Jump to content


Photo

Prosim za predloge...


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 Nadja

Nadja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:šport, potovanje, mediji, tuji jeziki in še in še...

Posted 27 April 2005 - 10:20 PM

Zanima me, kakšne TV oddaje radi gledate? Predvsem me zanima za sprostitev, take..nemoreče..na easy...

Al so to glasbene, kuharske, pogovorne, ...itd...

Namreč v plenicah še smile.gif je nova oddaja,ki bi naj vsebovala tak na easy čvek. Enkrat tema šport, drugič glasba,enkrat umetnost, pa poslovna plat..itd. En gost in voditelj...Skratka vsak teden ena tema pač..

A lahk podaste kakšne odbite predloge za naslov oddaje? Pa, ki bi sovpadal s temi temami....

Jaz sem imela predlog, za eno pogovorno oddajo, bolj po ekonomski, poslovni plati in tudi gostje bi bili taki...ampak ljudje baje raje gledajo svašta... smile.gif drugega...kaj pa vem..

Zdaj sem tu nametala gor stavke..point vsega pa je naslov nove oddaje.
Hvala za pomoč!!
  • 0
LP, Nadja

When we are happy, we are allways good, but when we are good, we are not allways happy (O.Wilde).

#2 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 28 April 2005 - 02:58 PM

mene pa zanima:
- na kerem kanalu
- koncept oddaje
- dolžina oddaje
- kakšen je voditelj
- sicer pa....tega je na naših televizijah itak preveč...in jp to poneumlja ljudi....vsaka neka televizijska hiša...misli, da bo uspela z neko trač oddajo..maja sej...koneckoncu gledanost je visoka...ma iQ slovencev pada....
jebat ga....

hvala za razumevanje

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 April 2005 - 03:06 PM

Sanjska ženska!!!!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif:D:D

Šalo na stran... Itak imaš pri nas ene in iste oddaje, ki so, se mi zdi, namenjene predvsem reklamam. Neizvirne, po isti šabloni. Slovence pač očitno zanima najbolj to, kdo je katero... kdo katero bi, pa mu ne da... komu so spet po čudu čudnem prišle unapetitlih xxx slike v javnost... kateri je (po nesreči, seveda!) padla nipla ven, ipd. TO SEKA!!!
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 28 April 2005 - 03:08 PM

Hmm.. zdej jst ne kapiram čist.. Nadja, k ti kaj sodeluješ pri tej oddaji, ali te sam tko mal zanimajo predlogi za ime oddaje?

Kim, se strinjam s tabo, da nekatere oddaje poneumljajo-dobesedno.. Vendar nekatere so pa prav "zdrave" al kako bi se izrazila.. Na primer vedno rada pogledam "Jasno in glasno", se mi zdi prav fajn oddaja, pa še kaka taka bi mogla bit.. Pač vsakič neka tema in o njej čvek.. Čist ql

Moji predlogi za naslov oddaje:
-čvek2(na kvadrat)
-tematika
-odbitek
-življenje je lepo (saj sklepam da bojo debate o čem lepem.. ermm.gif: )
-ekstravaganca

Ok.. morde čist kr neki, se bom probala še kej bolšga spomnt oops.gif biggrin.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#5 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 28 April 2005 - 03:15 PM

*simoncy*...simonči mislila sem oddaje kot so sanjska ženska, tistega lepega popoldneva(določeni deli), una oddaja od marijota, pa ta nova od ajnzidlerce....đizs!
Sama še vedn prisegam na S. city, in pa predvsem na nacional g., bbc in pa diskoveri twisted.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#6 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 28 April 2005 - 03:26 PM

[quote=Kim]*simoncy*...simonči mislila sem oddaje kot so sanjska ženska, tistega lepega popoldneva(določeni deli), una oddaja od marijota, pa ta nova od ajnzidlerce....đizs!
Sama še vedn prisegam na S. city, in pa predvsem na nacional g., bbc in pa diskoveri twisted.gif


..Pa animal planet!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Hja, sej te oddaje k si jih najprej naštela so pa res čist neki mim.. Ampk, se folku vsaj mal narežiš-npr. k se v sanjski ženski kak dec zjoka, pa podobne..
Ok, edino tiste oddaje od ajnzidlerce pa tut pogledat ne morem! Mi gre prov na živce, k je čist brez veze.. Preklopm takoj k jo vidm biggrin.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#7 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 28 April 2005 - 05:40 PM

