Jump to content


Photo

Ne vem kaj naj naredim!?


  • Please log in to reply
94 replies to this topic

#21 anči

anči

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 108 posts
  • Location:ljubljana

Posted 26 February 2006 - 02:05 PM

ja sej pravm, toj res zlo grdo naredu, sam pač tak je škoda da si šele zdj upazila kakšn kareten je!! pa ne bit naumna! NE VRJEM mu da te ljubi, k po vsem tem kr je naredu te sigurn ne... k ti bo naslednič reku da te ma ful rt itd. mu ti sam reč jst pa tebe ne več, sm spuznala kakšna koza sm jst da sm šele zele spuznala, da si en njvečji kreten!! ej vrn mu pa odjebi ga zj ti... sam ne mu pukazat da ti je res gadn... k bo sam izrabu to! ej men se res smilš, sm bla tut jst že u temu pa točn vem ko se pučutš.. čist samo, da nubenga nimaš, da nubenga nauš mogla dubit!! ej stara si 17let to so leta v katerih morš uživat, se zabavat spoznt čim več folka, novih stvari!! nerat zdj še nekj zase! pjt kj trenirat kr te veseli, sprost se!! k takrt k si sam loh delaš kr hočeš ker nimaš nobenga da bi te nadzirou. Ti se sam zjokj, pa naret nekj ZASE!! ne smeš zj sebe zapustaut oz. zanemart! vrjem, da bo na konc nemu žou, da je zgubu tko uredu punco k si ti!
  • 0
When i'm not calling it doesn't mean that i have forgotten u… i'm just giving u time to miss me…

#22 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 26 February 2006 - 02:06 PM

Sajk, sam zdej sn jih že, mislim sej sn bla z njimi sam ne tolk kot včasih, kr sn bla več z njim... ne vem bomo vidl ka bo sploh iz vsega tega ratal... do takrat pa težke muke.

QUOTE(xsoncekx)
sta se kdaj pogovarjala z njim, ze prej, zakaj prihaja do njegovih zivcnih izpadov pa to?

najboljsi nasvet, ki ti ga lahko dam zdajle je, da se fajn zjokej, ker te bo druagce se bolj vse bolelo - razocaranje ni tok simpl zadeva - , pol pa fajn prespi zadevo ... pa premisli pol, od kje mu to in se poskusaj pogovorit z njim, ce to hoces.

zal mi je zate, drzi se.


Ja sej xsoncekx glih v tem je problem, da sn misla da je ta zveza ful odkrita, ker sva si vedno vse povedla... ampak ne vem včeri je pa človku prekipel... res ne vem... ko bi vsaj nehu s prepiranjem pa pustil tak ko je blo, ne pa da kr konec zdej... pa še zabiču mi je da ga nej ne kličem... sej v bistvu ga nisem in ga tut ne bom... sam ko bi vedla kok me vleče k telefonu pa ga poklicat pa mu povedat da mi je žal, pa da bi še vedno rada bla z njim, da si ga še vedno želim... sam si ne upam... se bojim da bo človek še bol znoreu in da potem me pa res niti poklicu več ne bo... pa tut ko si rekla da se nej zjokam... fora je v tem da ko se zjokam je vredu za 5 minut, pol me pa s5 začne notr dušit in ne vem ka naredit. cry.gif cry.gif
  • 0

#23 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 February 2006 - 02:10 PM

QUOTE(Juliet)
pa zard njega s zanemarla frend emislim nisn več tko hodla vn in se mi zdej zdi kot da bom med njimi neka vsiljivka. cry.gif cry.gif cry.gif Joooj ej tak mi gre na jok, sploh se ne morem pomirit, res ne vem ka nej naredim. sad.gif


To je še eno sranje, ki ga jaz nikakor ne razumem. Kako lahko zaradi fanta zanemarite dobre kolege? Meni je to grozno, res. To sem si pa obljubila, da tega NIKOLI ne bom naredila in res nisem, pa po moje tudi ne bom. To se mi je zdelo vedno ful grdo, ko nekteri kar na dobre kolege pozabijo in mislim, da se jim potem to tudi vrne, ko ostanejo sami na koncu.

