Jump to content


Photo

suhi lasje


  • Please log in to reply
368 replies to this topic

#61 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 03 July 2008 - 01:13 PM

QUOTE(november.rain @ 3. 7. 2008 - 10:09) View Post

Kk pa lahk to sam prestaviš?

Lej pejt v en Tigijev salon pa ji reči naj ti lase opere samo z Tigi O&H šamponom in istoimenskim balzamom in naj ti čez to ne daje nič silikonov.

Ker cene od tega so res mal visoke in brezveze nekaj na blef kupovat.Pa boš videla kako ti bo ustrezalo.
Za sprej ti pa kaj od drogerijskih priporočam Loreal Elseve nutri gloss light sprej za lase(vsebuje olje,proteine, silikone..super je).


Hehehe...ma sam v temo sestavine bom prepisala se enkrat tongue.gif

Kok so pa kej cene? ko joico ma tud zasoljene cene biggrin.gif sm dala skor 40€ sam za sampon pa balzam blink.gif pa ko bi vsaj kej pomagu..tk sm pa brezveze denar stran vrgla laugh.gif ....
  • 0

#62 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 03 July 2008 - 01:18 PM

A drugače ti Joicovi zadevi ne ustrezata?Na laseh mislim?Kakšen je učinek?
  • 0

#63 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 03 July 2008 - 01:29 PM

QUOTE(november.rain @ 3. 7. 2008 - 10:18) View Post

A drugače ti Joicovi zadevi ne ustrezata?Na laseh mislim?Kakšen je učinek?


kak je ucinek? nikakav ..pa se smrdi za znort laugh.gif laugh.gif
um..ko si perem lase z njim...pa ko jih tko ozamem..da dam balzam gor...sploh ni nobenga efekta...niso niti gladki lasi...zavozlajo se še bolj..pa ful so slamnati..porozni...ko dam balzam pol gor...so gladki pa lahki...sam ko se mi lasi posusijo..o joj to vse strli po luftu...katastrofa res...na dotik so ful suhi...pa taki cudni so..cist brez leska...pa tako cudno strukturo majo...nvm opisat...bom slikala naslednjic..pa ti pokazala..
  • 0

#64 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 03 July 2008 - 01:35 PM

No dj.

Premal ti jih obteži pa nahrani...tist Lorealov sprej mislim da bi ti pomagu.
Kk misliš smrdi?A ne diši ta linija po bananah?(al ktero maš ti)?
  • 0

#65 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 03 July 2008 - 01:53 PM

QUOTE(november.rain @ 3. 7. 2008 - 10:35) View Post

No dj.

Premal ti jih obteži pa nahrani...tist Lorealov sprej mislim da bi ti pomagu.
Kk misliš smrdi?A ne diši ta linija po bananah?(al ktero maš ti)?


Ma men vsi njihovi izdelki smrdijo down.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
  • 0

#66 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 03 July 2008 - 01:55 PM

Men pa rekonstruktor noro fajn diši po bananah biggrin.gif
  • 0

#67 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 03 July 2008 - 03:21 PM

Meni jobobino olje ful pomaga za suhe lase (zdaj poleti so moje težave še potencirane zarad sonca). Si ga pa kar obilno vmasiram v lase, pustim čez noč, že takoj pa je viden učinek super zmehčanja, navlaženosti in leska las - moji lasje ga kar popijejo, nič nimam mastnih. Šamponi, balzami - to pa uporabljam najboljše, kar se da dobit pri nas.

Še to: ne štekam, zakaj bi bil učinek teh negovalnih nikakav ... Nekatere res pozabljate, da ne se ne da kar ČEZ NOČ popraviti lase, ampak je treba vzrajat bistveno DALJ ČASA ... Po nekaj negah ne moreš iz totalno izsušenih ali uničenih priti na slap svile ... Če imaš trenutno čisto izsušene, ti še najbolj negovalne stvari ne naredijo pravega efekta, sklepam. Pri meni je trajalo recimo kake 3 mesece, da sem se rešila najbolj katastrofalnega stanja - in še naprej sem si jih negovala in si jih še zdaj, in stanje je vedno boljše.
  • 0

#68 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 03 July 2008 - 03:43 PM

Ja, vztrajnost je potrebna.Anča a ti si še na rdečo pobarvana?


