Jump to content


Photo

Maska - TIGI Bed Head Treat Me Right Peppermint Hair Mask


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 August 2007 - 04:18 PM

Tole masko sem si želela full dolgo, ampak se mi je zdela njena cena enostavno previsoka, namreč za 200ml boste odštele 18,50€ ali približno 4.440 tolarjev, kar se zdi meni ogromno sploh zato, ker maska, roko na srce, po sestavinah ni dih jemajoča.

Sicer ni slaba, vsebuje ogromno mineralnega olja (že takoj na 2. mestu) in je zato primerna tudi za izsušene lase, nadalje se v njej najdejo še razni drugi vlažilci, metasulfati, pepermintovo olje, mentol in nekaj malega pantenola in proteinov (sicer čisto na koncu spiska sestavin). Vsekakor ni slaba, ni pa sestavinsko tako zelo nadpovprečna, da bi upravičila resnično zasoljeno ceno.

No, jaz sem jo končno dočakala, ko mi je bila ponujena v akciji, po kar precej znižani ceni. Pričakovanja niso bila previsoka, predvsem sem upala na dobro vlažilno nego, lažje razčesavanje, pa nekaj mehkobe in leska. Že ko sem odprla pokrovček, sem se presenečeno zazrla v nebesno modro, mazljivo, konkretno gosto in nekoliko vlečljivo kremo, močno pepermintastega vonja. Vonj je meni strašansko prijeten, poživljajoč, nekaj totalno posebnega, prav nič sladek ali bombončkast, ampak oster, osvežilen in resnično, pristno mentolast. Maska se na vlažne in dodobra sfrotirane lase prekrasno nanaša, resnično zdrsi in zadostuje neverjetno majhna količina, kar ji štejem v ogromen plus. Jaz sem jo vmasirala tudi v lasišče, saj baje pospešuje prekrvavitev in učinek se mi zdi fantastičen. Nikakor ne peče, ampak nežno in učinkovito hladi lasišče, občutek je izredno prijeten in dolgotrajen, kar je še posebaj primerno v vročih poletnih dneh. Jaz je kar nisem hotela sprati z las, ker sem prav uživala. Po pol ure sem jo sprala in pričakali so me izredno zglajeni, mehki, nahranjeni in zadovoljni lasje, maska naredi okoli las nekakšno zaščitno oblogo, ki pa las niti ne obteži, doda pa jim lesk in voljnost.

Ovojnina je meni izredno všečen živo moder lonček s strupeno zelenim pokrovčkom na navoj, fajn za uporabo. Polna cena je, kot že rečeno, zelo zasoljena, ampak odličen performans jo vsaj delno upraviči. Če jo še kdaj zasledim v akciji, bo vsekakor spet moja. Toplo jo priporočam vsem, ki jim v teh vročih dneh (pa tudi v mrzlih) paše prijeten hladilni učinek in si ob enem želijo lepih, kvalitetnih las.

5/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 20 August 2007 - 07:08 PM

Za take izdelke mi ni nikoli škoda denarja. To masko sem kupila v akciji vendar jo bom sigurno kupila še v prihodnje tudi ko ne bo v akciji.
Ima božanski vonj po mentolu.smile.gif Lepo se nanaša in barva je tudi lepa zelenomodra.
Uporabila sem jo samo dvakrat do zdaj in takoj so bile lase bleščeče in gladke. Dala sem jo na suhe lase in imela gor tričetrt ure. S tem sem jo porabila kar dosti, sam moji lasje so, odkar si dajem masko na lase pred pranjem, lepši. Ko je maska na laseh oz lasišču te tako lepo prijetno hladi. smile.gif
Embalaža je privlačna in praktična.

5/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users