Jump to content


Photo

Spreji za lesk las


  • Please log in to reply
247 replies to this topic

#41 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 November 2005 - 07:40 PM

Šele zdaj sem videla. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Si nor kak hecno. biggrin.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#42 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 27 November 2005 - 08:51 PM

No jaz pa sem zdaj sprobala oni rumeni sprej od welle (masive shine on) in mi je kr všeč - las še nimam mastnih, sem pa se pošpricala bol po konicah (čim naj po lasišču).
  • 0
user posted image

#43 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 November 2005 - 09:58 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
QUOTE(DiLeMa)
Jodlehihi mATER sm pijana kopes na OIROKI NA POROKI SM MISLA ... JODLEHIHIHI ... ZAKON je soati ej spari zakon ej sgar stari staru staerui taro STARI STARI STARI zakon stari ej res zakon.

Amen.


Se mi zdi da nekaj takega:

Jodlehihi mater sem pijana kot pes. Na poroki sem misla jodele hi hi (vrjetno je bila na poroki biggrin.gif ) zakon je ???? ej stari zakon ej stari stari stari (potem je še stari htela napisat pa ji ni uspelo biggrin.gif ) zakon stari ej res zakon. Amen. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Ej zakon interpretacija, ampak res ... svaka ti čast!! biggrin.gif Nism bla na poroki ampak sm napisala, da sem pijana 'kot pes na poroki' ... kaj sm hotla s tem povedat, res ne vem. biggrin.gif In ja, FUL sem mela probleme, da sm pravilno napisala 'stari'. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#44 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 November 2005 - 10:06 PM

Ko pes na poroki. DiLemaaa. laugh.gif laugh.gif laugh.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#45 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 02 December 2005 - 08:05 AM

Sem si kupila sprey za lesk Tigi - Camera ready, ej ta sprey je fenomenalen, pa kako diši, da si čist omamljen. A je še kateri ta sprey ful dobr?
  • 0

#46 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 December 2005 - 11:10 AM

Verja na kakšen način je ta sprej fenomenalen? Mislim ... je šekakšen negovalen učinek poleg tega, da pač da lasem lesk? A kej zmasti ali obteži? Koliko stane? biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#47 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 02 December 2005 - 12:06 PM

ja,verja,povej nam!!!!!

punce,kje se dobijo izdelki za nego las PAUL MITCHELL????
NI v dm-u,ni v milrju.....ni!!!!! biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#48 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 02 December 2005 - 12:24 PM

Men je super, las ne zmasti in ne oteži. Da lesk, diši in lase se mi ne elektrijo več. Prej sem kupovala te spreje za jurja ali jurja pa pol, pa nisem bila zadovolna. Ta stane 3100 sit. To je sicer več, sam če pogledaš kolk pa zmečeš v DM-u za tiste po jurja.. se pa hitr nabere.
  • 0

#49 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 02 December 2005 - 02:40 PM

kok ga je pa not?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#50 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 02 December 2005 - 04:38 PM

QUOTE(Verja)
Sem si kupila sprey za lesk Tigi - Camera ready, ej ta sprey je fenomenalen, pa kako diši, da si čist omamljen. A je še kateri ta sprey ful dobr?


ja, meni. biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#51 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 02 December 2005 - 05:42 PM

100 ml
  • 0

#52 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 02 December 2005 - 09:40 PM

QUOTE(Verja)
100 ml

hm,to pa ni velik biggrin.gif
sicer pa je mami mal mošniček odprla in bova prvič u lajfu kej bolj konkretnega kupile za lase(če ne štejem sem guhl in podobnih reči) od john friede bova vzele nek šampon pa balzam,ki se ne spira pa par stvari uglavnem.Edino škoda je,ker je ona temnolaska jaz pa ne in ne morva vzet&uporablhat istga šampona-ona si hoče za rjavolaske kupt,jaz pa za blondinke,a ne biggrin.gif .Sam sj ne vem...kolko je res odvisno od šampona,da lasje dobro zgledajo oz. kolko zares šampon nardi tisto...saj veste?Je bolj pomemben kakovosten balzam,najbrž,a? ermm.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#53 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 December 2005 - 06:37 PM

Dejte mi povedat kje dobim kak res odličen proizvod za volumen! Sicer imam goste lase in dosti volumna, vendar pa se mi lasje kadar jih zlikam čisto poležejo in sm pol tak 'polizana'. rolleyes.gif

Imela bi eno res kvalitetno peno za volumen las, pogoj je, da las ne masti in RES deluje ter po možnosti še lepo diši. Pripravljena sem odštet tam nekje do 4.000 tolarjev.

Baje, da imajo dobre pene za volumen Tigi in Keune ... uglavnem naj mi katera lepo prosim kej priporoča. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#54 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 06 December 2005 - 08:10 PM

Jaz sem uporabljala od Tigi-ja Superstar...Meni je bil fajn, lase mi je naredil lepe in take dišeče, pa ni jih zmastil niti malo.Pa tudi ko sem mela zlikane, niso zgledali polizani.

