Jump to content


Kondomi


  • Please log in to reply
749 replies to this topic

#1

  • Guests

Posted 10 September 2008 - 10:56 AM

Glede na to, da zdaj ze par mesecev ne jem vec tabletk in sem na kondomih, me zanimajo vase izkusnje z razlicnimi znamkami. Verjamem, da je ze blo kje govora o tem, sam prav teme pa nimamo.

Zaenkrat uporabljam (ne js no tongue.gif) ene Durexove, ki so ok, pa Safey Delay, ki so po ucinku super, ampak se ful slabo rolajo dol. Bi rada sprobala se kake druge, sploh kake narebrane, alpa kaj, ampak se mi zdi, da je v trgovinah ful slaba izbira. Kaksne pa ve uporabljate in kje jih kupujete?
  • 0

#2 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 September 2008 - 11:07 AM

Jaz kupujem tiste najcenejše v Mullerju biggrin.gif 12 komadov = 2€, meni so ok, in ne vidim razlike z Durexovimi npr, drugih pa še nisem probala nobenih.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3

  • Guests

Posted 10 September 2008 - 04:16 PM

Ko sva bila midva še na kondomih (zdaj jemljem tabletke) sva uporabjala izključno Durexove. Nekako po logiki, da je znana firma in je mogoče malo bolj zanesljivo.
  • 0

#4 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15428 posts
  • Gender:Female

Posted 10 September 2008 - 05:19 PM



Nama daleč najbolj ustrezajo Durex Love.

IPB Image

Pa Masculan tut niso slabi, jst jih vedno cel šop vzamem, ko grem vzajemno plačat,
majo tam tako košaro s ful kondomi. biggrin.gif

IPB Image
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#5 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 10 September 2008 - 06:19 PM

jaz uporabljam zadnje leto Prime original...po gljivicah in vnetjih ki sem jih fasala zaradi tabletk so tile kondomi nekaj najbolsega kar obstaja...pa probala sem ze vse mozne Durex, Control, Trojan, Elexa, Contempo in se in se...namrec v Barceloni mamo eno trgovino Condonería, kjer prodajajo samo kondome, vseh moznih barv, okusov, oblik...no s temi Prime je filing kot bi brez, kar zna bit tudi strah vzbujajoce, ampak po drugi strani je super...tle v Spaniji se jih dobi izkljucno le v lekarnah, tko da ne vem ce so sploh dosegljivi v Sloveniji.
  • 0

#6 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 15 February 2009 - 10:08 AM

Midva uporabljava tudi durexove, pa prejšnjim sva tudi uporabljala Durexove...nekako jim še najbolj zaupam.
  • 0

#7 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 15 February 2009 - 10:28 AM

Durex so meni bedni. down.gif Jaz uporabljam ene za skoraj dva eura, do zdaj sem jih vidla samo v lekarni, notri jih je pa šest.

IPB Image

Sem pa nekaj časa nazaj naletela na zelo zelo tanke kondome, ki jih zelo hvalijo po svetu, Pasante Unique. Sej so kar ok, sam so malo čudni, ker so kot neka vrečka.

IPB Image


  • 0

#8

  • Guests

Posted 15 February 2009 - 11:17 AM

Se dobijo tudi pri nas - klik
  • 0

#9 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 February 2009 - 11:06 PM

Je katera sprobala Contempo kondome? exotica jih je sicer omenila, ampak rada bi slišala še kakšno mnenje.
IPB Image
  • 0

#10 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 February 2009 - 08:38 AM


Ne maram(va) kondomov. Zatorej seksava brez. Ja, sva neodgovorna. sleep.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#11 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 18 February 2009 - 08:25 PM

^^ midva tut. sicer ne vem, zakaj bi blo to tok zlo neodgovorno, če si v monogamni zvezi in predpostavljaš, da je to tudi tipu jasno .... meni itak še nikoli ni špricnil v luliko, ker nisem bila nikoli deležna privilegija tabletk, tko da itak ne vem, kaj zamujam - če sploh kaj. smile.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#12

  • Guests

Posted 28 February 2009 - 03:23 PM

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 18. 2. 2009 - 8:38) View Post

Ne maram(va) kondomov. Zatorej seksava brez. Ja, sva neodgovorna. sleep.gif


Flafi, a ti si nehala jemati KT? Se spomnim, da si jih jemala (se vidi, da me včasih zelo dolgo ni na forumu) ... hmm.gif
  • 0

#13 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 22 June 2009 - 02:59 PM

Ima katera izkušnje z Pamitex kondomi?

