Jump to content


Photo

Maskara - LANCOME Hypnose


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  2. 4 (zelo dobro) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 22 June 2007 - 09:02 PM

Pred nakupom te maskare sem imela glede nje kar visoke zahteve in pričakovanja. Večinoma so se potem tudi uresničila.
Oglašujejo jo primarno kot volumensko maskaro in to tudi je, saj to nalogo opravi izvrstno. Maskara doda trepalnicam zavidljiv volumen, vendar... edino po nekaj več nanosih. Tudi Lancome obljublja zavidljiv volumen po nevem koliko nanosih, saj samo z enim ali dvemi potegi ne dosežemo tega volumna, ampak zgolj povrečnega, po par nanosih pa se pričara lep, zavidljiv (hipnotičen, če želite biggrin.gif ) volumen. Glede podaljšanja trepalnic je tako, da jih podaljša seveda, ampak zgolj povprečno, pa saj ji to ne zamerimo, ker, kot že povedano, tega niti ne obljublja. Privihanje trepk je tudi v redu in solidno. Tako da je ta maskara primerna predvsem za tiste ki od nje pričakujete nadpovprečen volumen in povdarjene trepalnice, saj boste to tudi dobile.
Na začetku je bila maskara skoraj malenkost premokra, vsaj za moj okus, že po kakšnih 2 tednih pa se stanje izboljša. Če koga to še posebej moti, pa se jo itak lahko malenkost posuši, in potem je efekt povdarjenih trepk še boljši kot na samem začetku.
Embalaža je lušna, popolnoma črna s zlatim napisom in Lancomovo slavno vrtnico. Cena, dokaj visoka pač, okoli 25€ ali še celo kakšen € več, nevem točno, ker sem jo sama kupila v tujini kjer sem zanjo odštela precej manj kot stane pri nas.


Ocena: 5

IPB Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#2 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 June 2007 - 10:53 PM

Dobra, ampak ni bilo neke sile od presežka. Primerna za dnevni casual look, ne dramatic za zvečer. Sicer pa dobro loči trepalnice, nanašanje je enostavno, embalaža kjut.
  • 0

#3 *LadyL*

*LadyL*

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 11 July 2007 - 03:37 PM

To maskaro sem dobila za darilo. nad njo sem bila navdusena, saj ne zlepi trepalnic in jih lepo priviha. Poleg tega, pa mi je bilo pri tej maskari najbolj vsec to, da je ZELO crna, saj mene osebno spravljajo v slabo voljo tiste maskare, ki naj bi bile crne, potem ko se z njo namazes pa imas sive trepalnice.

Torej maskara je odlicna, ima zelo lepo embalazo...vendar pa sem ji dala oceno 4 zaradi cene, saj se mi zdi precej visoka.
  • 0

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 February 2008 - 07:25 PM

Tole maskaro sem si ogledovala kar nekaj časa in se tudi dolgo nisem odločila za nakup, saj so mnenja precej deljena - nekatere je maskara popolnoma navdušila, spet drugi pa pravijo, da ni izpolnila njihovih visokih pričakovanj. Na koncu je vseeno prevladala moja radovednost in dober mesec nazaj sem tudi jaz odkorakala iz drogerije s svojo hipnotičarko. Cena je resda zasoljena, a pričakovana glede na Lancomov cenovni razred - nekje okoli 25€, mislim da še kakšen evro več. Ovojnina ni meni nič posebnega, tulec črne barve in nekoliko nenevadne oblike, ki pa zelo lepo sede v roko.

Maskara ima na gosto posejane in precej kratke ščetine, na katerih ostane ravno prava količina za bogat, a ne premočan ali pacast nanos. Na začetku se mi ni zdela maskara nič posebnega, res je sicer, da lepo loči, krasno priviha in zadovoljivo podaljša, vendar pa sem jaz iskala predvsem ekstremen volumen, česar pa na začetku maskara ni nudila. Trepalnice so bile sicer lepe, vendar vsekakor ne hipnotično poudarjene in pahljačaste, ampak je šlo zgolj za lep dnevni look, zato sem bila zelo razočarana. Po kakšnih šestih uporabah pa se je izkazalo, da je maskara od nanosa do nanosa občutno boljša in po kakšnih 14 dneh je res prišla v pravo formo - od takrat naprej mi maskara z vsakim nanosom podari osupljiv volumen, trepalnice se spremenijo v prave metlice, vendar pa so še zmeraj krasno razčesane in nikakor ne dajejo neuglednega videza debelih pajkovih nožic. Maskara je tudi zelo obstojna in zdrži od jutra do večera, brez drobljenja oz. odpadanja, ob enem pa se jo da hitro in elegantno odstranit.

Jaz jo bom sigurno še kupila, čeprav me mika še ena od YSL maskar in rada vedno preizkusim kaj novega.

4/5 (cena)


  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users