Jump to content


Photo

Torbice


  • Please log in to reply
2017 replies to this topic

#1 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 18 August 2004 - 05:15 PM

Kaksne rade nosite?Kje jih kupujete?Jaz imam rada sportne,elegantne,usnjene.. laugh.gif
  • 0

#2 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 18 August 2004 - 06:10 PM

Predkratim mi je ena kolegica povedala kje vse kupuje torbice. In sicer na Trubarjevi ul. sta 2 trgovini istega lastnika, na isti strani, vendar nimata nikoli enako ponudbo in sta morda narazen za 2 lokala.
A kje?

Če greš iz Prešernovega trga mimo bivše Lekarne, ki jo zdaj obnavljajo po tisti uličici mimo Centromerkurja pa še naprej. Skratka držiš se desne strani, ker sta oba lokala na desni strani. Drugi lokal se nahaja točno nasproti trgovine X-NAME (trg.z oblačili, ala metro) je pa trgovina blizu trikotnika cest
Mala ulica Prečna
X-Name
Preš.trg :arrow: Trubarjeva ul biggrin.gif 8)
  • 0
LP, Finatina

#3 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 18 August 2004 - 06:12 PM

Aja, to sem pozabila. Torbice imajo tudi luštne v Lunci (na Gospodsvetski in na Starem trgu ) v Lj.

A kakšne? odvisno, športne, športno-elegantne, ali pa čist elegantne.

To je to.
Pa ti? Kakšne so všeč tebi ?
  • 0
LP, Finatina

#4 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 August 2004 - 01:46 PM

js sem nora na torbice biggrin.gif res, doma imam na omari, v omari, polno torbic.
kje jih kupujem? hum, to pa veckrat drugje oz povsod biggrin.gif
lunca ima neizmerno lepe torbice.
ali pa veliko sem jih kupila kar na trgu v ljubljani, potem kje v BiH, v Bolgariji, na Hrvaskem v raznih trgovinah, kjer imajo cevlje...
mah veliko je teh trgovin..
  • 0

#5 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 19 August 2004 - 03:14 PM

A veste da v lunci se nisem bila?Potem bom pa mogla it kaj pogledat laugh.gif Kaksne so pa cene?Vecinoma kupujem torbice kaksen NY, ali H&M(Prihaja v Lj. juhu laugh.gif )veliko pa tudi v Italiji.
  • 0

#6 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 19 August 2004 - 03:30 PM

Lunca ima čisto ok cene, dostopne. Logično je da moraš za neki ful dati malo več, vendar so ok. 8)
Jaz recimo sem si kupila pred kratkim eno belo, ki jo lahko imam za športno ali elegantno. Taka luštna je, srednje velika pa je bila 4700 SIT. Ampak mi je res ful všeč.

Drugače, pa če si morda prebrala moj post o butikih na Trubarjevi. Tista nasproti X-Name - trgovine, ima več popustov, pa tut tko luštne in modne.
Baje jih dobijo vsak teden. To še ne vem, ker potem bi vsak teden tam visela. To bi me bili veseli. biggrin.gif
  • 0
LP, Finatina

#7 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 19 August 2004 - 04:09 PM

pri torbici mi je pomembno prvo da mi je vsec, drugo da pase k barvam, ki jih nosim na sebi,tud po stilu se mora ujemati., drugo pa da lahk notr kj dam laugh.gif

zdju sm se vrnila iz makedonije in lahk vam povem da sem si tam kupila oranzno torbico za celih 400 sit,hihih,luskana je ful. kupla sem zarad bare,bolj kot modni dodatek....poceni,a?

lp,vesnica
  • 0

#8 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 19 August 2004 - 05:08 PM

