Jump to content


Photo

Kje se kupi?


  • Please log in to reply
4407 replies to this topic

#4381 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17853 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 20 January 2023 - 11:29 AM

Nisem našla podloženih, bom vzela nepodložene in volneni vložek.


  • 0

#4382 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6697 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 20 January 2023 - 11:37 AM

Jaz sem z mojimi Guessovimi zelo zadovoljna. Niso usnjeni, pa jih nosim že 3 sezono, praktično živim v njih. V dež, sneg…ni da ni.
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#4383 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14783 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 16 October 2023 - 08:56 PM

Anouk, kje si nabavila svojo baby carting jakno?
Tta nasa koala ne kaze znakov, da bi se sprijaznil s konceptom vozicka.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#4384 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 17 October 2023 - 07:14 AM

Od Esprita, konec sezone (nekje marca se mi zdi) so imeli znižane s 180 na 70eur. Drugače sem pa gledala še softshell MamaLila, ampak nimajo nekih konkretnih znizanj :/ Je pa fajn, ker je za večino leta + vložek za nošenje lahko vpnes spredaj ali zadaj (kar je fajn za malo kasneje).

Dobi se tudi samo tak fleece cover, da ga nastimas čez nosilko, samo za pozimi pomoje ni dovolj, bi morala dat bundico spodaj ali nekaj.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#4385 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45422 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 October 2023 - 07:41 AM

Olivija, jaz sem svojo kupila v Lidlu za smesno ceno 20chf. Imajo obcasno v ponudbi.
  • 0

#4386 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14783 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 17 October 2023 - 09:33 AM

O, daj nehaj, cool, hvala! Bom spremljala, pa ce kera vidi, lemme know. Nas mali je pol clovek pol koala, bomo tole nujno potrebovali.

Anouk, hvala, bom mal prescrollala ce kej najdem.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#4387 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17853 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 17 October 2023 - 09:54 AM

https://www2.hm.com/...1080817001.html

 

Ravno naletela. 


  • 0

#4388 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14783 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 17 October 2023 - 03:21 PM

O, hvala! Sem mal pregledala, Mamalicious ima ene lepe modele, približno ista cena, če ne bo kaj ekstra znižanj. 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#4389 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14783 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 26 January 2024 - 08:42 PM

Kje imajo pametno izbiro sirokoh hlac, pa da ni sam poliester? Rada bi nekaj z visjim pasom, pa wide-leg, nic kej me ni po trgovinah, kar sem bila do zdaj, pa nisem niti gledala. Minilo me je nosit vse te oprijete hlace. Poleti ze nosim tako samo coulete model, zdaj je se mal neprakticen, pa mela bi kaj do tal.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#4390 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82457 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 January 2024 - 02:51 PM

COS, mogoce Mango … Je pa povsod povecini sama sintetika.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#4391 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14783 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 27 January 2024 - 04:41 PM

E, pogledam, vidim, da ima COS možnost brezplačnega vračila, hvala.

Najraje bi iz kakega vintage second hand shopa kaj kupila, pa ni tu nič pametnega (ve/Sg/Ce). Knof mi ima všečno robo.


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#4392 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14783 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 28 January 2024 - 09:29 AM

Ene sem našla na COS, ampak sem v dilemi glede številke. 36 nosim običajno, so realne cifre, Jina?

Mango ima velike, njihovo mi je vse 34/XS prav.

 

A, pa za doma bi tudi take hlače, trenirka style. Te 3-4 mesece, pol bo pa tk že za kratke hlače in kikle/obleke. :woot: :D #čričkiiiiii


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#4393 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 28 January 2024 - 09:30 AM

Kaj pa uniqlo?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#4394 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82457 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 January 2024 - 09:40 AM

COS ima realne do malo vecje stevilke, odvisno od modela. Oversized stvari so pri njih res vecje, pa ce ti je pri Mangu 34 prav, bi ti bilo pri COS sigurno tudi.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#4395 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14783 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 30 January 2024 - 02:06 PM

Ma dragi so, pa razprodaje sem zamudila.. Eh.

 

 

Frčica, hvala, pogledam še tam!


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#4396 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15056 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 30 January 2024 - 06:04 PM

A je kera kdaj kupovala na Cider?
  • 0
 

#4397 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 30 January 2024 - 07:25 PM

Olivija, če ti bo lažje pri srcu, meni se zdi COS kvaliteta kar slaba za ta denar. Materiali so res kvalitetni v smislu surovinske sestave, kompaktnosti, itd, ampak se mi je vse njihovo ful hitro spralo.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#4398 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82457 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 January 2024 - 07:30 PM

:o Jaz imam res veliko njihovih stvari (COS mi je najljubša znamka) in imam ful dobre izkušnje s kvaliteto, pa nosim nekatere stvari že 10, 15 let ... So šle pa cene ful gor, ampak za kvaliteto se mi zdi, da ostaja enaka. 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#4399 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 30 January 2024 - 07:47 PM

Ja, ampak ni za primerjati kvalitete izpred 15 let in zdaj. :)
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#4400 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14783 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 31 January 2024 - 01:25 AM

Mi je, hvala :)  Mi imajo lepe stvari, so moj stil.

Tudi sicer raje kupujem med znižanji, res mi mora bit kaj neskončno všeč/mora bit res nujno, da kupim po polni ceni. Počakam, če drugega ne, na kake kode s popusti. Včasih me pa vmes tudi že mine ali pozabim. 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users