Jump to content


Photo

trebušček


  • Please log in to reply
117 replies to this topic

Poll: ali si zadovoljna s trenutnim stanjem tvojega trebuščka? (111 member(s) have cast votes)

  1. Ja, čisto v redu mi je (22 votes [19.82%])

    Percentage of vote: 19.82%

  2. Lahko bi bilo boljše ampak ne mislim kaj prida telovadit (23 votes [20.72%])

    Percentage of vote: 20.72%

  3. Malo bo treba potelovadit do poletja pa bo kul (37 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  4. Brezupno je (29 votes [26.13%])

    Percentage of vote: 26.13%

Vote Guests cannot vote

#1 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 06 March 2006 - 09:15 PM

Poletje se bliža in med zimo sem si (spet) nabrala mal zaloge, sicer ni panike sam še zmer ni več taka dilca kt je bla včasih sad.gif Povejte kako se spopadate s tem, kaj delate (trebušnjaki ipd), koliko na dan, a ste že začele... Jest moram zejle enkrat začet, bom sporočila ko bom začela biggrin.gif
  • 0

#2 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82469 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 March 2006 - 01:43 PM

QUOTE(_Mayckica_)
Poletje se bliža in med zimo sem si (spet) nabrala mal zaloge, sicer ni panike sam še zmer ni več taka dilca kt je bla včasih sad.gif Povejte kako se spopadate s tem, kaj delate (trebušnjaki ipd), koliko na dan, a ste že začele... Jest moram zejle enkrat začet, bom sporočila ko bom začela biggrin.gif

Že od lanskega maja vsak dan telovadim okol 45min,tut trebušnjake (s prekrižano nogo pri kolenu)...stranske,pa tiste z nogo nad tlemi.Trenutno ne pretiravam,naredim 20 stranskih (za vsako stran) in 30 tistih,ker se mi že par mescev poznajo six packi (kar mi ni kaj preveč všeč ermm.gif ).Ni pa to zdravo (posebej za žensko,ker moraš met za to krepko pod 10% maščobe v telesu).
  • 0

#3 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 07 March 2006 - 01:48 PM

Jst redno delam trebušnjake, tko da bo do poletja čist kul biggrin.gif 8) blink.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#4 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 07 March 2006 - 03:50 PM

QUOTE(TASH)
Jst redno delam trebušnjake, tko da bo do poletja čist kul biggrin.gif 8) blink.gif


Svaka ti čast wink.gif ...jaz bi jih tudi morala delati pa se mi ne daaaa...fant sicer pravi, da mam čist vredu bauhek, ampak meni je bjeeeek.
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#5 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 March 2006 - 04:22 PM

Ja jst 3x na teden hodm na aerobiko pa zraven še mal v fitnes pa doma mal na orbitrek in to je to. Ne bom rekla, da nisem zadovoljna... delam še na tem, da bom čisto zadovoljna. wink.gif

Je pa tko punce, tiste, ki delate doma trebušnjake. Full je pomembno, da jih pravilno delate in da delate za vse mišice. Trebuh je sestavljen iz 3 različnih sklopov mišic in če hočete vse utrdit je potrebno delat na vseh treh skupinah. Če se samo dvigate naravnost delate samo za zgornje mišice, stranske in spodnje pri tem nič ne delajo.

No če vas zanimajo še kakšne vaje pa povejte. Zele se mi ne da opisvat pa mogoče vas niti ne zanima. wink.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#6 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 07 March 2006 - 04:23 PM

pri meni je tako,da malo manj jem,pa mam čist ravnega,še kakšna mišica se čist malo vidi,tako da zaenkrat ni panike

za trebušnjake sem pa prelena
  • 0

#7 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 07 March 2006 - 05:06 PM

Jaz sicer hodim 2 krat tedensko na aerobiko, sam se mi zdi to dosti premalo...sicer sem dobila malo kondicije nazaj in pa tudi gibljivosti. Glede trebuha...to je moja šibka točka (poleg celulita oops.gif ) In sicer zgornji del je čist raven, vendar se mi maščoba nabira na spodnjem delu oz ob straneh..ni sicer ne vem kak drastično ampak prijetno pa tudi ne wink.gif Jaz svoje utrjujem s pilates vajami, kjer pač 20 min delam samo na trebušnih in mi res razgiba vse sklope...
Malo sem si mišice že utrdila...ampak prej morem maščobo dol spravit, ker potem ti trebuh še bolj raste. Tako da je zdaj pri meni prioriteta aerobna vaja.
  • 0

#8 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 07 March 2006 - 05:10 PM

http://www.exrx.net/...ml#anchor172895

http://www.exrx.net/...l#anchor1944764
  • 0

#9 mon´ca

mon´ca

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts
  • Location:in his heart

Posted 07 March 2006 - 07:56 PM

hm..ni glih najlepši ampk v redu je...heh..telovadm sm tuk kukr moram v šoli drugač sm pa preveč lena biggrin.gif
  • 0

#10 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 07 March 2006 - 07:59 PM

No ja. Nekaj srednjega bi rekla. Ni brezupen ni pa ekstra lep. smile.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#11 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 07 March 2006 - 09:18 PM

Evo, tle se pa lohka pohvalim biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Moj super mišičast trebušček mi je zelo všeč IPB Image

Edin popek mal pokvari vzdušje
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#12 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 07 March 2006 - 09:49 PM

Kaj pa je s tvojim popkom narobe? Aja, kaj si ti imela nekakšno operacijo?

