Jump to content


Photo

Anti-aging nega


  • Please log in to reply
2086 replies to this topic

#1341 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25829 posts
  • Gender:Female

Posted 24 February 2020 - 07:58 AM

 
Približno mesec dni izmenično vsak večer pod svojo običajno kremo nanašam vitamin C in niacinamid in sem zadovoljna z učinkom. Koža je sijoča, "spolirana", nezaželenih učinkov ni (na moji koži se radi pojavijo mozoljčki, vse, kar presega osnovno nego, ji je ponavadi preveč).
 


No, pa so prišli tudi občasni mozoljčki, ampak na srečo nič večjega in/ali neobvladljivega.
Ponavadi v tem primeru za kakšen dan izpustim vse serume in nanesem samo osnovno vlažilno nego.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1342 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16900 posts
  • Gender:Female

Posted 19 April 2020 - 08:06 AM

Nekaj vas je že poskusilo Hylamide C25, ste zadovoljne? Reviewi so precej mešani, cena pa tudi ni ravno nizka, če ne bi ustrezal:)


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1343 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 19 April 2020 - 11:45 PM

Ocen jaz niti nisem brala, kakšne so bile slabe izkušnje?

Jaz ga že nekaj časa uporabljam, mi je všeč, nisem imela nobenih težav, poslabšanja kože. Čudežev pa ni naredil, v smislu, da bi mi zradiral gube. :lol:
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1344 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 20 April 2020 - 01:20 AM

Jaz enako kot Marmelada. Meni je od sprobanih vitaminov C do zdaj se najboljsi, tudi hitro se vpije. Me pa itak vedno matra spet kaj novega poskusit. Sem pa sicer zadovoljna s tem bi ga se kupila.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1345 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25829 posts
  • Gender:Female

Posted 20 April 2020 - 01:34 AM

Enako kot Marmelada in Emily. : )

Ravno se spravljam k umivanju zob, sledi nanos Hylamide C25 in lahko noč. Ali pa dobro jutro.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1346 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16900 posts
  • Gender:Female

Posted 20 April 2020 - 06:59 AM

Hvala. Zasledila sem komentarje v smislu da je preveč mastna tekstura itd., da je bila prejšnja formulacija boljša blabla. Bom še malce premislila 😊
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1347 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 20 April 2020 - 10:53 AM

Aja. Mene ne moti, da je oljni serum, se lepo razmaže in vpije, malo se ga porabi.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1348 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15025 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 29 April 2020 - 06:03 AM

Jaz sem se zdaj tudi vrgla nazaj v nego koze oziroma nameravam s tem.
V jeseni bom zacela s tretinoinom. Kje se ga zdaj sploh dobi? Tam kjer sem ga jaz nazadnje narocila menda ne vec, pa tisti mi je ze pretekel. Ga pri nas punce kaj preprodajajo?
  • 0
 

#1349 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 29 April 2020 - 12:42 PM

Ne vem kje si ga narocila, ampak pomojem nikjer. Iz Azije ali Italije ne bo slo. Ga (ne prav preprodajajo, kaksna gre na Portugalsko ali v Grcijo pa prinese za vse), ampak tudi nimajo kje dobiti zdaj. Pocakaj se malo.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1350 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 29 April 2020 - 12:56 PM

Sem se spraševala, če katera tukaj sploh še prakticira tretinoin. Podgana, ti si opustila?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1351 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 29 April 2020 - 01:27 PM

Ma, ja. Se mi ne da :D Res mi prevec drazi.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1352 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15025 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 29 April 2020 - 01:47 PM

Meni ni nic drazil, pa tudi luscila se nisem. Podgana a ga mas se :D ? Ja saj zacela bi septembra, nic prej.
  • 0
 

#1353 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25829 posts
  • Gender:Female

Posted 08 May 2020 - 02:10 PM

Aja. Mene ne moti, da je oljni serum, se lepo razmaže in vpije, malo se ga porabi.


Enako.

Mene pa zadnje čase “skrbi” koža na vratu, v določenih položajih glave se tako povesi in zguba, da me je zadnnič skoraj kap, ko sem to videla. O.o
Pa vrat in dekolte že od nekdaj skrbno mažem in ščitim pred soncem, bleh.
Kaj bi lahko poskusila za omilitev situacije? Lotila sem se vaj za mišice vratnega področja.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1354 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 11 May 2020 - 12:40 PM

Ker je ravno tekla debata o Tetraforce. A res ni nic drugega primerljivega in recimo cenejsega na trgu, ker vidim, da ima zdaj ze vsaka druga firma svoj Vitamin C.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1355 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 11 May 2020 - 12:43 PM

The Ordinary ima C v vitaminu F. To je ista oblika. Nima pa notri alfa lipoične kisline, q10, vitamina E... Še en je. Se bom spomnila :D

Melano CC ima tudi pa vem, da imajo eni super rezultate pri beljenju madežev.

 

https://cosmeperks.c...essence-review/

 

https://www.reddit.c...i_spot_essence/


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1356 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 11 May 2020 - 01:02 PM

Se pravi so te ostale oblike Vitamina C vse bolj kot ne larifari. Tega od The Ordinary sem imela, motilo me je da je kar izhlapel v rokah že in vonj je bil res težek. 

 

Šla sem brat še kateri so kaj svetovno pohvaljeni. 

https://www.oprahmag...serums/?slide=3

 

Kaj pa tale npr.? 

https://www.paulasch...osters-products

 

 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1357 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 11 May 2020 - 01:10 PM

Ne, zakaj? Ta je samo mascobotopen. Navadna askorbinska kislina je se vedno superiorna, ampak je res bedna za iritacije, oksidacijo, vonj, skratka vse. Ta seznam je bv (razen Skinceuticals, ampak cena, lol) :) Timeless je dupe. Kaj tocno pa isces?
Jaz prav dolgo ne morem imeti nobenega na obrazu zato mi je dober tudi TO 30% za 2x20 minut na teden :)
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1358 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 11 May 2020 - 01:32 PM

Podgana v bistvu ne vem kaj iščem, saj to je problem. Skočila sem na ta vlak, da moram Tetraforce poskusit pa iščem alternative oz. kaj je še kaj pohvaljenega na trgu :D Tako, da en dober Vitamin C, ki bi imel dobre vplive na antiaging pa je tudi ok oblike (da ne oksidira takoj), da se lepo vpije itd. Melano CC sem imela, res ok zadeva moram v prihodnosti spet kupit. Samo niso pa znani podatki koliko dejansko vsebuje vitamina C (kakorkoli razlike na koži sem opazila).

Timeless se pa uporabnice pritožujejo, da izredno hitro oksidira. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1359 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 11 May 2020 - 01:51 PM

Ja, saj. Z AA vse oksidira takoj. Mogoce zdrzi ene 3m v hladilniku. Edino tisti v silikonu, tako da ta od Paule bi bil pa ta 30% od TO (za masko samo) pa od La Roche Posay (ta mi je bil vsec).
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1360 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16900 posts
  • Gender:Female

Posted 11 May 2020 - 02:06 PM

Jaz testiram zdaj dupe od Skinceuticals, od Geek &  Gorgeous. Ga pa hranim v hladilniku, da bo čimdlje zdržal. Zaenkrat nič ne iritira.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users