Btw:Curly...Logonina maska Jojoba ima tud velik olj, pa še naravna je.Prodajajo jo pa v Sanolaborju pa v takih "naravnih " trgovinah.
  • 0

#69 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 03 July 2008 - 06:19 PM


Sem SPET na rdečo pobarvana (prejšnje 3 mesce pa sem bla rjava), slaba dva tedna tongue.gif (oziroma imam rdečkast preliv) in mi je ful fajn, res, ni mi žal - čeprav ne bo trajal dolgo. Ampak rjava hmm.gif hm, nekak ne paše na mojo polt in oči, tak pusto me nardi. Nimam nič kaj bolj suhih las zarad tega, se mi zdi. Poleg tega pa mi barvanje v zmerni pogostnosti ni nikoli pustilo hujših posledic; meni so se lasje uničili po trajnem ravnanju pred letom in 4 mesci in še zdaj nosim posledice na konicah - na kratko ostričt pa se ne mislim - kratkih frizur ne maram - , zato se raje sproti strižem pomalem in ful negujem.
  • 0

#70 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 03 July 2008 - 07:02 PM

Sem vedla :DJa sj vem da si bla prej rjava...sm te vprašala ker sem itak vedla da boš šla nazaj na rdečo biggrin.gif

Pa sj če uporablaš prelive se ti itak ne bojo lasi tk hitr uničli.
  • 0

#71 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 03 July 2008 - 07:07 PM

ancha...s js to vem...da ne gre takoj cez noc na bolje..da mors vztrajat...sam po 3 mescih bi se pa ze lahka kak rezultat pokazu al ne.. ohmy.gif ...pr men je slo sam na slabs....eno 3 mesca...sm vztrajala z tem joicom...pa se mi neda vec...zaka bi vztrajala? ...ce nima nobenga efekta...to na moje lase..sam se hujse lase mi nardi... cry.gif ne mislim si jih se boljs skurit...bom rajs presaltala na kej bolsga...ko tti moji lasi niti sami ne vejo ka bi..nc jim ne pase laugh.gif laugh.gif

Tnx rainy [ soseda tongue.gif ] jutr poleg mulerja se v sanlabor po to masko...pa spet vztrajat...pa ce pol ne bo bols..joj...se kr pobrijem na nulo laugh.gif laugh.gif oops.gif
  • 0

#72 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 03 July 2008 - 07:12 PM

Soseda laugh.gif


Pomoje bi ti zadeve res mogle pomagat..če ne se pa pobrij ja. thumbup.gif Zaibavam te laugh.gif
A drugač se barvaš?
  • 0

#73 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 03 July 2008 - 07:53 PM

Xixixixix... laugh.gif

ma sj se bom res...cist na konc sm ze z zivci zarad ttih mojih las grrr..... evil.gif evil.gif

ummm...ja..se barvam ja oops.gif sm bla prvo rdeca...pol vijolcna....pol sm pa naredla najvecjo napako v svojem lifu pa sm se na svetlo sla pobarvat...mi je frizerka cist skurla lase...z blanzom gad demet evil.gif baba kr 12% umesala..omg rolleyes.gif ...povrhu me pa ni fajn pobarvala...sm bla tuti fruti zgori zlato blont spodi oranzna..grrr...[ nism cele cupe blanzirala..pramene sm si sla delat..] nasledni dan sm sm sla drugemu frizerju...pa mi je mogu 20centi las stran porezat...kr so bli cist skurjeni od blanza...pa me je na rjavo pobarvu...in od takrat naprej...se ne barvam vec....[ ze 2 mesca strajkam tongue.gif ] ....pa se tud ne mislim vsaj do septembra...da pridejo laski mal k seb...

pa to sm sla postopoma...da ne bos misla da sm en dan bla taka drug dan drugacna...hehe...je preteklo kr par let umes tongue.gif

  • 0

#74 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 03 July 2008 - 08:32 PM

Joj, kak te razumem, prav res. Groza je to, ja. Oblikovat si jih ne moreš, stojijo po svoje ... Groza. Ne si jih več blajhat. Na napakah se učimo, ne?
LiL... kako dolgo pa si jih že neguješ?
  • 0

#75 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 03 July 2008 - 10:54 PM

QUOTE(reddish ancha @ 3. 7. 2008 - 17:32) View Post

Joj, kak te razumem, prav res. Groza je to, ja. Oblikovat si jih ne moreš, stojijo po svoje ... Groza. Ne si jih več blajhat. Na napakah se učimo, ne?
LiL... kako dolgo pa si jih že neguješ?