Hvala Finatina!!! laugh.gif

Vesnica zastojn si torbico dobila NE poceni laugh.gif
  • 0

#9 Nana28

Nana28

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts
  • Location:Maldivi

Posted 19 August 2004 - 09:02 PM

Tud jest najraje kupujem torbice na Trubarjevi...vsakic ko hodim kaj po mestu si ze na zacetku recem da ne bom nobene kupla in da grem samo pogledat kaooo iz cistega ferbca sam kaj k vedno najdem kaksno res simpaticno in prirocno...pa se ugodne cene so....Sem bila pa na dopustu v Bolgariji in tud tam kupila dve torbice:)))


Pozdravcek Nannnn

  • 0

#10 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 20 August 2004 - 07:16 AM

Meni je pa všeč tale torbica od Avona:

http://www.avon.si/P...ticle=0&index=0

Po vsej verjetnosti si jo bom naročila. biggrin.gif

Vam je všeč?
  • 0
LP, Finatina

#11 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 August 2004 - 10:48 AM

ah... sej je lepa oblika, sam barva..nak
  • 0

#12 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 20 August 2004 - 02:21 PM

Ja meni je všeč, ker veliko kombiniram take barve. Imam tako eno kot drugo (npr. hlače, jakna).
Itak je pa to stvar okusa. Različni ljudje, različni okusi.

biggrin.gif
  • 0
LP, Finatina

#13 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 18 October 2004 - 06:50 PM

zakaj se prikaže moški parfum če kliknem na link ermm.gif:
  • 0

#14 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 18 October 2004 - 07:29 PM

meni se tudi pokaže moški parfum cry.gif
  • 0

#15 Vrtnica

Vrtnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 182 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Arhitektura, medicina, restavratorstvo

Posted 18 October 2004 - 08:50 PM

zadnjo torbico sem si kupla v krznarstvu Eber od ININIja je torbica. taksne srednje velikosti usnjena elegantna dokaj. Cenovno pa tudi ni bila draga.
  • 0
lp, Vrtnica

#16 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 19 October 2004 - 02:51 PM

kokr jo kje vidm ne maram pa usnjenih pa krznenih :pale: nazadne sm v H&M kupla. tako roza bol mala pa s bisrčki laugh.gif
  • 0

#17 barb

barb

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Interests:vse po malem

Posted 22 October 2004 - 06:23 PM

moški parfum se pokaže, k so verjetn spremenil akcijo... prej je bla torbica "aktualna" zdj je pa ta parfum! men se je ko sm pred dnevi odprla link pokazala čist solidna torbica wink.gif
  • 0
What matters most, is how you see yourself!

#18 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 March 2005 - 11:52 AM

Jaz jih imam 5, vse bolj ali manj črne. Ena je čist ta mala, iz blaga, čist črna. Druga malo večja, tudi iz blaga, tudi čist črna. Tretja je kao 'štrikana' in ima zvezene 3 bele marjetice. Četrta tudi kao 'štrikana' in ima gor zvezeno eno ta vlko rdečo rožo. Peta pa je usnjena in največja - to imam za faks. Vse tri pa niso prav nič fensi šmensi, ampak čist luštkane in minimalistične, za diagonalno čez ramo. Blazno uporabna stvar.
Ne maram ostalih torbic... prav neumno bi se počutla tisto zraven nosit... biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#19 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 31 March 2005 - 09:03 PM

kar en star cekar iz vrvi še od babice si zadenem čez ramo in to je to. če rabim samo drobnarije, imam eno 'športno' sivo torbico, kamor gre tut knjiga (zame vsekakor zelo priročno smile.gif ), drugače pa ruzak nosim. mam še ene tri čisto majhne, ročno delane iz blaga, samo niso za čez ramo, ker majo prekratke ročaje, pol jih pa okol zapestij 'navijem' pa je. smile.gif
  • 0

#20 NaStY GiRl

NaStY GiRl

    sramežljivec

  • Člani
  • 87 posts
  • Location:KJER SE KEJ DOGAJA
  • Interests:VSE POMALEM

Posted 17 April 2005 - 10:10 AM

mene pa zanima kje bi se dal kupt bl mejhne torbice?
pa da niso predrage
:wav: :wav: :wav: :wav: :angel13:
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users