Jump to content


Photo

Valeta


  • Please log in to reply
686 replies to this topic

#1 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 21 February 2005 - 03:48 PM

Umm, jest bom pa letos imela valeto, vem da ni tolk pomembn kt maturanc, sam me še zmer malček skrbi ker nimam pojma kaj nj oblečem oops.gif A mi lahk sam kera pove kaj je total out ipd. da se ne bom preveč osmešla. Drugače imam pa rada športni stil, zelo udobno se pa počutm tut v kakšni elegantnejši stvari.

Nasveti pliiiiiiiis!
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#2 Lady_Luna

Lady_Luna

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts
  • Location:*~*LuNa*~*
  • Interests:*~*Nič*~*

Posted 21 February 2005 - 03:50 PM

jst sm mela rdeče hlače pa belo majčko, nič kej preveč fancy pa oboje še nosim poleti za vsak dan. nisem hotela kupiti nečesa, kar bi nosila samo takrat in nikoli več in moram reči, da mi ni žal.
  • 0
user posted image

#3 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 21 February 2005 - 04:17 PM

Kaj pa rada nosis,krilca,hlace? biggrin.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#4 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 21 February 2005 - 06:29 PM

Ummm, mislim, da bi raje imela hlače, čeprav tudi proti krilom nimam nič proti oops.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#5 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 21 February 2005 - 07:07 PM

Sama sem imela na valeti krilo do kolena roza barve..take progice je imelo, kupila sem pa ga v emporiumu v tisti trgovini; dorothy pekins? nekaj takega oops.gif

Zgoraj je bil top iz istega blaga, čez pa 3/4 oprijeto srajčko. Vse to lahko nosim še sedaj..pa je že 4 leta od tega. biggrin.gif
Kupi si kaj, kar boš lahko še nosila. smile.gif

Moja sestra ima valeto letos in kupila si je suknjiček in hlače (črne ful lepe) in spodaj bo pa imela majčko na naramnice, malo frfota in je super, ker je potiskana z rožicami. Hihi..še sama si jo bom sposodila kdaj. biggrin.gif
  • 0

#6 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 22 February 2005 - 08:12 AM

Par slikic... biggrin.gif

A niso hude hlace ter cevlji? biggrin.gif
IPB Image

IPB Image

Tukaj mi je vsec kroj sam barva mi ni ravno ok.
IPB Image

IPB Image
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#7 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 February 2005 - 08:32 AM

Kaj pa kakšne elegantne hlače in korzet?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#8 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 22 February 2005 - 10:23 AM

jz sm mela bele hlačein rdečo majčko bolj tko zrihrtano... pa neko zacementirano frizurco laugh.gif je prišlo kr uredu...
predlog od sonchike se mi zdi v redu... ne preveč eleganten, ne premalo wink.gif
  • 0

#9 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 22 February 2005 - 02:28 PM

Oh, kako so lepe. biggrin.gif
  • 0

#10 beybika

beybika

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:košarka in japci

Posted 23 February 2005 - 08:54 PM

Jst sm oblekala crn minic pa crno majcko.Sicer kiklce nikol vec nism oblekla ampak mi ni nc zou. Pravs da ti je kul tid ce je kikla... V tem primeru ti svetujem, da jo oblecs. Sam ne kaksnih sirokih, dolgih oblek, k to mi je pa tok grdo zgledal, k so ene mele na nasi valeti in je blo res bedno vidt 15-letnice v maturantskih oblekah. Pa tud hlace mi niso vsec za tako prireditev. Navsezadnje imas valeto sam enkrat. Aja pa se to: sam ne se oblect tko kokr se bo vecina tvojih sosolk. Najd res neki kar ne bo nobeni drugi padl na pamet, da bi oblekala. A mate v Urski valeto? Joj kok bi se enkrat vse to dozivela, k je blo tok hudo... Lepo se mejte biggrin.gif
  • 0
*************