No..vsaj nekdo me razume hehe..res je grozno..ce mas take lase...smrk sad.gif ...ma nebom..ni sans..da si jih spet zblanziram...kr je reku frizer...da ce si jih..da bom brez las ostala ker mam tk slabe lase da se bojo lasi spet po dolzini zaceli lomit pa trgat cry.gif cry.gif cry.gif

um...negujem...jih..odkar vem za sebe..hehehehe...proti koncu...osnovne sm zacela bolj intenzivno uporabljat se druge izdelke za lase [ maske,fluide,sprejcke,olja..itd] ...kr sm si zacela puscat dolge lase..prej sm mela cist kratke..tk da ni blo neke potrebe po dodatni negi...sm mela dost sampon pa balzam...zdj mam pa 19 let...tk da racuni...hehe...kr dolga doba je to...sam fora je v tem..da sm js vedno mela kokr tolk ok lase...an...sam po temlem blanziranju...so pa lasi...ziva katastrofa... cry.gif cry.gif cry.gif prav nevem ka naj z njimi...strigla se pa nebom na kratko...hocem met dolge laske oops.gif laugh.gif
  • 0

#76 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19744 posts

Posted 03 July 2008 - 11:12 PM

A potem je Tigi OH šampon boljši od Joico K-Pak? hmm.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#77 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 July 2008 - 07:50 AM

Joj, to se ne da kr tko rečt. Za moje pojme sta oba fenomenalna, s tem da je OH malo bolj hranljiv, Joicov pa je bolj proteinski in super za obnovo las. Morala bi ga probat, jaz ti kr tko ne morem rečt. Zagotovo pa ne bi bila razočarana, to pa ti lahko garantiram ...

Joico stvari so izredno kvalitetne, ampak če imaš ti enkrat u nulo skurjene lase, ti ne pomaga več nič. Vsaj spodnji del las mora prerast, ker jih ne bo k sebi spravil več noben izdelek pod soncem. Ne moreš ti neprestano maltretirat, blanžirat, barvat, uničevat las in potem pričakovat, da bodo lepi - ne bodo. Niti z uporabo najboljših izdelkov na svetu. Najdejo se dobri proizvodi, a tudi ti pomagajo samo do neke mere in ko enkrat las izgubi vso svojo stabilnost, je stanjšan, totalno porozen in do konca presušen, potem je samo še za odrezat. Mislim, da je tudi Anchi moralo prerast nekaj las, preden se je izvlekla iz najhujšega, samo z nego ne bi šlo. Pa ona si las ni blajhala, ane.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#78 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 04 July 2008 - 10:27 AM

Se čist strinjam...js vem kako je če si lase uničiš z blanžiranjem - nobena nega jih ne bo spravla v predhodno stanje!!! Men je prav vidna razlika v kvaliteti med spodnjo polovico, ki je bila blanžirana + nevemkolikokrat barvana in zgornjo, ki je le enkrat pramenana. Js si pri oblikovanju pomagam z Tigijevim amplifierjem (mi obteži lase in je tudi negovalen) ali pa s kako peno za kodranje in tako ni te razlike v kvaliteti tako močno opazit. Izogibam se likalnika, čeprav zgledajo zlikani lasje lepše in bolj zdravo, pa je na dolgi rok to začaran krog.

Se pa moram pohvalit, da se nism že več k tri mesece barvala in se ne nameravam do oktobra, novembra. Komi čakam da mi tist del las preraste, potem pa samo še svetli pramenčki z barvo in nikakor ne z blanžem. Itak mi ful dobro primejo na naravno barvo. thumbup.gif thumbup.gif
  • 0
Why so serious?

#79 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 04 July 2008 - 10:33 AM

Ja tud js sm si lase precej uničla ko sem šla iz dvoletnega barvanja na črno potem na rjavo.In sem jih absolutno mogla posvetlit.Sem jih pa sama ker frizerjem pri barvanju ne zaupam.Mal sem bla šekasta ampak se je to popravlo.Zdej ko mam kratke lase(mal krajše od ram) niso nič uničeni in se tud js med poletjem nimam namena barvat z ničemer razen z kano.Bom pustla moje naravne lase in se bom tut potem barvala samo s prelivi in s kano in si bom pustla lase vsaj do polovice hrbta.Do tja bojo rastli pa ziher 2 leti rolleyes.gif

Mogoč katera ve kako se pospeši rast las?(pa ne mi rečt nej kašico jem ker sem enkrat že to prakticirala in sem se pol ure pripravljala in sedela s krožnikom kaše pred sabo, da jo pojem.Dobesedno.Nagravžna je down.gif )
  • 0

#80 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 July 2008 - 10:37 AM

Rasti las ne moreš pospešit. Genetsko pogojeno je, kako hitro ti rastejo lasje. Lahko vplivaš na to, da bo las, ko bo zrastel, bolj kvaliteten in odporen, na hitrost rasti pa ne moreš vplivat ne glede na to, kar pravi kdorkoli. Možno je, da imaš zaradi bolezni slabo rast las in jo recimo spraviš nazaj na normalno rast, če me zastopiš. Če pa si zdrava in dobro prehranjena, potem pa lasje itak rastejo z vso svojo močjo in tega ne moreš še bolj spodbudit. Lasni mešiček pač rabi določen čas, da proizvede las.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users