Jump to content


Photo

Frizerji in friz. saloni (MARIBOR)


  • Please log in to reply
79 replies to this topic

#21 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 20 February 2008 - 08:16 PM

Kake pa ma cene MM za striženje npr. ?
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#22 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16126 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 20 February 2008 - 08:34 PM

Pri Joci sem se strigla sicer samo ene parkrat. Vedno me je strigla ona. Drugače pa se kolegica večinoma tam striže. Točnih cen nebi vedla, ni pa drago. Najbrž Tam okoli 15 evrov. To je zdaj čisto na blef.

Sem bila pa danes pri Andyu pa sem plačala za striženje + vse kar pač sodi zraven 15 evrov.

Tudi mene zanima kake so kaj cene pri MM. Tak od zunaj mi je vedno deloval ful fancy salon in posledično tudi cene.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#23 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 20 February 2008 - 08:41 PM

1x sem bla 4 leta nazaj pri MM pa je takrat mel cene oblikovane glede na to kdo te je strigel - neki stilisti po lestvici razvrščeni. Nimam pa pojma kake so zdaj cene. Pa ne vem če se moreš naročit ali kar prideš ?
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#24 patty

patty

    sramežljivec

  • Člani
  • 50 posts

Posted 21 February 2008 - 12:52 PM


Še vedno je isti sistem. Cene se meni zdijo ugodne, striženje pri višjem stilistu je 21€ (pranje glave, striženje, styling). Če greš v on salon prek Mullerja se moraš naročit, razen če je kdo fraj te vzamejo takoj, v onem salonu blizu Astorije in McD. pa je cut n go pa ni naročanja, samo jaz se tam ne bi strigla, ker ne dela tako izobražn kader not. Nasploh ti priporočam, da se naročiš vsaj pri višjem stilistu, jaz pri stilistih nikoli nisem bila zadovoljna s frizuro.
  • 0

#25 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 21 February 2008 - 01:20 PM

QUOTE(tašika @ 20. 2. 2008 - 20:34) View Post

Pri Joci sem se strigla sicer samo ene parkrat. Vedno me je strigla ona. Drugače pa se kolegica večinoma tam striže. Točnih cen nebi vedla, ni pa drago. Najbrž Tam okoli 15 evrov. To je zdaj čisto na blef.

Sem bila pa danes pri Andyu pa sem plačala za striženje + vse kar pač sodi zraven 15 evrov.

Tudi mene zanima kake so kaj cene pri MM. Tak od zunaj mi je vedno deloval ful fancy salon in posledično tudi cene.


Kje točno pa je ta Andy salon? Pa spet me zanima, katero znamko kozmetike uporabljajo, če se spomniš?
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#26 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 21 February 2008 - 03:18 PM

QUOTE(patty @ 21. 2. 2008 - 12:52) View Post

Še vedno je isti sistem. Cene se meni zdijo ugodne, striženje pri višjem stilistu je 21€ (pranje glave, striženje, styling). Če greš v on salon prek Mullerja se moraš naročit, razen če je kdo fraj te vzamejo takoj, v onem salonu blizu Astorije in McD. pa je cut n go pa ni naročanja, samo jaz se tam ne bi strigla, ker ne dela tako izobražn kader not. Nasploh ti priporočam, da se naročiš vsaj pri višjem stilistu, jaz pri stilistih nikoli nisem bila zadovoljna s frizuro.



Ok, tnx. Bom šla za spremembo probat.

  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#27 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 25 February 2008 - 09:11 AM

Kateri frizer pa se vam zdi boljši, MM ali Tomas?
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#28 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16126 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 25 February 2008 - 03:53 PM

QUOTE(Suzyka @ 21. 2. 2008 - 13:20) View Post

Kje točno pa je ta Andy salon? Pa spet me zanima, katero znamko kozmetike uporabljajo, če se spomniš?


Pelješ se skozi Rače, tam pri krožnem pri Tušu greš ravno. Pravzaprav greš skozi ravno. Precej ven iz Rač je, ko že misliš da si ziher zgrešil, je tik pred tablo za naselje Brezula (nekak tak) na levi starni ceste velika modra hiša. Spodaj je cvetličarna, salon pa je gor po stopnicah.

Za kozmetiko pa ne vem, nisem nikoli preveč pozorna. Najboljše da pokličeš pa vprašaš. smile.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#29 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 25 February 2008 - 03:55 PM

QUOTE(tašika @ 25. 2. 2008 - 15:53) View Post

Pelješ se skozi Rače, tam pri krožnem pri Tušu greš ravno. Pravzaprav greš skozi ravno. Precej ven iz Rač je, ko že misliš da si ziher zgrešil, je tik pred tablo za naselje Brezula (nekak tak) na levi starni ceste velika modra hiša. Spodaj je cvetličarna, salon pa je gor po stopnicah.

