Jump to content


Photo

Krema/Lotion za telo - LOGONA Nordic Körper Fluid Cranberry & Sanddorn


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 30 December 2007 - 04:34 PM

IPB Image

Ta losjon sem dobila za darilo. Drugače niti ne kupujem krem za telo, ker ne rabim vedno in si sposodim kdaj kar pri mami.

Vsekakor ne bo dovolj za zelo suho kožo, zame, ki imam normalno kožo pa je ravno pravšnji. Je tekoč kot vsi losjoni, zelo lepo se razmaže, porabi se ga pa tudi ne veliko. Vpije se takoj, koža pa je gladka in napeta. Tko, da pri tem nimam pripomb.

Potem je tu vonj, ki je tak nežen in prijeten. Mene me spominja na smrekove gozdove. Divja borovnica in navadni rakitovec ne vem kakšen vonj imata, vendar naj bi bil vonj po tem.

Embalaža mi je všeč. Meni je lepa in tudi enostavna. Ima tak pokrovček, ker stisneš na eni strani, da se druga stran dvigne in potem je ravno pravšnja odprtina, da se losjon ne kar zlije iz embalaže.

Sestavine so, glede na to da je od Logone, verjetno dokaj naravne in neškodljive, to pa je zelo velik plus, ker se nagibam bolj k naravni kozmetiki.

V glavnem meni je ta losjon super, vendar ne vem če bom kdaj kupila, ker nimam sploh namena kupit katerikoli losjon ali kremo.

5/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users