Drugač pa bi moj trebušček lahko bil malo bolj ploski, ampak je vseeno ok.
  • 0

#13 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 07 March 2006 - 10:30 PM

S trenutno situacijo še zdaleč ni nič narobe twisted.gif Ampak imam plan zadevo precej izboljšat. Tek, L-karnitin in nadaljevanje trebušnjakov. biggrin.gif
  • 0

#14 smetanca

smetanca

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1269 posts
  • Location:Celje

Posted 07 March 2006 - 11:08 PM

jzt mam p tko, d sm nekje do oktobra redno telovadla - in sicer 2 leti...tekla sm, p vecinoma delala sklece p vaje za trebuscek...navadne trebusnjake, potem tisto knjigo, pol p se tisto k skaces p se stikata komolec pa koleno...in sicer pol proti koncu 100-200 trebusnih zju3, p 200-300 trebusnih zvecer, ampak to je blo po cca. pol letu pa pol redne telovadbe, d sm sla tok delec...preprosto sm v tem uzivala,tko da ni slo za neko pretiravanje...
pol sm oktobra vse opustila zdj p spet postopoma nazaj....
mi je pa dobra vaja za trebuscek tud ta, d si preprosto v takem polozaju k za sklece, sam d se naslanjas na komolce, boki dvognjeni in to...pac po cca. 30 sekund, v serijah.
pa se en nasvetek - pr trebisnjakih zelo trpi hrbtenica, tko d ce mate sanso delat v paru naredte tko, d se ulezete na hrbet, vas partner naj stoji pri vasi glavi, vi se ga oprimete za gleznje, potem vam pa on "mece" noge, vi pa jih "lovite" da se ne dotaknejo tal....hrbtenica bo bolj hvalezna kot pa pr obicajnih... wink.gif
  • 0

#15 smetanca

smetanca

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1269 posts
  • Location:Celje

Posted 07 March 2006 - 11:12 PM

QUOTE(miss*sixty)
Ja jst 3x na teden hodm na aerobiko pa zraven še mal v fitnes pa doma mal na orbitrek in to je to. Ne bom rekla, da nisem zadovoljna... delam še na tem, da bom čisto zadovoljna. wink.gif

Je pa tko punce, tiste, ki delate doma trebušnjake. Full je pomembno, da jih pravilno delate in da delate za vse mišice. Trebuh je sestavljen iz 3 različnih sklopov mišic in če hočete vse utrdit je potrebno delat na vseh treh skupinah. Če se samo dvigate naravnost delate samo za zgornje mišice, stranske in spodnje pri tem nič ne delajo.

No če vas zanimajo še kakšne vaje pa povejte. Zele se mi ne da opisvat pa mogoče vas niti ne zanima. wink.gif


e miss, opiši še ti wink.gif
  • 0

#16 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 08 March 2006 - 10:20 AM

Jaz zelo tožko delam klasične trebušnjake, me hrbet ful boli, zato si bom pomagala z napravo Swing gym.

IPB Image

Ima kdo to doma??
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#17 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 08 March 2006 - 10:22 AM

Jst sm pa naspljoh ugotovila, da nimam tko slabe postave LOL. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#18 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 08 March 2006 - 09:46 PM

sej jest mam drgač tut kr lep trebušček pa mal se mi six-packi poznajo sam rada bi ga mela še mal bl ploskega. Ewo dons bom začela delat trebušnjake pa pol poročam koliko itd... bomo vidl dans kok se mi bo dal pred spanjem biggrin.gif Bi blo pa fajn da bi se navadla da bi 5 minut prej vstala pa še takrat naredla ene par trebušnjakov preden grem v šolo sam to je že bl tko... biggrin.gif
  • 0

#19 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 08 March 2006 - 09:51 PM

5 minut? V petih minutah ne narediš dosti.
  • 0

#20 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 08 March 2006 - 09:54 PM

QUOTE(TASH)
Jst sm pa naspljoh ugotovila, da nimam tko slabe postave LOL. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

javi se, ko boš 26 biggrin.gif

no moj trebuh bi bil lahko boljši... zjutraj je vse super, sam čim spijem 1dl vode al pa bilokaj, bi ga mogla že notr vlečt, da bi bil ČIST ploh... rolleyes.gif

drugač sem pa itak suha, tko da špehca pa nimam gor

  • 0
Posted Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users