Jump to content


Photo

Ideje & svetovalnica za moderiranje naglavnega okrasja


  • Please log in to reply
3763 replies to this topic

#3441 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 December 2012 - 07:05 PM

Nekaj časa nisem uporabljala balzamov, ker sem imela posledično premehke lase - uporabljala sem jih kot se ponavadi uporabljajo -

po šamponiranju. Zdaj pa jih že nekaj časa nanašam pred pranjem na suhe lase, pustim okoli eno uro, nato 2X šamponiram in moram

reči, da se pozna - lasje so polnejši in bolj zdravi (na pogled in dotik). Se mi zdi to taka super taktika, ko hočeš ponegovati lase, pa vendar

ne želiš imeti preveč mehkih in gladkih (izguba volumna).


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3442 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 19 December 2012 - 07:47 PM

Jaz sem že dostikrat razmišljala o tej taktiki, ker se mi ne da ravno pod tušem stati eno uro, sem si pa nabavila par mask katere naj bi imela vsaj 20 minut gor, jaz jih pa pustim maksimalno 5 minut, če mi uspe. :D Moram poskusit tudi jaz na suhe.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#3443 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 19 December 2012 - 08:06 PM

Pa saj nobena ne stoji pod tušem eno uro z masko na laseh in čaka, da se čas izteče, haha. Jih zaviješ v brisačo in greš delat druge stvari, čez eno uro se pa vrneš v kopalnico in spereš.


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#3444 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 19 December 2012 - 08:31 PM

Ko si jaz lase perem se grem vedno kopat. Pena, mehurčki, kopalne krogle, you get the picture. :oops:


  • 0

#3445 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 December 2012 - 08:48 PM

Ti si ena taka princeska. ^.^ ;p


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3446 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 19 December 2012 - 09:02 PM

pa račke :D


  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#3447 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 19 December 2012 - 09:12 PM

Račke so out, veš kakšno škatlo vodnih igrač mam v kopalnici. :lol:

O, Fluffy. :oops: :lol: Hotla sem samo povedat, da tako najlažje združim malo sproščanja in pranje glave, da balzam vsaj malo naredi svoje. Ker če se grem samo kopat pa da moram skos pazit, da si ne zmočim las mi je kr neki.


  • 0

#3448 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 19 December 2012 - 09:16 PM

Pa saj nobena ne stoji pod tušem eno uro z masko na laseh in čaka, da se čas izteče, haha. Jih zaviješ v brisačo in greš delat druge stvari, čez eno uro se pa vrneš v kopalnico in spereš.

 

Ti pa vedno vse zakompliciraš.

 

Jaz pač, ko grem pod tuš hočem biti fertik ne pa da grem še druge stvari delat vmes in da bi še enkrat nazaj hodila mi res ni....sploh, če se mi mudi spat. :D

 

Če se kopaš je res fajn pa še zebe ne, samo jaz nimam vedno banje na voljo niti ne bi se mi dal vedno kopat, ker vzame precej časa.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#3449 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 December 2012 - 09:23 PM

Meni je pa nočna mora pranje las, ko se kopam (ali v tušu). :D Si vedno umijem lase tako, da samo glavo nagnem v banjo, stuširam se pa posebej.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3450 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14739 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 19 December 2012 - 09:27 PM

Nic ne komplicira - tisti dan, ko si peres glavo, se 1 uro prej spomnis, da si naneses masko na lase. Potem pa spnes lase v figo, delas whatever, gres umit in je to to.


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#3451 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 December 2012 - 09:28 PM

Meni je pa nočna mora pranje las, ko se kopam (ali v tušu). :D Si vedno umijem lase tako, da samo glavo nagnem v banjo, stuširam se pa posebej.

 

Enako, oz. čimvečkrat poskušam tako.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3452 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 19 December 2012 - 09:33 PM

Jaz itak 'kopanje' definiram drugače od večine. Kopanje je, ko se umijem cela, od vrha glave do peta, se pravi tuširanje+pranje glave naenkrat, ne ko se namakam v banji, ker mi je to taka potrata vode, pa ful hitro se shladi in me potem zebe. :) In samo tako se počutim res čisto, tudi če se stuširam in si umijem vsak cm kože (brez lasišča), imam filing, da ni to to.


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#3453 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 20 December 2012 - 01:24 AM

Plain, poznam samo račke :D


  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#3454 riddle

riddle

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 355 posts
  • Gender:Female
  • Interests:vse po malem :)

Posted 20 December 2012 - 10:15 AM

meni se tudi ne da puščat mask in balzamov gor, zato pa kupim take, kjer piše, da se pusti gor 1 minuto (pa še to mi je včasih preveč haha)


  • 0

#3455 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 January 2013 - 06:45 PM

Kaj lahko kupim za afnanje pri normalnih, zdej barvanih, laseh kot leave-in oz. za dodatni sijaj? Frizerja ne upam vprašat, ker me bo nahrulil, da itak ničesar ne rabim :lol:, js bi pa full mela neko stvar za na suhe lase za malo dodatne nege/sijaja. Predlogi? Pa ne predrago.

Zaenkrat bom ponucala tester nekega gladilnega glosa od L'Occitane pa par let star Tigijev sprej mam še.

Tole bo verjetno too much, a ne? http://www.or-ca.si/...e_lase_57g.html


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#3456 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 05 January 2013 - 11:47 PM

Špela, kaj pa kakšno olje na spodnji del las? Jaz imam Orofluido, ampak se najde tudi kaj cenejšega.

V tej temi še malo poglej:
http://www.cudovita....=6#entry1054606
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#3457 elanor

elanor

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 401 posts
  • Gender:Female

Posted 09 January 2013 - 09:39 PM



dopade se mi... zelo :)


  • 0

A painting is complete when it has the shadows of a God. - Rembrandt


#3458 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 January 2013 - 07:30 PM

Sem zasledila, da je trenutno zelo popularna tehnika ombre barvanja las (prelivanje iz temne zgoraj v svetlo spodaj).

Meni je to totalno mimo in grdo, mooorda še sprejemljivo, če je razlika v odtenkih minimalna.

 

how-to-prevent-hair-brea.jpg

 

ombre-hair-khloe-kardash.jpg

 

ombre-hair-leighton-mees.jpg


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3459 *missy*

*missy*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 444 posts
  • Gender:Female

Posted 14 January 2013 - 08:31 PM

Meni je to tudi grdo. Deluje mi zapuščeno, kot ogromen narastek. Od teh treh slik mi je edino zadnja še kar všeč,ker kot si rekla, ni ogromne razlike med odtenkoma. Redko kdo mi ima dobro narejeno ombre tehniko.


  • 0

#3460 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6519 posts
  • Gender:Female

Posted 14 January 2013 - 08:36 PM

Zgornji primeri so res katastrofa. Nasploh mi niso všeč tako izraziti prehodi.

Edini lep primer, ki ga najdem, je tale:

Ombre-Mila-Kunis.jpg


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users