Jump to content


Photo

Kopel - KNEIPP Gesundheitsbad Meditation Pur Weihrauch Vanille


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 July 2011 - 06:03 PM

IPB Image

Sestavine: Polysorbate 20, Aqua (Water), Glycerin, Parfum (Fragrance), Olibanum, Vanilla Planifolia Fruit
Extract, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Geraniol,
Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Tocopherol, CI 28440.


To je pa eden izmed redkih izdelkov Kneipp firme, ki name ni naredil ravno pozitivnega vtisa. Gre za
kopel ''kadilo/vanilija''. Spada med tiste njihove kopeli, ki niso najbolj oljnate, se ne penijo, so pa zmerno
vlažilne in kvalitetnih sestavin. Je temno viola, skoraj črne barve, kar predstavlja meni, ki se z njihovimi
kopelmi tuširam, težavo. Kopel namreč pušča sledi na koži! Dlani sem imela konkretno obarvane na viola.
Morala sem si jih kar nekajkrat fino drgniti, da se je barva vsaj malo sprala … je pa ostala še do naslednjega
dne. Še dobro, da sem bila doma. Po ostalem telesu ni bilo videti sledi barve, sem se pa vseeno dobro sprala.
Če bi jo uporabila kot kopel, bi seveda bila drugačna zgodba, saj bi bila kopel precej bolj razredčena. No, če
dam barvo oziroma obarvanost na stran, me tudi glede drugih stvari ni očarala. Ni mi všeč, da se popolnoma
nič ne peni, prav tako pogrešam nekoliko večjo negovalnost (čeprav nadaljnja nega pri moji suhi koži ni ravno
nujna), nenazadnje pa mi ni všeč niti vonj - nekam vsiljiv je (parfum je že na četrtem mestu) in prav nič
prijeten. Vonj ostane na koži nekaj časa. Ta kopel je po moje mišljena bolj za v aromaterapijske namene in ne
toliko negovalne, čeprav, kot sem že omenila, sestavinsko ni slaba … le v Kneipp sferi med slabšimi, kar pa
pomeni, da je nasplošno še vedno nad povprečjem. Cena klasična za njihove 100ml kopeli, torej okoli 6€,
steklena pakunga s pokrovom na navoj, le-ta je še v škatli. Jaz sem jo kupila v Müllerju. Priporočam, če vam
ustreza vonj in če bi radi bolj udarno obarvanost kopeli.

2/5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users