Jump to content


Photo

Spovednica


  • Please log in to reply
19531 replies to this topic

#1 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 05 September 2006 - 03:54 PM

Mislim, da ni treba posebej razlagati namena te teme. Sama pri spovedi sicer še nikoli nisem bila, ampak sem si vedno predstavljala, da pač poveš, kaj si takega naredil, kar ne bi smel in te zdaj peče vest... laugh.gif

In ta tema naj bi bila nekaj takega - namenjena le lajšanju duše in ne obsodbam!

Če začnem...sicer malo bolj nedolžna zadeva, ampak vseeno...soseda mi zavzeto razlaga, da jim je moral nekdo ukrasti največjo zlato ribico iz ribnika (imela je celo ime! blink.gif ). In jaz sem se samo na veliko čudila in kao nisem mogla verjet, kljub temu, da sem to isto ribo že prej našla v košari našega mačka... oops.gif
  • 0

#2 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 05 September 2006 - 04:34 PM

lol to bi se mogu pa tvoj mačk spovedat ne ti ;)
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#3 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 06 September 2006 - 01:11 PM

šimfala sem biggrin.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#4 _lizzy_

_lizzy_

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 06 September 2006 - 03:41 PM

jas pa sem prijateljici na skrivaj želela, da bi jo dobili, ko je špricala oops.gif
ker me zelo moti, da se vedno izmuzne kaznim in sem ji prav privoščila...
vem, da je nesramno in se kesam ermm.gif
  • 0

#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 September 2006 - 11:18 PM

QUOTE(Michelle)
kljub temu, da sem to isto ribo že prej našla v košari našega mačka...  :oops:

V gate mi bo ušlo biggrin.gif:D:D:D:D

Sicer pa super tema. thumbup.gif


Jaz sem se pa dans fotru spet na veliko lagala glede faksa in me grozno vest daje, sploh, ker je tako ganljivo prijazen do mene zadnje cajte.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14740 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 07 September 2006 - 01:09 PM

Spogledujem se na veliko z enim dečkom, čeprav sem, hm, ''taken''.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#7 Inči

Inči

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 295 posts
  • Location:Zasavje
  • Interests:vse po malem

Posted 07 September 2006 - 02:27 PM

Čeprov sem mela možnost se prijavt na zadnji rok izpita, sem vsem (vključno z starši) rekla, da se ne morem oops.gif
  • 0
My life is a circle, no beginning and no end!

#8 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 07 September 2006 - 05:18 PM

QUOTE(cvetkolinka)
Spogledujem se na veliko z enim dečkom, čeprav sem, hm, ''taken''.


ne tega delat...
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#9 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 07 September 2006 - 06:35 PM

Dons sm si dlake na luliki zmehčala z balzamom za lase biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ja kwa, ampak deluje! biggrin.gif
  • 0

#10 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 September 2006 - 06:54 PM

To pa ful ni slaba ideja! blink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#11 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30603 posts
  • Location:Primorska

Posted 07 September 2006 - 07:04 PM

QUOTE(lejck)
Dons sm si dlake na luliki zmehčala z balzamom za lase biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ja kwa, ampak deluje! biggrin.gif


Kolk maš pa dolge blink.gif ?
  • 0

#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 September 2006 - 07:06 PM

Sej tud če so kratke, se jih da zmehčat. A misliš, da ma tok dolge ko lase al kaj? rolleyes.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#13 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30603 posts
  • Location:Primorska

Posted 07 September 2006 - 07:15 PM

predvidevala sem, da ima krajše in mi zato ni blo jasno, zakaj jih mehčat..ne vem, no... rolleyes.gif
  • 0

#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 September 2006 - 07:18 PM

A ti se spodaj briješ popolnoma brez uporabe gela, mila, česarkoli? Samo voda?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#15 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14740 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 07 September 2006 - 07:32 PM

QUOTE(Princeska)
QUOTE(cvetkolinka)
Spogledujem se na veliko z enim dečkom, čeprav sem, hm, ''taken''.


ne tega delat...


it iz tootali inoccent, ker je moj dečko.. najboljši, ka naj rečem. Neverjeten, tootali not lajk ostali pobi. Ttle je pa sam.. pumpanje mojga ega, da še privlačim ostale, itak pa ne kaže kakega maksimalnega interesa for me, gre samo za, kot že rečeno, popolnoma nedolžno in vsakodnevno flirtanje. A zdej če mam poba morm pa kot en konj samo naravnost gledat in črtat vse dečke, ki jih poznam?.. ne.. najbrž si samo narobe razumela. Itak vedno mal flirtamo v komunikaciji z naspritnospolnim bitjem, če le ta kolikotoliko ustreza našim hm, merilom za bolj pošteno obravnavanje. Hja. ot sm.

  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#16 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 07 September 2006 - 07:50 PM

Najprej sem se izognila delu, in se cel dan skrivala pred atijam, da me ne bi dobil. potem sem si srčno želela, da bi bil moj sošolec kazensko vprašan in, da bi dobil en velk F na čelo pa lica pa povsod (njemu nasplošno vedno želim vse slabo!)...
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#17 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 September 2006 - 07:51 PM

A vi mate ocene črkovno označene, al si kr tko tale F napisala?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#18 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 07 September 2006 - 07:52 PM

Najbrž je misnla, da bi dubu F na lica, ker je fazan.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#19 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 September 2006 - 07:54 PM

Aja, nism zastopla, ko je omenjala kazensko spraševanje ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#20 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 07 September 2006 - 07:58 PM

Hahahaha to bi blo šele štos, Dilema!!

Ma ne fora je v tem, da se fuuul upira, da bi mu kdo narisu F na čelo, ker je baje to ful poniževalno in z njimi izgledamo kok loleki. In skor se je stepu z enmu k mu ga je hotu narisat, tko da čisti psihič. Zato si res srčno želim, da bi mu en pokazov, da ni Bog vseh bogov in, da je navadn fazan, kot mi vsi biggrin.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users