Zadnič so jih nekje okoli delili, pa sem mal v dvomih glede teh kondomov, ki jih na veliko delijo okoli.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#14 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 22 June 2009 - 04:12 PM

QUOTE(Nila @ 15. 2. 2009 - 12:17) View Post
Se dobijo tudi pri nas - klik


Sem kupla iz tujine, ker je ceneje. Meni niso nevemkaj.
Js ostajam pri istih, Incontro. Sem probala vmes še te:
IPB Image

So lih tko dobri, sam dražji kot Incontro.


  • 0

#15 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 22 June 2009 - 04:54 PM

Lol prelol, PUSSYCAT KONDOMI, ahaha!!! thumbup.gif
  • 0

#16 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 12 October 2009 - 06:38 PM


Rough Rider so meni najslabši kondomi od vseh... nekako so mi že po pakungi antipatični in tudi za uporabo so mi anti... ni mi občutek dober z njimi, pri kateri drugi znamki sploh kondoma ne čutiš, tukaj pa je vse samo en velik kondom, trd in debel... enostavno mi niso všeč.
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#17 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 13 October 2009 - 01:37 PM

Tudi meni so Rough Rider antipatični, zaradi embalaže predvsem. biggrin.gif Na vseh majo neke take fotke iz 90' še (al 80'?). Ponavadi kupujem Durex, različne. Edino sadnih ne kupujem (razen če so v onem mix paketu), ker se mi zdi brezveze al majo okus al ne, itak jih ne ližem. Pa tudi Pleasuremax mi niso tko fajn, ker se mi zdi, da so mal bolj debeli in pa Love mi tudi niso fajn, ker se mal težje nataknejo, meni so se ponavadi vedno zatikali pri razvijanju.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#18 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 13 October 2009 - 01:58 PM

QUOTE(Marmelada @ 13. 10. 2009 - 14:37) View Post

Tudi meni so Rough Rider antipatični, zaradi embalaže predvsem. biggrin.gif Na vseh majo neke take fotke iz 90' še (al 80'?). Ponavadi kupujem Durex, različne. Edino sadnih ne kupujem (razen če so v onem mix paketu), ker se mi zdi brezveze al majo okus al ne, itak jih ne ližem. Pa tudi Pleasuremax mi niso tko fajn, ker se mi zdi, da so mal bolj debeli in pa Love mi tudi niso fajn, ker se mal težje nataknejo, meni so se ponavadi vedno zatikali pri razvijanju.
Če ga natakneš z usti, so super dobrega okusa (dejansko po jagodah, bananah itd.) in čisto nič gumjasti. Mi lajk biggrin.gif

Drugače jih tudi jaz milo rečeno sovražim. Sploh ne vidim razlike med njimi. Vsi so mi za drek. Najraje bi brez :s
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#19 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 13 October 2009 - 07:47 PM

Ga ne znam nataknit z usti. biggrin.gif No, nisem še sploh probala.
Jaz pa jih ne sovražim. Mi ni neka grozna razlika z ali brez. Tablet ali drugih hormonskih zadev pa ne mislim jemat, tako da mi kaj drugega kot kondomi niti ne preostane.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#20 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 13 October 2009 - 11:08 PM

Potrudla in poiskala slikovni materijal, ker se ga v glavnem najde le v pisani besedi.
Malo za popestritev + na tak način nekak ne prekineš njegovega užitka. Je pa čisto enostavno.
KLIK

Sama čutim precejšnjo razliko z ali brez, sploh če nožnične stene niso najbolj prepojene s krvjo. down.gif

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users