mi, da pri kodralniku je mogoce malo drugace, da vendarle boljsi ustvarijo bolj trajne kodre? Imela bi pa takega, da je vecji, debelejsi navoj/cev, da so kodri vecji. Ceprav, ko si naredim s svojim, ki ima navadno, ozko cev, se potem koder cez dan razpusti in je ravno pravsnji... Izkusnje?


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#575 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82173 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 April 2016 - 07:22 PM

Jaz imam Remington Shine Therapy kodralnik in mi je super (rezultat sem pokazala), stal je pa 35 €. Mislim, da dobis ze za pod 30 kvalitetne, likalnike isto. Ocitno ta premaz res pripomore k sijaju las. Ceprav ne vem, kako.

http://si.remington-...wand-ci53w.html
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#576 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 21 April 2016 - 07:05 PM

Jaz sem se na koncu odločila za malo dražjega Remingtona S9500 s 5-letno garancijo. Ima precej dobre ocene :).

 

$%28KGrHqF,%21i0E9f%21P,kpfBPrO2V6%29%29


  • 1
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#577 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 25 April 2016 - 12:01 PM

Jaz imam remingtonov likalnik (sicer starejšo verzijo) pa sem zelo zadovoljna z njim


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users