Jump to content


Photo

MU podlaga - ARTDECO Eyeshadow Base


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (27 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (zelo dober) (23 votes [85.19%])

    Percentage of vote: 85.19%

  2. 4 (dober) (2 votes [7.41%])

    Percentage of vote: 7.41%

  3. 3 (zadovoljiv) (1 votes [3.70%])

    Percentage of vote: 3.70%

  4. 2 (slab) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slab) (1 votes [3.70%])

    Percentage of vote: 3.70%

Vote Guests cannot vote

#1 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 31 August 2006 - 12:57 PM

Kot pove ime gre za podlago pred nanosom senčil.
Izdelek je kremast, na veki izpade brezbarven, je brez vonja in lahko se ga nanese. Embalaža stajliš črna, pokrovček na navoj.
Nanesti ga je potrebno po vsej veki, nanj nato nanesemo senčila, ki zagotovo obstanejo na svojem mestu tudi po več ur. Dobi se ga v Muellerju, stane nekaj čez tisoč, porabi se ga malo.
Verjamem, da si marsikatera uporabnica ličil brez njega ne predstavlja več življenja. wink.gif
5/5

IPB Image
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 August 2006 - 01:49 PM

.
Zame a must have izdelek, vsekakor. Z njim vsaka senčka izpade fabulous. Je torej brezbarven, kremast. Treba paziti, da se ga ne nanese preveč in čist malo počakati pred nanosom senčke. Embalaža je zelo lepa, a je nekam štorasta in skoraj premajhna. Tudi pomakanje prstov zna biti nadležno (ker pridno ostaja reč za nohti). Ampak svojo nalogo (poveča se intenziteta barv, obstojnost, nenabiranje v gube) pa fenomenalno opravi, zato se mu to oprosti. Jaz imam eno pakungo skoraj leto dni, pa ga uporabljam takorekoč skoraj vsak dan. Stane okoli 2k v Muellerju.


Ocena: 5



EDIT 11/1-07
Ne vem ali so se mi veke rahlo "zamastile" ali so ESBju rahlo spremenili teksturo (najbrž bo malo obojega) - nad izdelkom nisem več tako navdušena... saj senčke po določenem času začnejo iti v gubo. Zatorej pogledujem že za boljšo alternativo...

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2006 - 03:54 PM

Vsaka senčka (pa nej bo cheap), z obdrži dobi intenzivnost in predvsem obstojnost. Super!

ocena: 5
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#4 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 31 August 2006 - 04:30 PM

Zelo dobro za fiksiranje senčk, ampak mene moti da so se po pol leta začele delati grudice in zato zelo grdo zgleda če si na mesto kamor nanesem EB ne nanesem senčila.

4/5, zaradi sušenja
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 August 2006 - 05:06 PM

Tejle zadevici dam petico. Zaradi učinkovitosti. Edino malo dlje se suši na veki, ampak ko prime, prime. smile.gif
Embalaža mi je malo brezvezna, ker je potrebno pomakati prste vanjo. Sicer je cena precej ugodna - okoli 1700 SIT. EB traja precej dolgo, tako da to ni velik denar.
V tujini se da dobiti tudi EB, ki niso tako zelo mastni. AMpak meni ta povsem ustreza.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 31 August 2006 - 05:36 PM

super zadevca, kremasta, lahko se nanaša, super povdari barve senčil, vse ostane cel dan na mestu(kot si zjutraj namazal), ima tak prijeten vonj, čist rahel... Definitvno izdelek, ki ga mora imeti vsaka, ki uporablja senčila.

Ocena: 5
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#7 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 31 August 2006 - 06:23 PM

Definitvno se strinjam!Izjemen produkt za doseganje bolj intenzivne barve senčk in pa obstojnosti. Dodeljujem mu najvišjo oceno.

5/5
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#8 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 06 September 2006 - 06:23 PM

Brez tega izdelka si ne upam več nanesti senčke.

Naknaden pripis: z uporabo tega eyeshadow base-a mi senčka včasih zdrži, včasih pa se nabere v gubo...Ne vem zakaj.

5/5
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#9 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 09 September 2006 - 01:01 AM

Pred kratkim sem tudi sama postala lastnica tegale fenomenalnega izdelka. Kako sem lahko živela brez te zadeve biggrin.gif Senčka je na njej super obstojna, intenzivna in, kar je zame zelo pomembno: ne zleze v gube (to res, res sovražim). Cena je v Mullerju točno 1700 sit.
Dodeljujem najvišjo oceno.

5/5
  • 0

#10 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 09 September 2006 - 11:59 AM

Tudi jaz sem včeraj po vašem nasvetu končno kupila tole zadevco in moram reči, da je fenomenalna... Sedaj lahko uporabljam tud mal slabše senčke (Essence, ta se sama sploh ne prime na veko, če pa dam ta base gor, pa zgleda super...).

