Jump to content


Photo

Gelirani nohti


  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#41

  • Guests

Posted 07 January 2008 - 02:39 PM

Rosica, fuuuul lepi nohtki. Joj, jaz bi mela kako prjatlco, ki je obsedena z urejanjem nohtov heheh.

Lala, tudi tvoji so lepi.
  • 0

#42 rosica

rosica

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts
  • Location:lj

Posted 08 January 2008 - 06:53 AM

lala lepi nohtki, tudi meni se lomijo brez prevleke gela,zato imam gor gel, pa je vse ok....

ciara hvala, lahko si moja prijateljica tongue.gif tongue.gif

tudi meni je lepo ko vidim krajse nalakirane nohte, v bistvu je važno da so urejeni in da jih punca zna nosit, da ji pašejo


  • 0

#43 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 08 January 2008 - 08:27 AM

rosica, tudi meni so zelo všeč tvoji nohti, ampak bi jih tudi jaz malo skrajšala, pa bi bili perfektni za nosit (zame). wink.gif

Jaz imam tudi vedno dolge, včasih se mi kakšen zlomi, pa si jih krajšam - imam jih pa na okroglo in opažam, da vas ima večina kvadratne nohte. Pa še počasi mi rastejo, tako da bi trajalo preveč časa, da bi si jih pilila in imela kvadratne, tako da moram biti zadovoljna z okroglimi. smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#44 rosica

rosica

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts
  • Location:lj

Posted 08 January 2008 - 09:31 AM

Kinky meni so vsec kvadratni, če ne bi imela gel čez svoje nohte, bi težko imela kvadratne, ker se naravni nohti vedno lomijo nekje od strani pa je treba malo popilit
če ti znese imet naravne pa čeprav malo bolj ogrogle super....
  • 0

#45

  • Guests

Posted 08 January 2008 - 09:44 AM

Rosica, s kje pa si? tongue.gif

Ma meni se drugače ne lomijo pa to, sam ne znam si jih lepo spilit, ker imam (po moje) grdo obliko. So se mi pa zdele polomili zaradi drv, ker pač na drva okurimo in moram včasih tud jaz kakega notar vršt, pa pritrogat do stanovanja.

Zdej čakam, da spet zrastejo.
  • 0

#46 rosica

rosica

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts
  • Location:lj

Posted 08 January 2008 - 10:07 AM

QUOTE(ciara @ 8. 1. 2008 - 9:44) View Post

Rosica, s kje pa si? tongue.gif

Ma meni se drugače ne lomijo pa to, sam ne znam si jih lepo spilit, ker imam (po moje) grdo obliko. So se mi pa zdele polomili zaradi drv, ker pač na drva okurimo in moram včasih tud jaz kakega notar vršt, pa pritrogat do stanovanja.

Zdej čakam, da spet zrastejo.


Ciara jaz sem iz okolice lj tongue.gif ti?
  • 0

#47

  • Guests

Posted 08 January 2008 - 10:18 AM

Iz Zasavja. Smo kar deleč sad.gif
  • 0

#48 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 January 2008 - 10:52 AM

Rosica, oblika tvojih nohtov mi je fenomenalno lepa.

Je pa res kar si rekla, da se naravn noht vedno zalomi nekje ob strani in je treba pilit, pa zato težko človek vzdržuje kvadrataste nohte. Ravno zato imam jaz skos namazane z dvema nanosoma kakšnega dobrega utrjevalca, da vsaj malo zaščitim nohte, ker mi je najhujša nočna mora to, da imam vse lepe oblike in lepo dolge, potem pa se mi en zalomi, ga moram spilit in je pol okrogel .. je treba takoj še ostale tko spilit al pa porezat. cry.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#49 rosica

rosica

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts
  • Location:lj

Posted 08 January 2008 - 12:24 PM

Hihihi ciara sej nisi na koncu sveta:)

hvala dilema, mhm poznam to, jaz imam tako službo, da veliko nosim rokavice in vlaga pod rokavicami mi vsak lak na naravnih nohtih odlušči, potem pa veš naprej, če ni laka ni zaščite in zalom je hitro tukaj. Zato imam jaz gel čez nohtke, zdej si jih že pol leta delam sama in kot ste že debatirale se res izplača, ko se naučiš seveda. Z malo volje pa gre vse. Cena v salonih je res preterana....in ko zdaj vidim koliko sem zmetala stran
  • 0

#50 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 February 2008 - 03:58 PM




Naj se pohvalim, da imam svoje nohte spodaj pod konicami že tako dolge in "lepe", da bo naslednja runda že čisto z mojimi nohti - zgolj gel bova mazali - rečmo, da bom mela svoje nohte + en hardcore utrjevalec v obliki gela.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#51 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 03 February 2008 - 04:10 PM

Važička closedeyes.gif

Ja fino, no. Kaj naj drugega rečem smile.gif
Vsaj ne bo nevroze, ko se bo keri odlepil HEHE
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#52 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 February 2008 - 04:30 PM



Hihihi. closedeyes.gif

Hja skos je lahko nekaj.
Zdaj se mi pa lahko zalomi. =)
Samo verjetnost za to je nenormalno manjša, kot pa če ne bi mela gela čez, kakopak.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#53 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 08 February 2008 - 08:13 AM

Jaz grem sedaj - najbrž že drug teden na tečaj. Tja kamor grem na tečaj delajo ful lepe gelirane nohte, se sploh ne vidi, da so gelirani. Je pa potrebno imeti kar nekaj denarja za material.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#54 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 19 February 2008 - 11:34 PM

V salonu cat majo akcijo ob določeni uri, sej sploh ne poznam cen te stroitve, je to ugodna cena za gelirane nohte?
http://www.cat.si/ko...cija_meseca.htm
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#55 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 February 2008 - 01:01 AM



Ne, ni ugodna.
Jaz sem BREZ kakršne koli akcije plačala manj (prvič), pa mooočno dvomim, da so ti kaj boljši.
Prvotna cena - 60eur, je pa absurdna.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#56 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 20 February 2008 - 10:17 PM

Aja, okej.
Samo ti si prišla na dom k eni ženski, ne? Pa zato ker pač je salon pol se dvigne automtsko
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#57 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 February 2008 - 10:20 PM



Ne, nič na dom, je kar uradno salon!

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#58 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 20 February 2008 - 10:33 PM

Aja, zgledal že ni tko laugh.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#59 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 February 2008 - 11:04 PM



Kaj ni zgledalo tak?
Kamor jaz hodim, je salon/studio. Imajo frizerski salon + nego obraza, nohtov, itd.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#60 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 20 February 2008 - 11:09 PM

Nohti! laugh.gif
Itak pa je bil sam hec, pa si vse pokvarla ker nis hola razumet da naj bi tvoji nohti zgledali tak'.
Saj se sam hecam, ne vem kaj mi je huh.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users