Jump to content


Photo

Senčilo - ESSENCE Quattro eyeshadow


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (7 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (2 votes [28.57%])

    Percentage of vote: 28.57%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [14.29%])

    Percentage of vote: 14.29%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [14.29%])

    Percentage of vote: 14.29%

  4. 2 (slabo) (1 votes [14.29%])

    Percentage of vote: 14.29%

  5. 1 (zelo slabo) (2 votes [28.57%])

    Percentage of vote: 28.57%

Vote Guests cannot vote

#1 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 07 December 2007 - 12:09 PM

Pri temle četvorčku so me primarno pritegnile lepe barve, saj imam sama zelo rada vse možne odtenke rjave. Že na pogled se da ugotoviti da so barve res lepe, barvna paleta lepo usklajena in da so čisto vse uporabne, posamično ali pa tudi vse skupaj, saj se zelo lepo zmešajo skupaj.
V četvorčku katerega lastnica sem, se nahajajo: svetlejša bež, malo temnejša bež ki že malenkost na rjavo potegne, taupe/malenkost bakreno rjava in pa še ena temnejša, čoko rjava. Meni so odlične prav vse, saj, kot že rečeno se jih z lahkoto skombinira skupaj. Jaz osebno ponavadi najsvetlejšo uporabljam za podlago po celotni veki, čemur odlično služi, ostale tri pa potem skombiniram tako kakor mi paše. So fino mlete, mehke, se izjemno lepo, pudrasto nanašajo, med nanosom ne odpadajo s čopiča in po licih. Pa tudi pigmentirane so kar solidno. Kar se tiče obstojnosti moram rečt da sem bila kar pozitivno presenečena, res so obstojne in tudi po par urah ne grejo v gubo veke, niti ne zbledijo.
Moj četvorček je #1, sta pa na voljo še dve barvi kombinaciji. Ena je zelo podobna temu, ima tri bež/rjave in zraven eno sinje modro. Tretje kombinacije pa še nisem vidla, je pa menda bolj v roza tonih.
Cena je izjemno, smešno, ugodna - par centov pod 3€. Skratka, gre za super kvalitetne senčke, ki jih priporočam čisto vsaki ki ji ta barvna kombinacija ustreza, in ki se rada liči v naravnih, rjavih tonih.

Ocena: 5

IPB Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#2 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 07 December 2007 - 06:22 PM

Tudi jst sem lastnica teh senčk, imam enakega kot Sarah. Četvorček res sestavljajo same uporabne in lepe barve, ki se dajo lepo kombinirati in mešati.
Nanašanje je preprosto, všeč mi je, ker se ne drobijo še po celem obrazu, ko jih nanašaš. Obstojnost je dobra, sicer ne zdržijo ravno cel dan, ampak pol dneva pa sigurno. Vrjetno pa bi bla obstojnost še daljša s kakšnim eyeshadow base.
Cena je res nizka in res nimaš nič za izgubit, če jih kupiš. smile.gif Mogoče si ga nabavim še v kakšnih drugih odtenkih.

5
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 07 December 2007 - 10:27 PM

Ne se hecat. Meni je to eno slabših senčil.
Kupila sem ga zato, ker je imel vse želene odtenke. Samo kaj, ko se skoraj ni nič poznalo, ko sem ga nanesla. In sem bila zelo razočarana. So precej trde senčke (pozitivno je to, da se ne stresajo po obrazu), obstojne pa tudi niso pretirano. Jaz sem jih po dveh ali treh uporabah vrgla v smeti. Še nikoli nisem kaj takega naredila s senčkami, tele so mi bile pa poden.
Cena zelo nizka, embalaža lepa. Ampak vse to ne odtehta slabe kvalitete.
1
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 Pupa20

Pupa20

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 604 posts

Posted 08 December 2007 - 09:50 AM

Ker sem z enojnimi senčkami od Essence zelo zadovoljna,sem si še privoščila tale četvorček. Imam istega kot ga je Sarah prilepila.Nažalost se moram strinjati s sonchiko.senčke sem mogla večkrat nanesti, da se je sploh kaj poznalo,ampak je potem to zgledalo grozno.Senčke so lepe barve,embalaža je prisrčna,cena tudi nizka.Ampak sem zelo razočarana nad njim,zato ga več nebom uporabljala.
2
  • 0

#5 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 10 December 2007 - 11:09 PM

Meni so te senčke super, zelo rada jih kombiniram z MAC-ovimi senčkami.

Pigmentirane mogoče res niso toliko kot kakšne druge, a z eyeshadow base-om, so ravno tako obstojne kot MAC. wink.gif

Preseneča me Sonchikina izjava, da so trde. hmm.gif
Moje nikakor niso trde in se dajo prav lepo nanašati.

Meni so všeč in ni mi žal, da sem jih kupila. Barve so tudi prelepe in ravno prav za čez dan.

4/5
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#6 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 11 December 2007 - 12:15 AM

Tudi sama imam te senčke. Imam pa tistega s tremi rjavimi in eno modro senčko, ker je teh zmanjkalo.

Senčk ne uporabljam kaj preveč veliko. Sicer so lepi odtenki, ampak na vekah ne izpadejo tako dobro, so premalo pigmentirane. So pa sicer res lahke za nanašat niso pretrde. So pa zelo neobstojne. Tudi meni samo nabirajo prah v omarici, mogoče bodo še kdaj dobre. hmm.gif Jih pa zagotovo ne bi več kupila.


Ocena je neka srednja, imajo prednosti in slabosti, slabo 3 jim podelim.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 December 2007 - 05:43 PM

Jaz bi se tukaj kar v vsem strinjala s Sarah. Gre za zelo lep četvorček senčil po izjemno ugodni ceni, saj dobite 4 zelo lepe senčke za slabe 3€. Imam tudi enake odtenke, kot Sarah in sicer 01 Ciao Bella. Senčke so lepo mehke in kar nekako kremozne, zato ne odpadajo z gobice in se jih da elegantno in hitro razmazat po veki - zaradi mehkobe se jih da tudi krasno blendat med sabo, brez truda tudi zabrišem robove in ostre linije, ki mi niso všeč. Senčke so nekje srednje pigmentirane (čisto zadovoljivo), je pa treba omenit, da na veki izpadejo kakšen odtenek svetleje, kot pa v škatlici, a mene to ne moti, saj so odtenki vseeno izredno lepi. Obstojnost se mi zdi (brez podlage) zelo dobra, meni se ne nabirajo v gubo, pa tudi barve dolgo ostanejo intenzivne. Embalaža mi je pravzaprav izredno lepa in deluje precej lepša, kot na sliki, takšna srčkano majhna in zelo estetska. Prilagam še slikco, kako senčke izpadejo na moji veki (tle sem jih ful blendala med sabo).

Priporočam!


IPB Image

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#8 nanka

nanka

    sramežljivec

  • Člani
  • 76 posts

Posted 16 February 2008 - 10:54 AM

jaz se pa popolnoma strinjam s sonchiko.
zanimico da je nekaterim ta četvorček super, drugim pa totalno zanič

no, jaz sem v tisti drugi skupini. tudi jaz sem ga kupila zaradi lepih barv, takoj ko sem jih preizkusila, sem bila pa totalno razočarana. barve ostanejo v embalaži, ne na gobici ničesar, ne na prstu, kaj šele na vekah. senčke so trde, kako medle barve spraviti na veko se mi pa niti ne sanja.

senčke sem podarila svoji nečakinji. v moji omarici nimajo kaj početi

1/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users