Meni je pa TLP ful fajn... smile.gif Mi je Tomažinka všeč. Pa oni tudi. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#8 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 28 April 2005 - 06:50 PM

Ja, tlp je še kr.. Razen določenih "prispevkov".. Pri mariotu pa ajnziglerci se pa počas več al manj neha.. ermm.gif
Men je una oddaja ful dobra- Hočeš nočeš všeč, k jo vod đukić laugh.gif Moj kolega laugh.gif Se že njemu zlo narežiš.. laugh.gif biggrin.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#9 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29031 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 28 April 2005 - 06:52 PM

vsake tok pogledam oddajo knjiga mene briga, enkrat ujela peti element, drgač pa čimdalj stran od magične škatle. včas se kak fajn film ujamem, druzga ne.
  • 0

#10 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 April 2005 - 07:40 PM

Meni je TLP tudi še kar ok. Všeč so mi razni prispevki o državah, pa to. Tomažinka mi pa deluje blazno narcisoidno in grozno je dolgočasna. Zanimivo je zaradi Ladota, ki dela iz sebe še večjega hepana, kot je že itak. :=)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#11 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 28 April 2005 - 08:06 PM

QUOTE
Men je una oddaja ful dobra- Hočeš nočeš všeč, k jo vod đukić Moj kolega Se že njemu zlo narežiš..



hehhe...ok..roko na srce...tole je res oddaja za poneumljat ljudi...ampak priznam...tud sama jo pogledam vsake tok časa....ker pač...od sašota oddaje, filme in prispevke človek enostavno more gledat...more more...enostavno je to čas, ko odklopiš možgane in se režiš koker se le lahka...bol norga človeka še v življenju na tvju nisem vidla....

p.s.:in ja priznam brez njegove mame manke, na svoji vesni, milice itd.....moja filmoteka nebi obstajala
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#12 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 28 April 2005 - 08:14 PM

Jp Kim, kdaj pa kdaj je treba kako neumno oddajo pogledat, da se mal narežiš.. Ampk verjem, sašo je v realnosti 1000x bol odtrgan kt na tv! Jst ne vem po kom se je človk pobrau blink.gif twisted.gif twisted.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#13 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 28 April 2005 - 08:16 PM

po meni ziher ne biggrin.gif biggrin.gif ...lohka ga pa jst poberem pa pelem na pir IPB Image

sicer pa milo rečeno...vse izkušnje ki jih mam jst z dolenci...so fenomenalne....tko da....nedvomim da bi bil on drugačen

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#14 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 29 April 2005 - 09:16 AM

Hihi, to smo pa mi dolenci, nimaš kej.. twisted.gif twisted.gif twisted.gif :wav:
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#15 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 29 April 2005 - 04:56 PM

svaka vam čast...kapo dol IPB Image
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#16 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 29 April 2005 - 05:32 PM

IPB Image
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#17 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 29 April 2005 - 05:48 PM

hehe...a dej zdej sm vas pa že dost prehvala...maš dost za dones
IPB Image

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#18 Nadja

Nadja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:šport, potovanje, mediji, tuji jeziki in še in še...

Posted 29 April 2005 - 09:44 PM

O punce!

Kim, te moram pohvalit...namreč tud jaz se držim čim dlje vstran od teh eno in istih oddaj, po istem kopitu, in na Prvi TV- Adijo pamet in dve afnasti voditeljici rolleyes.gif ..pa ala Net tv ...pa Bratkovičeva na RTS- se mi zdi, da kr cel kanal pokvari njena rolleyes.gif ..bom kr tiho.

Jaz sem bolj pri realnih oddajah..hm..kak se to čuje..pač rada imam reportaže o državah, problematika in zadeve, ki se tičejo ljudi...pa kake res poučne oddaje ala Polnočni klub mi je zakon!

Ampak men se zdi, da folk full gleda te enainiste oddaja. POneumljajo ljudi..kot pravi nekdo tu na tem forumu! Žalostno no..

Sama tudi pogledam občasno E+, ker pač mam tv vklopljen, ko pridem iz službe ..ampak,da bi namenoma čakala na te oddaje, pa no way.


Btw-Sprašujem, kaj radi gledate, ker bi tudi jaz sodelovala pri tej oddaji, vendar(kot sem že rekla) sem NJIM 8) jasno povedala, da mi ni za nekaj kr tak delat, ampak pač kaj drugačnega...

Bomo videli!
  • 0
LP, Nadja

When we are happy, we are allways good, but when we are good, we are not allways happy (O.Wilde).




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users