Skratka: 5/5 laugh.gif
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#11 devilka

devilka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 133 posts
  • Location:dolenjska, suha krajna
  • Interests:moj fant:) bordanje, žuranje, shopping&amp;kozmetka

Posted 10 September 2006 - 12:02 PM

tole je fenomenalno...sploh pa po učerejšni izkušnji, k sm bla na enmu žuru celo noč in še pol jutra, zutri pa senčka še vedno taka, kot takoj po nanosu.....že prej bla ful navdušena nad to bazo, zdej pa sploh...
5/5
  • 0

#12

  • Guests

Posted 10 September 2006 - 01:09 PM

Mja, kupla, bila najprej razocarana, nato navdusena, zdaj sem pa spet deljenih mnenj smile.gif
Po tem, ko sm prvic pustla ene 10 minut da se je ESB posusil, preden sem nanesla sencilo in ni drzalo tk ko bi moglo, sem drugic nanesla gor ze po kaki minuti, ko na veki se ni bil suh, ampak se mal svez. In je drzala maybeline sencka kot pribita gor cel dan, s tem da me je proti veceru zacela bolet desna veka, kar se mi se nikoli ni zgodilo, ampak ker nisem bla doma, nisem mogla odstranit vsega skup. Hecno je, da sam desna veka, ampak se mi kaj takega se nikol ni zgodilo. Tk obcutljiva je postala, da me je bolelo in mal peklo, na dotik me je pa se skor prav oko bolelo. No, zvecer ko sm si spravla dol, mi je pa na veki ostala crta take svetlo rjave barve, skor tk ko rahla brazgotinica, na mestu kjer se je ESB koncal. In to na obeh vekah, ne sam na tisti, ki me je bolela! In ta crta se pozna se danes, ne vec tk izrazito, ampak vseeno. In zdaj razmisljam a je sploh se pametno da to uporabljam, da mi ne bo cist pozgalo vek (mam ultra obcutljive, tanko kozo, da se ful zilice vidijo skoz..)

No, v glavnem, izdelku bi glede na obljubljeno dala oceno 4/5. Res super obdrzi sencke, intenzivnosti vecje nism opazla, ampak mogoce je to bolj pri slabih in cenejsih senckah, ki jih pa jaz ne uporabljam kaj prida, zaradi prej omenjene obcutljivosti.. Obstojnost je pa res 1A.

Izdelek bom se parkrat probala, da ni blo za tale izbruh krivo kaj povsem drugega, ce ne pa cekirajte male oglase, bo na prodaj
biggrin.gif

  • 0

#13 Iva

Iva

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 742 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:ples,glasba,filmi,knjige,....

Posted 30 September 2006 - 07:10 PM

Po vaših navdušenjih nad tem izdelkom sem si ga tudi sama privoščla. smile.gif Res je super izdelek. Lepo se nanaša, izjemno drži make up in ga zelo lepo povdari!! Sem res zadovolna. Embalaža je na prvi pogled zelo majhna venar prav prikupna, sicer pa se ta izdelek ne porabi zelo hitro.

5/5
  • 0
"Nič ni tako slabo, da ne bi vsebovalo nečesa koristnega."
Latinski pregovor


#14 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 05 October 2006 - 07:57 PM

ga še nimate? blink.gif ... VELIKA NAPAKA!

prou uživam, ko se zjutraj namažem, ker točen vem, da bo cel dan ostal tako in da mi ni treba umes na skret hodit čekirat wink.gif

  • 0
Posted Image

#15 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 11 November 2006 - 06:59 PM

sm ga končno kupila, in sm z njem zelo zelo zadovolnja, vse ostane na svojem mestu, 5
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#16 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 13 November 2006 - 12:55 PM

pohvala tud z moje strani. ker že velik časa berem tale forum sm se tud sama odločla dobr mesc nazaj da ga bom kupla. in mi ni žal ker sm res sovražla da se mi je vse v gube nabiral tud če sm mela recmo od loreala senčko. tko da čista petica tud z moje strani
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#17 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6690 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 30 December 2006 - 08:36 PM

absolutni "must have" thumbup.gif senčke ostanejo natančno in popolnoma enako kot takoj po nanosu...sicer, pa je že vse bilo povedano biggrin.gif se strinjam

5/5
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#18 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 January 2007 - 04:06 PM

v moji lanskoletni pomladni evforiji, da si bom začela nanašati senčila, sem si kupila tudi ESB. sprobala sem ga dvakrat in dobila lišaje na obeh vekah, zato sem ga po neuspelih poskusih podturivanja prijateljicam prodala soforumašici.

ne glede na to, po kolikem času sem si po nanosu ESBja nanesla senčilo, se mi senčilo sploh ni prijelo na veke, ampak je bilo nekam čudno napol razmazano - malo po vekah, malo naokoli, večina pa ga je tako ali tako ostala na čopiču.

zagotovo ne kupim nikoli več. (pa tudi z napadom, da si bom mazala veke, sem nehala. smile.gif)

skupna ocena: porazno, zatorej 1.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#19 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 January 2007 - 11:55 AM

tale eyeshadow base sem si kupila samo zato, ker je to a must have. sama nikoli nisem imela problemov z neobstojnostjo senck, nasprotno, prav vse, od tistih noname do malo drazjih firm, so mi lepo zdrzale cez cel dan, tu pa tam je kaksna zbledela, ampak uglavnem sem bla zadovoljna. s temle esb pa so moje sencke se izrazitejsih barv, bolj pigmenitrane, sijoce, tudi bolj obstojne. ker imam dolge nohte, ga nanasam z aplikatorjem na gobico, po celi veki do obrvi, pustim par minutk da se posusi in nanesem sencko. embalaza je ok, zaenkrat nimam pritozb, mogoce bo malo bolj nerodno, ko bo base-a ze zmanjkovalo. js mam to novoletno razlicico glam couture, k ma neke srebrne okraske na skatlici, malo pozivi zadevo. navadna embalaza je cist crna. cena je solidna (1800 sit), lahko bi bla se micken cenejsa, ampak se zadeve malo porabi in zato tudi dolgo casa zdrzi, tko da oprostim.

Ocena: 5/5
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#20 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 07 June 2007 - 07:29 PM

Res nepogrešljiv izdelek!

Še sreča, da berem forum, če ne nikoli nebi izvedela za tole ES base.

Vsaka še tako cheap senčka zdrži zeloooo dolgo. Pri meni vse tja do 12 ur.

Super stvar!! Priporočam vsem! thumbup.gif

5/5
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users