Jump to content


Photo

Harologi


  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#41 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 May 2008 - 09:36 PM

Meni se sploh ne cepijo nikjer, samo čisto zadnji lasje na tilniku (pri konicah, ne po dolžini) kdaj najdem kakšen scepljen las, pa bolj so suhi in včasih zvozljani (drugje se mi sploh ne vozljajo). Opazim ful razliko in me totalno moti. Včasih so se mi tudi izredno cepili sprednji prameni, zdej pa se mi sploh več ne. Čop je pa sranje, ja. jaz ga sploh ne nosim, samo sprednje pramene las si spnem s špangico, da me ne motijo. Drugače pa je na občutljive konice fino dajat kakšno leave-in zaščito, ponavadi dost pomaga.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#42 Lejkica

Lejkica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 358 posts

Posted 13 May 2008 - 04:31 PM

Zdele si pucam računalnik, brišem tud 100let stare maile in sem najdla ta pdf mail od harologi-ja.

Moč: 7,7. Razteznost 5. Kaj to pomen, ne vem. Piše pa, da so hidrofobični.
  • 0

#43 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 May 2008 - 05:13 PM

Jaz moram samo sporočit, da sem izjemno zadovoljna s Hair Balsamom, Hair Therapy vodico in E.F.A šamponom z dodatki. Balzam je narejen ful preprosto, ampak je vseeno izjemno učinkovit in naredi krasne lase - ful gladke, mehke, a vseeno krepke in kompaktne. Šampon mi v kombinaciji s Hair Therapy popolnoma pomiri lasišče, odpravi rdečico in srbenje ter preprečuje nastanek prhljaja.

Regulatorja vlažnosti pa ne bom več kupila, mi ni nič posebnega.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#44 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 14 May 2008 - 08:38 PM

Dilema - kolk dolgo pustiš balzam gor?
  • 0
Why so serious?

#45 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 May 2008 - 09:08 PM

Jaz čisto vse balzame/maske pustim učinkovat od 45 do 60 minut. Ampak tale bi zagotovo čudovito deloval že v nekaj minutkah.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#46 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 20 May 2008 - 05:55 PM

Pišuka, salona ni v Mb. sad.gif
  • 0
Memento mori.

#47 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 26 May 2008 - 08:53 PM

Tole sem jaz dobila na mejl:
Vaši lasje so HIDROFILNI, kar pomeni, da imajo v sebi preveč vlage, zato iz njih odplavlja vitamine in minerale, ki jih lasje potrebujejo, seveda pa so lasje težji in na vlagi hitro padejo, tako da je težko oblikovati in držati pričesko.

Zaradi uporabe izdelkov, ki imajo v sestavinah silikone je lasišče zamaščeno in neprepustno, kar ima seveda posledice na stanju las. Ker lasje ne dobivajo dovolj hranilni snovi, se ob konceh lomijo oz. cepijo, seveda pa je posledica tega tudi izpadanje las.


Predlagajo: GEL ŠAMPON z dodanim Lecithinom, LASNI BALZAM, ali pa vam predlagamo balzam LEAVE ON, če pa želite lasem dodati še volumen je na razpolago tudi VOLUMEN BALZAM SPRAJ, pa še FORE/EFTER CURE, HAIR THERAPY, MIX Inpackning, AMINO FLEX, TOP CURE INTENZIV, HAIR NUTRITION, STYLING FOAM, HAIR MOUSSE STRONG, Nutritional supplements.


Khm. Tole bi mogla sedet v kopalnici najmanj dve uri in nanašat eno za drugim gor.

Moč: 3,4
Razteznost: 5,2



  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#48 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 May 2008 - 09:12 PM

MIX Inpackning - kaj hudiča je to?

Drugače pa vsem tolk napišejo oz. je odvisno tudi od stanja las, ampak se potem pač odločiš za samo nekaj stvari, po občutku. Za tebe bi bil GEL šampon in Hair Balsam, oboje za redno uporabo. Leave On ti jaz ne bi priporočala, ker baje dost obteži lase, bi bil pa super Volumen balzam sprej ali Amino-Flex sprej, oba sta zelo lahka leave-in spreja brez silikonov, a polna aminokislin in res naredita nekaj za strukturo las. Za redno nego torej samo te tri stvari, ker ostalega ne rabiš.

Fore/Efter Cure je bolj za uporabo v salonih, pred in po kemični obdelavi (kot že ime pove), Hair Therapy je vodica za lasišče (meni zelo ljuba), Top Cure je pa običen silikonski serum, za katerega pa poudarjajo, da se res nanaša izključno na konice, torej recimo maksimalno spodnja dva centimetra las.

Styling Foam in Hair Mousse je pa pač za oblikovanje, to valda v nobenem primeru ni nuja uporabljat, samo napisali so, kaj bi bilo primerno, ako pač bi potrebovala styling peno. Nutritional supplements pa tudi po želji ... jaz ne morem več brez njih, ampak nimam od Harologi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#49 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 27 May 2008 - 12:06 AM

Jaz sem samo napisala kaj vse so pač oni napisali. Sem bla pa v dvomih, a mi priporočajo res uporabo vsega, ali pač po želji.
Teh leave in/in zadev se jaz raje izogibam, ker mi vse po vsrti obtežijo lase, bi pa sprobala tale balzama v spreju (morda celo oba, a ne naenkrat seveda). Za to nego F/EC sem pa pozabila dopisat, da jo, ja, izvajajo v salonih.
Teh dopolnil jaz ne jemljem, sem že n-krat imela raznorazne doma, pa vsakič po parih dneh pozabim. Ne gre in ne gre no.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#50 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 27 May 2008 - 07:27 AM

QUOTE(crna @ 27. 5. 2008 - 1:06) View Post
Teh dopolnil jaz ne jemljem, sem že n-krat imela raznorazne doma, pa vsakič po parih dneh pozabim. Ne gre in ne gre no.


