Jump to content


Photo

akcije / znižanja / popusti


  • Please log in to reply
451 replies to this topic

#341 ursa.o

ursa.o

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 08 February 2013 - 03:57 PM

Pri www.natura-siberica.si imajo akcijo pri nakupu nad 50 eur dobiš hranilno in vlažilno krema za roke.


  • 0

#342 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6521 posts
  • Gender:Female

Posted 11 March 2013 - 11:07 AM

BB natura ima do petka vse -30%


  • 0

#343 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 12 March 2013 - 12:30 PM

O, hvala za tole, Christianne, sem ravnokar naročila po internetu, ker v prodajalni nimajo Aubrey losjonov.


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#344 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 30 March 2013 - 08:46 PM

Včasih za kakšno stvar kar ne najdem primerne teme. Danes sem bila v Yves Rocher trgovini v kristalni palači in je prodajalka eno stranki razlagala, da bodo zaprli to trgovino in tisti v Hali A, tako da v Slo. ne bo več fizične trgovine.

 

Ker niso imeli nič, kar sem želela, v trgovini, sem vse naročila na spletu. Trenutno imajo ful znižanj pa še lepo darilo si lahko izbereš nad 12,9€ (in naslednjega nad 24,9€).


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#345 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30711 posts
  • Location:Primorska

Posted 30 March 2013 - 09:04 PM

Mene YR ne zanima več, odkar sem videla, da je poštnina v SLO skoraj 5 €, halo???

A so drugače izdelki kaj posebnega?


  • 0

#346 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16927 posts
  • Gender:Female

Posted 31 March 2013 - 11:03 AM

Meni je tud too much. Za brezplačno dostavo pa je treba naročit za 33€, kar pa ni tako malo.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#347 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 March 2013 - 12:52 PM

Meni pa se 5€ za poštnino ne zdi tako strašno pretirano. Pretirane so npr. tam od 10€ dalje.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#348 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 31 March 2013 - 12:55 PM

Izplača se, če se zmeniš s kakšnimi kolegicami/mamo/sorodnicami in skupaj naročite, da dobite zastonj poštnino. Tako delam jaz.

Sicer je pa ponavadi vrednost darila, ki ga dobiš zraven, večja od €5 in se še vseeno izplača. ;)

 

Imajo pa tudi druge slovenske spletne trgovine poštnino kar po večini tam nekje okrog €4, tako da ni ne vem kakšna presenetljiva cena, glede na ostale. 


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#349 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30711 posts
  • Location:Primorska

Posted 31 March 2013 - 01:06 PM

Za SLO se meni zdi čist preveč. Pa ajde, mogoče bi pač požrla tudi teh 4,7 € al kolk že je za nek res dober izdelek, ki bi si ga ful želela, sam o tej znamki YR nisem zasledila, da bi bile kake ekstra kvalitetne stvari, ali pač?


  • 0

#350 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23491 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 24 April 2013 - 07:11 AM

Orca ima od danes do petka -15% na vse artikle (razen par izjem)


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#351 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30711 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 April 2013 - 06:53 PM

Lekarna Ljubljana ima do konca maja 22% znižane izdelke za zaščito pred soncem la Roche Posay Anthelios in 20% popust na izdelke iz sončne linije Eucerin  (do 10.5.)

https://www.lekarna2...ed-soncem-1?r=4


  • 0

#352 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 24 April 2013 - 07:24 PM

http://www.melvita.s...22,2,7379,0.htm

 

17515.jpg


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#353 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 24 April 2013 - 09:14 PM

earthdayofferspage.jpg


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#354 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 27 April 2013 - 07:38 AM

DM active beauty svet ugodnosti je posebej za vas pripravil super pomladno terminal aktivnost, ki bo potekala od 24. 4. do 30. 4. 2013. Ob unovčenju 30 točk si lahko na terminalu stiskate bon za 30% popust na nakup mlek, losjonov ter anticelullitnih izdelkov, ki ga lahko izkoristite vse do konca maja 2013.


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#355 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30711 posts
  • Location:Primorska

Posted 26 June 2013 - 05:54 PM

Ugodnejši nakup izdelkov v DM

 

Od 26. 6. do 2. 7. 2013 si lahko za samo 30 točk na dm active beauty terminalu natisnete kupon za 30% popust na nakup gelov za prhanje, kopeli in mil ter ga unovčite vse do konca julija.

To pa še ni vse! Od 1. 7. do 31. 7. 2013 si boste lahko, prav tako za 30 točk, natisnili kupon za 25% popust na izdelek po izbiri. :w00t2: 

 


  • 0

#356 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 26 June 2013 - 06:56 PM

Prvi je super, sem tudi jaz gledala, moram it natisnit. Nisem še nikoli počela tega, a samo greš na terminal pa te samo vodi? :oops:

Potem za vse tušgele velja, ali samo določene?


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#357 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30711 posts
  • Location:Primorska

Posted 26 June 2013 - 07:02 PM

Ja, za orientacijo pa lahko z vnosom številke kartice že prej mal prečekiraš, kako to izgleda:

https://secure.cards...pages/start.jsf

 

Aja, v trgovini na terminalu ti ni potrebno vpisovat te dolge številke, ampak kartico s  črtno kodo prisloniš na okence na terminalu, da odčita tvoje podatke.


  • 0

#358 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 26 June 2013 - 07:11 PM

Hvala!


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#359 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82476 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 June 2013 - 05:30 PM

http://www.feelunique.com/

 

adqGJJiX.jpg 

 

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#360 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30711 posts
  • Location:Primorska

Posted 02 July 2013 - 04:38 PM

Ugodnejši nakup izdelkov v DM

To pa še ni vse! Od 1. 7. do 31. 7. 2013 si boste lahko, prav tako za 30 točk, natisnili kupon za 25% popust na izdelek po izbiri. :w00t2:

 

Punce, pozor, tole je bila njihova napaka! Bon za  25% popusta je možno natisniti samo še en teden, do 9.7.!!!


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users