Jump to content


Photo

S čim si češete lase?


  • Please log in to reply
349 replies to this topic

#301

  • Guests

Posted 01 July 2014 - 09:58 PM

Kakšna je pa razlika med Tangle Teezer-jem in Detanglerjem? A moram pri nakupu teh krtač na kaj posebnega pazit? Ni mi namreč jasno, zakaj takšne razlike v cenah (10-20 eur).


  • 0

#302 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 01 July 2014 - 10:30 PM

Jaz sicer ne znam pomagat, tako na blef sklepam, da je tangle teezer dražji, ker je bil prvi na tržišču in je tudi najbolj prodajan, uveljavljen...pač ime. Potem pa je prišlo še drugih tisoč oblik in vrst, raznih ponaredkov....verjetno pa je učinek pri vseh dokaj podoben? Ali pa vprašaš za nasvet kakšnega frizerja kjer so poskusili oboje, oni največkrat znajo fajn svetovat glede krtač.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#303 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18177 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 01 July 2014 - 10:33 PM

Karkoli že boš kupovala ti svetujem, da naročiš nanetu in ne greš iskat v frizerski salon. Samo za primer,TT na Asosu stane 10 funtov, pri fizerju 25€. :)


  • 0

After all this time?

Always.


#304

  • Guests

Posted 01 July 2014 - 10:45 PM

Ok, hvala za odgovore. 


  • 0

#305 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 01 July 2014 - 10:57 PM

Jaz imam že kakih 10 let konstano krtače s temi bunkicami, pa so mi super, res imam občutek, da razčešejo. Pri TT imam filing, kot da me samo boža po površju las. Kak mesec nazaj sem v Milerju kupila random krtačo z bunkicami za manj kot 5€ in je fantastična. :lol:


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#306 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18177 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 01 July 2014 - 11:05 PM

Verjetno je odvisno od gostote las, si predstavljam, da TT za ful goste res ni dovolj "grob", medtem ko za bolj tanke in občutljive laske je super. Jaz sem tut cel lajf uporabljala te obične velike kvadratne krtače iz Špara in so mi bile super, potem sem probala pa TT in sem takoj videla ogromno razliko, sploh pri razčesavanju vozlov in pa pri česanju mokrih las. Zdaj mam pa itak podaljške in drugega kot TT sploh ne smem/morem uporabljat.


  • 0

After all this time?

Always.


#307 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 01 July 2014 - 11:36 PM

Verjetno res, jaz imam ful goste. /prikimjvam/
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#308 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45422 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 July 2014 - 11:44 PM

Meni je bil TT ful brezvezen in mi ni nič bolje razčesal las kot navaden glavnik. 


  • 0

#309 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82455 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 April 2015 - 09:37 PM

Kent Natural Shine Large Cushion Bristle Brush
 
IMG_9964s.jpgkns01-1.jpg


Tale krtaca je najboljsa, kar se jih do zdaj imela, prekosi tudi tiste 3-4x drazje in TT. Edina, ki se prebije skozi mojo grivo, brez da bi si jo 10 min krtacila, pizdila nad cukanjem in da bi mi vmes spulila 100 las. Narocila sem jo na Feelunique za nekaj cez 7 £, dobi pa se tudi na HQhair, Feelunique in najbrz se kje.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#310 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15055 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 21 April 2015 - 07:57 AM

Slika4.png


  • 0
 

#311 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82455 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 April 2015 - 10:24 AM

Nekaj podobnega sem jaz imela od lanskega poletja, saj zdaj je cel kup TT priblizkov. Meni se to zdi bolj primerno za krtaco za psa ...
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#312 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18177 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 21 April 2015 - 10:56 AM

Jina, men ta tvoja krtača zgleda grozno s temi bunkicami na koncu. To najbolj trga lase. Jaz tega itak sploh ne smem uporabljat, zaradi podaljškov.


  • 0

After all this time?

Always.


#313 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 21 April 2015 - 02:39 PM

^^ samo stran ob bunkic.

 

Jaz imam zdaj prvič krtačo, za podaljške eno. Prej sem vedno imela glavnik.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#314 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15055 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 21 April 2015 - 02:46 PM

Meni je ta zakon, ne kupim nič drugega več, medtem ko s to ki jo je prilimala jina jaz ne razčesem nič, imam pregoste lase.


  • 0
 

#315 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82455 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 April 2015 - 02:56 PM

Potem sva pa s Coco očitno izjemi, imava obe dolge in izredno goste lase in nama taka najbolj odgovarja. :D Kratki se mi pa ne zdijo težavni za razčesevanje, ne glede na gostoto. TT in detangler sta meni samo zgladila površino, čez lase pa se nista prebila, žal. Še pred tem sem imela pa eno precej dražjo in podobno sedanji, le da brez bunkic in mi ni tako dobro razčesala, kot ta, pa cukala me je.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#316 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15055 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 21 April 2015 - 03:06 PM

Jaz mam lase zdaj malo čez ramena, tako da se ne štejem več glih med kratkolaske, je pa res da so popolnoma ravni. Verjetno je odvisno tudi od debeline las in še marsičesa.S krtačo, tako kot je zgoraj, sem se jaz samo masirala po glavi, razčesala pa ničesar....

Odvisno od tipa las.


  • 0
 

#317 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 21 April 2015 - 05:05 PM

TT res bolj kot ne samo zgladi površino. Jaz imam trenutno wet brush, so sicer bunkice smrt in jih ne maram, ampak ta krtača mi je zakon narejena, ker so bunkice ful mehke in je tako narejena da se upognejo bunkice pri česanju (ne znam razložit)...nič ne cuka pa lepo razčeše. Ful mi je bila pa fajn še denman krtača, ki je primerna tudi za podaljške itd. pa nimam pojma kam sem jo založila.

 

the-beautifulnaps-detangling-wet-brush.j


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#318 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 21 April 2015 - 06:40 PM

Bunkice so zakon, jaz imam samo s takimi krtacami obcutek, da so lasje res pocesani.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#319 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18177 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 21 April 2015 - 10:40 PM

Verjetno je fora, da mam jaz res fulful tanke lase in mi jih te bunkice takoj potrgajo, mogoče pri močnejših (in gostejših) laseh to ni problem. Na mokre lase je pa sploh smrt.


  • 0

After all this time?

Always.


#320 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16916 posts
  • Gender:Female

Posted 22 April 2015 - 01:31 AM

Meni pa te krtače z bunkicami&co nikoli niso potegnile, pred tangle teezerjem sem uporabljala navadni glavnik, sedaj pa že nekaj časa prisegam

na njega in mi ne pride na misel, da bi uporabljala še kaj drugega. Kupila sem ga pa na asosu, se splača. Res pa je, da nimam goste grive. 


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users