Opomnik na mobitelu wink.gif That' s how I do it tongue.gif

  • 0
Why so serious?

#51 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 27 May 2008 - 03:19 PM

Kako se pa uporablja ta Regulator vlažnosti?
  • 0

#52 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 May 2008 - 03:26 PM

To je intenzivna nega, ki se uporablja enkrat na 14 dni. Uporabiš jo kot vsako masko - naneseš na oprane in zelo dobro užete/obrisane lase, posebej se posvetiš konicam. Delovat pustiš kakšne pol ure, potem temeljito spereš in lahko daš po potrebi čez še balzam.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#53 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5720 posts
  • Gender:Female

Posted 28 May 2008 - 09:25 AM

ugotavljam, da tudi moja frizerka uporablja oz. je salon, ki ima harologi. dobro, da grem v soboto k njej pa se bom vse pozanimala kako in kaj.
mi je že enkrat nekaj razlagala, ampak sem že pozabila kaj.
  • 0

#54 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 28 May 2008 - 09:38 AM

Zrihtaj discount za cene, da pridem še jaz tja biggrin.gif .


Konec heca, trenutno imam doma lajk tri balzame za ponucat; L'Occitane sivkin (smrdi), Faith In Nature algast, pa Lush American Dream. Šampon imam tudi še, Lush Rehab, silikona dva, s tem da je en res pri kraju, pa neko kremo kakor after nega, oz. krema za oblikovanje, pa par pen za volumen (Tigi Big, Frieda pena, pa L'Oreal Hott Volume), pa za konec še dva laka, ki pa ju zgolj občasno frcnem po laseh in jih pravzaprav lasti gospa mama.
To bo trajal predno se porabi, ni mi pa da bi kopičila reči v nedolgled, malo predrag špas zame.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#55 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 28 May 2008 - 12:30 PM

Js pa vse kar mam od šamponov in balzamov da bi si lase csak dan umivala bi rabla več kot leto in pol da bi vse porabla.

A ta regulator vlažnosti potem pustim kot nekakšen rekostruktor?
  • 0

#56 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 May 2008 - 02:19 PM

QUOTE(november.rain @ 28. 5. 2008 - 13:30) View Post

A ta regulator vlažnosti potem pustim kot nekakšen rekostruktor?


Uporabljaj tako, kot sem ti napisala. Vsebuje pa tudi precej aminokislin in je tudi neke vrste rekonstruktor. Torej 1x na 14 dni, as I said before.

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#57 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 24 June 2008 - 07:31 PM

Kje ste ve naročale Horologi izdelke? Na spletki ne najdem nobene pametne informacije glede tega.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#58 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 June 2008 - 07:40 PM

Jaz sem kupila pri frizerju. Drugače pa se baje da naročit tko, da jim kr pišeš na e-mail naslov, ki pa je menda na spletni strani.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#59 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 24 July 2010 - 10:50 AM

Jst sm šla tut zdej k frizerki, ki ima harologi salon in mi je 2 lasa testirala in ugotovila, da imam hidrofobne lase. Tole sem našla na njihovi spletni strani:
FOB IZDELKI
FOB so izdelki za hidrofobne lase – lase, ki odbijajo vlago. Večinoma so to grobi, trdi in krhki lasje, ki se hitro posušijo in jih je težko oblikovati. Hidrofobni izdelki uravnavajo raztezanje las in pripomorejo k povečanju vlage v laseh, s katero si zagotovimo lažje in obstojnejše oblikovanje las. Da bi naredili lase bolj gladke in lahko obvladljive za oblikovanje, izdelki v tej liniji vsebujejo aktivne sestavine in vlažilne agente.


No meni je u glavnem priporočila izdelek FOB INTENSIVE CURE, pa bom danes sprobala.. Zadeva je kar draga (20€), tko da upam, da res učinkuje..
Drugače pa piše na izdelku: Nega, ki uravnava vlažnost las z izvlečkom kakava in kokosa, vitaminom E in pantenolom. Lase naredi voljne in svetleče. Vtrite v vlažne umite lase. Pustite delovati približno 10 minut, nato izperite. Za podaljšan učinek uporabite tudi FOB Conditioner.


Še tole: jaz imam zlo hitro mastne lase in sem si predstavljala, da bi mi vlažilni izdelek lase še bolj zmastil: frizerka mi je pa rekla nekaj v tem smislu, da imam jst suhe lase in zato se lasišče masti, da bi jih navlažilo - če pa z vlažilno nego lase navlažim pa ne bo potrebe, da jih lasišče samo "vlaži" z mastenjem..





...eto, sem sprobala tole masko; lase imam res lepe, mehke po njej.. Ampk vseeno sem razočarana - moti me to, da se nič ne peni al karkoli.. zadeva zgleda kot nek vosek, ki ga nanašaš na lase.. niti potem, ko se to "vpije" v lase in izpiraš ni nobene mehkobe ne nič; lasje so čist neprijetni na otip; poleg tega pa imam precej težav z razčesavanjem in mi jih ta maska nič ne olajša..

Tko da, nekega super efekta niti ni opazit - bom pa vidla, kako hitro bodo lasje postali mastni. Če bo pri tem videti spremembe, bom še naprej uporabljala to kremo občasno; sicer pa grem nazaj na Lorealovo kremo, ki se jo tudi dobi v salonih in mi nardi zlo lepe, mehke lase in tut lažje jih razčešem..
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users