Jst mam najboljšo prijateljico, ki me je tudi na stranski tir dala zarad tipa, ampak sem ji kaj hitro dala ultimat ... če takoj ne spremeni obnašanja, je ni več za mene. Naj bo več s tipom kot z mano ker zastopim kok zaljubljena je, ampak žurat pa še vedno hodiva skupaj in vsaj enkrat na teden greva na kavo, po telefonu velik govoriva ... pa zdej hodmo ven tud z njenim tipom in smo vsi srečni, noben ni za nič prikrajšan.

Zdej ko sm še enkrat prebrala, sm vidla, da je tole ful grdo izpadl, pa nočem da se moj post sliši kot en napad, ampak totalno prpopat se na eno osebo in druge zanemarit je ful nesmiselno, pa še tiste, ki jih daš na stranski tir, lahko ful prizadaneš s tem. Sicer pa mislim, da boš čez čas spet našla svojo družbo, mogoče bo na začetku mal težko, ampak potem bo spet vse kul.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#24 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25283 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 26 February 2006 - 02:12 PM

QUOTE(Juliet)
Sajk, sam zdej sn jih že, mislim sej sn bla z njimi sam ne tolk kot včasih, kr sn bla več z njim... ne vem bomo vidl ka bo sploh iz vsega tega ratal... do takrat pa težke muke.

QUOTE(xsoncekx)
sta se kdaj pogovarjala z njim, ze prej, zakaj prihaja do njegovih zivcnih izpadov pa to?

najboljsi nasvet, ki ti ga lahko dam zdajle je, da se fajn zjokej, ker te bo druagce se bolj vse bolelo - razocaranje ni tok simpl zadeva - , pol pa fajn prespi zadevo ... pa premisli pol, od kje mu to in se poskusaj pogovorit z njim, ce to hoces.

zal mi je zate, drzi se.


Ja sej xsoncekx glih v tem je problem, da sn misla da je ta zveza ful odkrita, ker sva si vedno vse povedla... ampak ne vem včeri je pa človku prekipel... res ne vem... ko bi vsaj nehu s prepiranjem pa pustil tak ko je blo, ne pa da kr konec zdej... pa še zabiču mi je da ga nej ne kličem... sej v bistvu ga nisem in ga tut ne bom... sam ko bi vedla kok me vleče k telefonu pa ga poklicat pa mu povedat da mi je žal, pa da bi še vedno rada bla z njim, da si ga še vedno želim... sam si ne upam... se bojim da bo človek še bol znoreu in da potem me pa res niti poklicu več ne bo... pa tut ko si rekla da se nej zjokam... fora je v tem da ko se zjokam je vredu za 5 minut, pol me pa s5 začne notr dušit in ne vem ka naredit. cry.gif cry.gif




ne razumem edino tega: zakaj bi ga poklicala in mu rekla, da ti je zal?

razumem, da ti je hudo pa da bi krivdo tud nase prevzela pa se opravilcla, samo da bi blo use ok, sam vseen. ni to to. sje mozno da je zdej njemu tud ne vem kok bad. zdej bos vidla - ce mu bo velik do tebe, potem bo on naredil prvi korak pa pozrl ponos. ce pa ne, pol pa ... (karkoli napisen, se bo znucan slisal ... naredi, kar mislis, da je najboljs ZATE.)
  • 0

#25 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 26 February 2006 - 02:12 PM

Ja sej anči, upam da mu bo res kdaj žau.... ampak mislim da mu ne bo, kr po včerajšnih besedah ne zgleda tko... pa najbol bedno je da sn se pou ure pred še z njegovo mamo menla, pa prejšn dan je blo vse perfect, pol pa v sekundi vsega konc. Ne vem res, tak čist mi je zbiu zauopanje v ljudi. Najrajš bi ga poklicala pa da mi iz oči v oči pove ka je blo narobe... ne vem al ga nej pokličem al nej čakam da bo on mene kot je reku da me bo v čet. al pa pet.? cry.gif cry.gif Fora je pa v tem, da me noče videt in si mi ne upa v živo povedat, ker me kao tak ne bi mogu pustit.. res ne vem ka nej sploh mislim o vsem tem. sad.gif cry.gif
  • 0

