Jump to content


Photo

Slike Make-Upov


  • Please log in to reply
3378 replies to this topic

#101 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 05 April 2006 - 12:48 PM

tnx dilema, misliš da ima na zgornji veki samo barvico? hmm, pomoje je ziher še senčilo. morem si malo ogledat rjava senčila, jih imam enih par doma, pa noben ni tak rjav odtenek kot ga hočem mad.gif biggrin.gif
  • 0

#102 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 05 April 2006 - 12:48 PM

QUOTE(Sarah)
meni je pa ta blazno lepo naličena, moj sanjski make-up. ampak meni nikoli ne uspe tako lepo naredit oči cry.gif

IPB Image


Men je ona ful dobr namazana.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#103 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 April 2006 - 12:50 PM

QUOTE(Sarah)
tnx dilema, misliš da ima na zgornji veki samo barvico? hmm, pomoje je ziher še senčilo. morem si malo ogledat rjava senčila, jih imam enih par doma, pa noben ni tak rjav odtenek kot ga hočem mad.gif biggrin.gif


Mislim, da ona na zgornji veki nima rjavega senčila ampak samo zelo zabrisanega črnega. Takle look se drugače da narest tudi samo z zabrisavanjem barvice, brez uporabe senčila.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#104 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 05 April 2006 - 01:03 PM

QUOTE(TASH)


Men tale ni všeč.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#105 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 05 April 2006 - 01:06 PM

hvala dilema, bomo probali hehe.

QUOTE(Verja)
Men tale ni všeč.


meni niti, še posebej pa ne tista črna obroba v notranjih kotičkih oči blink.gif
  • 0

#106 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 05 April 2006 - 05:54 PM

QUOTE(Verja)
QUOTE(TASH)


Men tale ni všeč.


men je tut preveč nenaraven in pa tiste obrvi... joj kok bi ji jih z veseljem populla biggrin.gif
  • 0

#107 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 April 2006 - 05:58 PM

Meni so pa zelo všeč njene obrvi ... najbolj na živce mi gredo take, kjer celo obrv sestavljajo ravno tri dlake.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#108 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 05 April 2006 - 06:20 PM

Meni so pa ful všeč DiLeMine obrvi!
  • 0
Viens, reste ici!

#109 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 April 2006 - 06:31 PM

Moje obrvi so na oni fotki blazno razmršene in čudno stojijo. rolleyes.gif Če jih lepo počešem, so velik lepše. Sej bom jutri še nalimala fotke. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#110 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 April 2006 - 07:01 PM

.
Jaz pa sem enkrat doživljala neke čudne momente in sem hotla met tanke ćefurske obrvi in sem si populila tudi tako. Zdaj pa si jih nikakor ne morem spravit na nekaj takšnega:

IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#111 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 05 April 2006 - 07:10 PM

Joj, jaz bi take mela... oops.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#112 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 April 2006 - 07:21 PM

No, jaz sem imela skos točno do potankosti take in sem bla pač blaaazno ponosna na njih, potem me je pa neka groza prijela in sem jih ofucala do nerazpoznavnosti ... zdej pa pohlevno čakam, da se popravijo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#113 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 April 2006 - 07:35 PM

Moje so skoraj take (pa v rjavi barvi) 8) .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#114 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 05 April 2006 - 08:05 PM

Uau, krasne obrvi si prlepla Jenna blink.gif biggrin.gif Dilema komi čakam tvoje slike :glasses10:
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#115 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 April 2006 - 08:39 PM

QUOTE(DiLeMa)
No, jaz sem imela skos točno do potankosti take in sem bla pač blaaazno ponosna na njih, potem me je pa neka groza prijela in sem jih ofucala do nerazpoznavnosti ... zdej pa pohlevno čakam, da se popravijo.

Jaz sem tudi mela nekoč zelo podobne. Zaj pa že ene 3 leta čakam, da se mi popravijo. Pa nič.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#116 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 April 2006 - 08:44 PM

Men so se pa zdej že ful popravle ... desna je krasna, leva pa še mal zafrkava.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#117 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 05 April 2006 - 09:10 PM

QUOTE(Jenna)
.

IPB Image


prekrasno smile.gif
  • 0

#118 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 05 April 2006 - 11:29 PM

res so lepe ja, ampak jaz že rasti nimam take, niti oblike, tako da odpadejo take krasotice sad.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#119 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 06 April 2006 - 08:20 AM

QUOTE(Jenna)
.
Jaz pa sem enkrat doživljala neke čudne momente in sem hotla met tanke ćefurske obrvi in sem si populila tudi tako. Zdaj pa si jih nikakor ne morem spravit na nekaj takšnega:

IPB Image


Tudi sama sem se enkrat zafrklna in sem si ful populila, sam sem potem vztrajala in nisem en mesec al pa še več nič spulila in so se mi ful popravle obrvi (moj uč je tm pr uni temi) lahko pogledaš.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#120 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30716 posts
  • Location:Primorska

Posted 06 April 2006 - 06:27 PM

Tole mi je sicer ful lepo, sam nevem, kakšna bi jaz bila s tako močno črno črto:

IPB Image
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users