To je ta: http://www.edwardwad...product195.html
  • 0

#55 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 December 2005 - 12:59 PM

QUOTE(Verja)
Men je super, las ne zmasti in ne oteži. Da lesk, diši in lase se mi ne elektrijo več. Prej sem kupovala te spreje za jurja ali jurja pa pol, pa nisem bila zadovolna. Ta stane 3100 sit. To je sicer več, sam če pogledaš kolk pa zmečeš v DM-u za tiste po jurja.. se pa hitr nabere.


Tale tvoj sprej Camera Ready ... a fajn 'uniči' tiste laske, ki tko štrlijo naokol (naelektrenost)? Ker jaz bi rabla nekaj, kar lase lepo zmehča, da niso žimasti, in da jih lepo zgladi, da ne štrlijo v vse smeri.

Se zdej odločam, če bi si nehala lase likat in se nakak nagibam k temu, da bi dala likalnik lepo počivat za nekaj časa. Bi pa potem rabila nekaj takega, kar bo dalo lasem res ful sijaja in tisto pravo mehkobo.

Zdej mislim it v nabavko za te Tigi izdelke in poleg Root Boost pene nameravam kupit še nekaj takega kot je ta Camera Ready. Odločam se torej med tem in med:

Shine Junkie

Krema za izjemen lesk

Zadovoljite svojo potrebo po mehkih in sijočih laseh! Pazite, da vas ne zasvoji! Preprečuje naelektrenost las, zakrije izsušene lase in razcepljene konice. S super leskom zasenčite svet okoli sebe!

50 ml: 2.700 SIT

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#56 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 07 December 2005 - 08:00 PM

ampak ni za volumen,dilema! si rekla,da bi neko penco za volumen rabla!
joj zdja pa ne vem- a bi tega shine junkie al bi unga k si ga je Verja kupila!!!! ermm.gif
Aja,dilema-un k si ga pod likalnike napopala(vijolčn balzam za rvnanje)tud nardi laske full sijoče,veš!!! tko,da pomojm bolš d ais kupš unga k je še tud za likat,pa še pridobiš-k tale shine junkie pa ni namenje za toplotno obdelavo!
un ta vijočn pa tud ščiti barvo, in tako
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#57 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 07 December 2005 - 08:09 PM

Za volumen si omisli kremo za lase od Lorelala. V Mullerju jo imajo v prvem štuku (govorim za center), je valjaste oblike, visoka ene 10 centi in vijolične barve. V navadnih trgovinah se je ne dobi. Stane malo čez jurja in na njej piše, da je za volumen.
Ne zmasti in ne obteži las. Fajn stvar. Ne vem ti pa povedati glede volumna, ker meni lasje tako ali tako štrlijo 10 centi stran od glave.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#58 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 07 December 2005 - 08:39 PM

Camera Ready je the best, če imaš lase, ki se ti hitro mastijo. To so moji. Če nimaš suhe lase si kupi kremo od Tigija - Shine Junkie. Tako so meni rekli pri frizerju.

Punce splača se Tigi, ker res naredi to kar hočeš, čeprav je mogoče malo dražji vendar učinkovit!! Jaz ne bom kupila nič drugega več kot le Tigi wink.gif
  • 0

#59 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 December 2005 - 09:46 PM

QUOTE(rea)
ampak ni za volumen,dilema! si rekla,da bi neko penco za volumen rabla!
joj zdja pa ne vem- a bi tega shine junkie al bi unga k si ga je Verja kupila!!!! ermm.gif
Aja,dilema-un k si ga pod likalnike napopala(vijolčn balzam za rvnanje)tud nardi laske full sijoče,veš!!! tko,da pomojm bolš d ais kupš unga k je še tud za likat,pa še pridobiš-k tale shine junkie pa ni namenje za toplotno obdelavo!
un ta vijočn pa tud ščiti barvo, in tako


Rea, jst rabim nekaj za volumen in nekaj za lesk ... oboje! Ker sem se zdej odločila, da si bom nehala likat lase in bom začela uvajat bolj naraven, voluminozen look. biggrin.gif Tako da rabim Tigijevo peno Root Boost IN nekaj za lesk, torej Tigijev Shine Junkie (se mi lasje ne mastijo in so suhi, tko da bo krema zame boljša kot sprej). Mogoče bom pa res namesto Shine Junkie probala raje tisti vijoličen balzam.

Dejansko se še nisem odločila ... bom šla 100% v ponedeljek v nabavko in se bom v frizerskem salonu pozanimala, kaj bi bilo bolj primerno za mene.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#60 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 December 2005 - 11:10 AM

Neki bi še samo vprašala ... a se da sploh kupit zadeve pri frizerju, če se nimaš namena tam strižt? Mislim ... da samo pridem tja in rečem, da bi kupila to in to, plačam in grem?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users