#26 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25283 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 26 February 2006 - 02:14 PM

aja, pa se ena mal mn na mestu, se mi zdi.

si tipkala z njim na msn-ju? sigurno? (da ne bo izpadlo na koncu kot fajn slaba sala).

ah, samo ideja.
  • 0

#27 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 26 February 2006 - 02:15 PM

Ja lej Dilema čist preprosto... ob petkih sem bla vedn z njim, ker se med tednom nisma vidla... ponavad se pa hodi žurat ob petkih... in sem pač bla z njim, pa tut fora je v tem, da večina jih a tipe in kadarkoli pokličem, dobim odgovor sem s fantom. To je večja smola... upam da bo kmal posijal sonček. Sreča sam da mam zdej počitnce, kr ne vem kak bi lahko zdle trenutno v šoli funkcionirala. sad.gif
  • 0

#28 anči

anči

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 108 posts
  • Location:ljubljana

Posted 26 February 2006 - 02:17 PM

se srinjam s tabo dilema!! puzap tipa, in pjt vn s tvojimi prijatelji! oni te nebodo nikol zapustel in te tut niso! ampak ti si njih!

vedno, ko boš mela fanta, naj bojo prijatelji na prvem mestu, ker so edini ki te ne bodo pustili na cedilu!
  • 0
When i'm not calling it doesn't mean that i have forgotten u… i'm just giving u time to miss me…

#29 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11532 posts
  • Gender:Female

Posted 26 February 2006 - 02:17 PM

-------------------------------------------------
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#30 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25283 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 26 February 2006 - 02:17 PM

no, ce se hoces kdaj pogovorit, kar pisi. na forum al pa ZS.
  • 0

#31 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 26 February 2006 - 02:18 PM

QUOTE(xsoncekx)
aja, pa se ena mal mn na mestu, se mi zdi.

si tipkala z njim na msn-ju? sigurno? (da ne bo izpadlo na koncu kot fajn slaba sala).

ah, samo ideja.


Ja itak sma se včeri to po msnju tipkala, sej prek msnja mi je dau konc... zdej ga pa itak ni več gorih... me je blokiru... potem pa kmal namerava še moj kontakt zbrisat. cry.gif cry.gif
  • 0

#32 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 26 February 2006 - 02:21 PM

Hvala vsem za nasvete. wink.gif
  • 0

#33 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 February 2006 - 02:41 PM

Men se pa zdi da je z njim neki narobe. Po 2 letih ti da po msnju konc. Nevm, a ni to da se daje po msn ju konc kakšnim krajšim zvezam. Ga mal mede biggrin.gif
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#34 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 26 February 2006 - 02:46 PM

QUOTE(Lindsay)
Men se pa zdi da je z njim neki narobe. Po 2 letih ti da po msnju konc. Nevm, a ni to da se daje po msn ju konc kakšnim krajšim zvezam. Ga mal mede biggrin.gif


Ja sej Lindsay, zato pa pravim ,da mi niti mal ni nič jasno... kr vedn je govril, ijoo pa ne me pustit, pa tut če grema narazn, da boma ohranla stike, učiri se mu je pa v sekundi strgal... in mi je dau konc... ničesar noče od mene več, niti videt me noče, on bo šau sam naprej... res kr neki vse skupi... damne j tak sn slabe vole pa se jokam nonstop, da sn zdej še mamo sprovocirala. cry.gif cry.gif cry.gif Se je pa podobno že dogajal, pa me je nasledn dan kliknu, pa reku kak sn kei, kot da nč ni blo... sam se mi zdi, da je zdej zares, oziroma v bistvu ne vem več kaj je res pa čemu nej verjamem. cry.gif
  • 0

#35 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 February 2006 - 02:55 PM