#11 matejika

matejika

    sramežljivec

  • Člani
  • 43 posts

Posted 25 February 2005 - 08:25 PM

jas tui mam letos valeto pa še ful niam idej sao jas vem da om mela obleko neko lepo smile.gif oops.gif
kai sem htela reč kai ma kera kaki pametni link s kakimi oblekami pa to pa ne preveč resnimi oops.gif smile.gif
  • 0
LP matejika
(s)mejte se =)

#12 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 25 February 2005 - 09:13 PM

sonchika jest sem res fuuuul fanica elegantnih hlač... pa menda mi tut pašejo, mam doma ene take črne na rob oops.gif

Pol pa mogoče zravn še kkšn lusten topek + jopčka?
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#13 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 25 February 2005 - 09:24 PM

Tocno tako ja.En lusten top ali korzet in jopic! :thumleft:
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#14 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 14 April 2005 - 09:14 PM

Punce vem da je to že stara tema sam vas res morm neki poprosit oops.gif
Majčko za valeto sm že dobla, ful je lepa, taka črna oprijeta je, pol pod prsmi se pa začne čipka oz.til ne znam točno opisat. Sedaj mam pa probleme s hlačami. Razmišljala sem o bordo rdeči barvi samo sva z mami ugotovile da jo je blazno težko najdt k je letos out.
Kere barve so vam lepe za hlače pa nočem da so črne ker je taka že majica. Če vam kaj pomaga imam srednje dolge rjave lase in rjave očke...

Help, please!!!!
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#15 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 15 April 2005 - 10:16 AM

bele hlace bi cool zravn izpadle,sploh crno-bela kombinacija je nice.
Drgac pa ubistvu res nimas kej dost zraven za kombinerat ker hlace majo res bol tiste osnovne barve,ok no roza itaq ne pride v postev,rdeca je pa res out letos.
bele bi ble supr.
Lahko bi pa tut recmo,ce najdes kje ksne bež oz da so tko mal pastelne barve.
Uglavnm neki svetlega odspodi,sam ne kksnih rjavih alpa zelenih alpa kej tazga k to je za stare mame biggrin.gif


aja....pa kokr sm zasledila gor si rekla da tut proti kiklci nimas nc,tko da ne vem kaj si se zdej tok v hlace zapicla.k crni majcki lahka miljon kiklc kombineras,k ce bi mela npr. zraven hlace z rozami bi zgledal kicast,kiklca pa niti ne. Poglej se mal za ksna krila okol biggrin.gif
  • 0

#16 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 18 April 2005 - 08:14 PM

Kakšne kiklce bi pa lepo pasale k črni majčki s tančico spredaj?? Če bi mela kera kkšno fotkico bi bla zelooo hvaležna rolleyes.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#17 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 18 April 2005 - 10:41 PM

js sm dons mal skakala po stacunah in sm vidla da majo ful stvari tko za maturantske pa valete pa to tm v orseyu v mestu.Glede na to da pa ze mas ti majcko,majo pa tut dost kiklc razlicnih.
drgac pa:
http://www.neckerman...9239a_250ZA.jpg

ta kiklca mi je usec k je tko sportno-elegantna. pa ni cist mini.

http://www.neckerman...4705a_250ZA.jpg

tole tut sportno elegantno.

Mislm tko prek neta slike iskat kjer so gor manekenke k jim itaq use pase je brez veze.Js mislm,da najbols da gres ti en krog po mestu pa bos zihr kej zase najdla,in ce res ne ves kaj bi zravn pasal (btw h crni pase res skor vse) lahko vprasas tm ksno prodajalko,mami,prjatlco k ti bo znala svetvat.
  • 0

#18 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 18 April 2005 - 10:43 PM

Aja pa se tole,na kaj sm naletela med iskanjem kiklc biggrin.gif biggrin.gif twisted.gif laugh.gif to morte pogledat:

http://www.skirtman.org/gallery.html
  • 0

#19 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 19 April 2005 - 07:00 AM

ta drugo krilo mi je svetovno, kar ma pa gor oblečn pa mi ni všeč, preveč športno, bi mela kvečjemu za na kavbojke. ampak kiklca pa ena a! smile.gif
  • 0

#20 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 April 2005 - 03:44 PM

QUOTE(lejck)


O grdo :blah5:
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users