Za kozmetiko pa ne vem, nisem nikoli preveč pozorna. Najboljše da pokličeš pa vprašaš. smile.gif


Sem poklicala, pa mi ni želela povedat za nobeno storitev kolk stane, kaj šele da bi mi izdala, s katero kozmetiko dela, je rekla, da kaj pa če sem konkurenca, pa preverjam, naj se oglasim osebno.
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#30 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 25 February 2008 - 04:55 PM

QUOTE(Suzyka @ 25. 2. 2008 - 15:55) View Post


Sem poklicala, pa mi ni želela povedat za nobeno storitev kolk stane, kaj šele da bi mi izdala, s katero kozmetiko dela, je rekla, da kaj pa če sem konkurenca, pa preverjam, naj se oglasim osebno.



lol1.gif A konkurenca pa nemre prit osebno v salon pogledat klko stane in s kero kozmetiko dela ? To crkneš, eni so prav skrivnostni laugh.gif

  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#31

  • Guests

Posted 02 March 2008 - 08:53 PM

Pri MM na Gosposki več nimajo po stilistih razdeljeno. Cena pa je 25€ striženje za dolge lase.
  • 0

#32 patty

patty

    sramežljivec

  • Člani
  • 50 posts

Posted 03 March 2008 - 10:17 AM

Od kdaj pa to? Jaz sem še kaki mesec nazaj se strigla pri vrhunski stilistki in sem plačala 21€. A to prav misliš tega zraven Mullerja?
To so zdaj verjetno menjali, ko je MM dal enemu svojemu frizerju franšizo. Pa so še hitro malo cene nabili.
  • 0

#33

  • Guests

Posted 03 March 2008 - 07:43 PM

Ja onega zraven Muulerja mislim. Zdaj ima Aleš tam vse preko wub.gif
  • 0

#34 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16126 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 03 March 2008 - 09:40 PM

QUOTE(Suzyka @ 25. 2. 2008 - 15:55) View Post

Sem poklicala, pa mi ni želela povedat za nobeno storitev kolk stane, kaj šele da bi mi izdala, s katero kozmetiko dela, je rekla, da kaj pa če sem konkurenca, pa preverjam, naj se oglasim osebno.


Ne me basat. blink.gif Neka čudna filozofija. ermm.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#35 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 09 March 2008 - 08:07 PM

Katerega od teh bi priporočali za kake bolj zahtevnejše primere barvanja? Namreč, če grem v Poljčane je ful zamudno, ceu popoldan vzame. Ja pa tko da so cene nekak spremljive. smile.gif

Tukaj je KONKRETEN cenik za studio Smilijan, ker je ena na prejšni strani rekla da ne najde:

http://www.smiljansk...image/Cenik.pdf

Zdaj pa me nekaj zanima .. npr. ko piše Modno barvanje, a to je v ceno vključen tud styling in produkti (razni balzami) ali se to potem posebej zaračuna?

  • 0
Memento mori.

#36 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 09 March 2008 - 11:12 PM


Simple je meni ZaKoN !
Zmeraj mladostno, sveze, staylish. Vse kar si zelis, fuul se potrudijo zate, ampak res! Ko se meni ze zdavnaj zdi, da je done in perfektno pa mora frizerka se neki dodelat, da bo ja popolno.:=)

  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#37 mermaid

mermaid

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 16 March 2008 - 08:10 PM

QUOTE(black_sweety @ 9. 3. 2008 - 23:12) View Post

Simple je meni ZaKoN !
Zmeraj mladostno, sveze, staylish. Vse kar si zelis, fuul se potrudijo zate, ampak res! Ko se meni ze zdavnaj zdi, da je done in perfektno pa mora frizerka se neki dodelat, da bo ja popolno.:=)


Ojla!

Kakšne pa so cene v Simple? Dolgi lasje, striženje in frizura...

Hvala za odgovor!
pa, pa
M.
  • 0

#38 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 16 March 2008 - 11:19 PM


Cene niso v nebo segajoce, za to bi placala 20-24Eur, kar je pa cisto sprejemljivo, ane.
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#39 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 17 March 2008 - 01:28 AM

jaz sem v MM plačala pri temu ko je zaj kao šef in mislim da vrhunski stilist, 25€ pranje, striženje (špice+oblika), fen.
  • 0

#40 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45396 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 October 2008 - 01:41 PM

Frizer Vojko? A je katera že slišala zanj? Salon ima na Pobrežju v bližini pokopališča oz. na ono stran, ko je nogometno igrišče.

Aja pa nekaj me še zanima. Lasje dolžine nekje do ramen spadajo v kategorijo striženja dolg ali kratek las?
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users