Joj k človeka ne poznam. Me pa na nekoga spominja. pač so ljudje k se jim kr naenkrat neki utrne al pa se naveličajo. Sam k je biu s tabo 2 leti. Kaj pa mogoče upliv prjatlov, kaj če je padu u drugačno družbo in se jim prilagaja.
Je pa še en razlog. k ti je govoru da ga ne zapust pa to..., mogoče se ja bau da ga boš zapustila pol ti je pa hotu pru konc dt?
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#36 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 26 February 2006 - 03:00 PM

Glej problem je glih v tem, da nikol se nisma mela za bat, da bova drug druzga prevarala... jst nisn nikol njega, in sn tut vedn vedla da me on ni oziroma me ni mogu... res ne vem odkod kr naenkrat takšna sprememba pa kr konec zveze.... zdej to se je že 2 al 3x prej zgodil, da se je razfuku, da je konc, da sn ne vem ka vse (ni za v javnost-zlo grde besede) in da ne morma bit več skupi, ampak je pol vedno kmal poklicu pa se delu kot da ni nič narobe... sam zdej pa res ne vem kaj si nej mislim, da mogoč prevlek pritisk faksa... ne vem res ne vem... pa ko mi nikol blo človeka problem pustit prmir. Zdej pa tole. sad.gif cry.gif
  • 0

#37 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 February 2006 - 04:18 PM

Juliet, ta tip te ni vreden!!!

Nekaj mu očitno fali v glavi. Prvič sploh ne zastopm, kako te je lahko žalu in ti govoril take besede, ki pravš, da sploh niso za v javnost in te potem še kao pustil... naslednji dan pa da je vse ql. Pa se ti je kdaj opravičil za te psihične izpade?

Zdej pa še to, da te pusti preko msn-ja in se še razpizdi zraven. Ej sorry... tip ni normalen... sam pejt stran od njega. Ker ti bo samo še bolj hudo in če te do zdej ni spoštoval te tudi vnaprej ne bo.

In ne opravičuj ga, da je kriv kakšen pritisk, ker ni. Do tebe se v nobenem primeru ne bi smel tak obnašat.

Zdej pa... kaj bo sledilo ne vem. Teb pa priporočam, da ga ne kličeš in da tudi če te bo on klical ohraniš malo dostojanstva in spoštovanja do sebe in mu pokažeš, da se s tabo ne bo norca delal. Ker če boš zdej popustila, če te bo klical in se mu vrgla na kolena... bo vedno tako s tabo delal.

Pokaži mu, da si tudi ti in tvoja čustva nekaj vredna in da ne boš pustila, da se tako grdo igra z njimi.

Bodi močna in glej naprej... veliko lepega te še čaka!!
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#38 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 26 February 2006 - 04:39 PM

Jah, kar sem do zdej prebrala ... ne morem verjeti!! Bi se čisto strinjala z miss*sixty, dobro ti je svetovala.

Dokler pa te ne pokliče, če te sploh bo, pa si najdi kaj za počet. To resnično deluje. Ukvarjaj se z čimvečimi stavrmi. Sprašuj, bodi radovedna, poslušaj glasbo, riši, bodi v družbi družine.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#39 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 26 February 2006 - 06:36 PM

Ja sej bolj ko razmišljam, bolj ugotavljam da le ni bil on tako nedolžen kot zgleda... čeprav trenutno sem tak zmedena da bolj ne bi mogla, pa spala nisn nič, uglavnem kukr se spomnem na njega mi gre na jok... to mi je edino bedno... ampak po eni strani se mi je pa človek zdej tak zameru da ne. Zdle grem vn na luft mal v družbo, pa se bom še tam pogovrila... upam da mi bo kei bolš... cry.gif

Drugače pa vsem hvala za nasvete! Ste fajn klapa vsi po vrsti. wink.gif
  • 0

#40 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 26 February 2006 - 06:40 PM

Aja pa najbol bedno mi je to, ker ne vem kaj naj verjamem... res ne vem, tak čist nič mi ni jasn, očitn bo treba zlo dobr stvari prespat pa pozabit nanjga - čeprav bom to naredla z zelo težkim srcem. cry.gif sad.gif cry.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users