Jump to content


Photo

Hipp - Pflege-Öl


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 April 2007 - 05:13 PM


IPB Image

Sestavine: Sesamum Indicum, Prunus Amygdalus Dulcis (Mandelöl), Parfum.

Na tole olje sem se spomnila v DMu čist slučajno in si aplaudiram, da sem se. Me je zelo pozitivno presenetilo - načeloma ne maram olj za telo (čeprav imam kar precej suho kožo po telesu... čedalje bolj pravzaprav), ker so mastni (o ti čudo prečudno! ;) ) in ker se dolgo vpijajo (edino izjema je pa kajpak mandljevo olje od L'Occitane, tu pa tudi potrpim za marsikaj ;) ). Tole od Hippa pa prečudovito diši, resnično zasvojevalni vonj, jaz sem ga, ko sem ga kupila, tisti dan kar ene parkrat šla odpret in povohat. Porabi se ga za célo telo malo, saj je super mazljiv (tudi na suho, nevlažno kožo), vpije se sicer ne takoj, a se potrpi, sploh pa ob tako krasnem vonju. Sestavinsko je tudi zelo kvaliteten, vsebuje sezamovo (AOK) olje in mandljevo olje, ne vsebuje PEG-ov, mineralnega olja, konzervansov... edino parfum za sezamovim in mandljevim oljem. Suho kožo (in rahlo (mimogrede) opečeno od sonca) zelo lepo nahrani in pomiri, ko se vpije, je koža res gladka in napeta (priporoča se tudi za nego kože v času nosečnosti in po njej). Embalaža švoh tesni (preverjeno ob transportu, ko se je pri pokrovčku olje malo razlilo), sicer pa kar všečna na pogled in uporabna. Točne cene ne vem, ni pa pretirana za 200ml. Pod jurja.


Ocena: 4
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users