Jump to content


Photo

Koliko je potrebno, da vam zmeša glavo?


  • Please log in to reply
184 replies to this topic

#21 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2005 - 04:39 PM

QUOTE(DiLeMa)
sem res prezahtevna? oops.gif


Po mojem mnenju ne. Samo takšen moški verjetno še ni pršu in te očaru. Vse ob svojem času pravijo in še kako drži. Samo kaj, ko dostikrat ljudje poskusijo že pri prvem in včasih tistega pravega sploh ne dočakajo...
  • 0

#22 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 March 2005 - 06:53 PM

QUOTE(mishka)
Po mojem mnenju ne. Samo takšen moški verjetno še ni pršu in te očaru. Vse ob svojem času pravijo in še kako drži. Samo kaj, ko dostikrat ljudje poskusijo že pri prvem in včasih tistega pravega sploh ne dočakajo...


Ooo ja ... še preveč se strinjam s tabo. Samo včasih je človek že kar nekako obupan in raje pristane na ''the next best thing'' samo da mu ni treba več iskat oz. bit sam. rolleyes.gif
  • 0

#23 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 March 2005 - 03:13 AM

Hm. Mora bit drugačen. Izstopat. Z nečim. S svojim seksipilom, fukabilnostjo skratka. Z ekstravaganco. Da je brihten. Da malo govori, pa veliko pove. Da ni klišejsko predvidljiv. Da je sposoben inteligentnega humorja. Da ima kriterije. Lepi zobje, urejene roke. Rahlo (ne preveč) široka ramena. Da ima svoja prepričanja, o katerih je sposoben debatirati in jih zagovarjati. Kurbirske ustnice. Da me zna 'zgrabit'.
Tako nekako, površinsko.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#24 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 20 March 2005 - 08:02 AM

Hm... Kolk je potrebno, da mi zmeša glavo? Ne velik twisted.gif

Včasih me kak tip sam lepo pogleda, pa se že čist stopim laugh.gif
Mora met smisel za humor, znat se mora vklopit v družbo, mora bit optimist, mora bit romantičen, mora izžarevat neko pozitivno energijo...
Še kej bi se najdlo-seveda pa ne gre brez lepega izgleda: kake mišice po trebuščku, pa teeeemnniii učki, globok pogled.. blink.gif
  • 0

#25 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 27 March 2005 - 12:47 PM

torej, mešanje glave ... hja, moj zdajšnji fant mi jo je s tem, ko sva se odločala, da preplezava ograjo (ja, ja, so naju v park zaklenli, hehe), poljubljal po tilniku ... smile.gif drugače me pa trenutno meša še en moj prijatelj ... samo, da ga vidim, pa se že režim na vsa usta, hehe. mislim, pri meni je tko, da če se pustim mešat, se me bo hitro zmešalo, če se pa ne pusitm, pa ni šans, da se me ... smile.gif
  • 0

#26 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 June 2006 - 01:32 PM

Zanima me še ena stvar ... tiste, ki imate partnerje ... ste v njih našle vse tisto, kar ste iskale?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#27 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23491 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 20 June 2006 - 01:56 PM

No grem pa jaz prva v ogenj, ker imam ravno 5 minut časa v službi

Sem imela že dva resna fanta pred zdajšnjim in res lahko rečem da sem se nekaj naučila iz svojih napak. Da ne bo pomote ... oba sta bila full dobra dečkota, le da so me pri vsakemu motile določene lastnosti ... in sem bila na to zelo pozorna pri izbiri naslednjega ...

Zdajšnji pa lahko rečem, da je res tak približek mojemu idealu, da se ne morem pritoževat ... seveda se zavedam, da do ideala pač ne bom nikoli prišla, so mi pa zelo pomembna odstopanja (oz. približki).
In po šetih letih skupaj (ter po štirih skupnega življenja) sva se oba tudi full spremenila ... in se mi zdi, da sem svoje ideale nekako začela prilagajat temu, kaj imam zdaj ...

Ima veliko lastnosti, katere jaz cenim in spoštujem pri človeku (zdi se mi, da je tudi z njegove strani enako). Karakterno se mi zdi, da se res full ujameva. Vizuelno bi se ga sicer dalo malenkostno popravit (npr. izguba cca 10 - 15 kg) ampak me ne moti toliko, da bi se s tem ukvarjala.
Začetniška abnormalna kemija je sicer malo zbledela, ampak če sva v pravem elementu, se še vedno pokaže v velikih količinah (bolj poredko, je pa takrat toliko boljše)

Če bova imela tako mnenje en o drugem tudi v prihodnje se mi zdi, da je pred nama zelo lepa skupna prihodnost.
Če se bo pa kaj spremenilo ... pa jebi ga ... bomo takrat iskali še boljšega od zdajšnjega ...
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#28 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 20 June 2006 - 02:15 PM

drugače nimam specifičnega ideala v glavi, za ketrim bi gledala, ampak je pa res da sm bolj pozorna na fante, k se ukvarjajo s kakimi outdoor (tudi ekstremnimi) športi, to mi je u iber privlačno. recimo kako plezanje, gorsko kolesarjenje, surfanje in to. si sploh ne predstavljam da bi mela tipa, k ne bi bil kdaj pošprican od blata. torej zapečkarji odpadejo. vsi moji dozdejšnji so bli taki. torej eč vidm tipa k je zagorel, da vidm da mu dogaja, že zbudi mojo pozornost.
drugo je definitivno kemija. tko js razlagam, da me totalni lepotci niso ganil, ob kakem drugem me je pa čist zavrtel do maksimuma. ampak če mi niso nakazal neke pozornosti, me je tut zlo hitr minil.
torej, neki je namest, drugo je pa obdržat. kle pa nastopjo hujša merila, k so pa že klasične narave: prijazen, duhovit, poslušalec, me ne ignorira k mam pms in tko naprej blablabla.
aja zdele sm vidla da je že dilema navedla tele "blablabla" lastnosti biggrin.gif
  • 0

#29 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2006 - 02:16 PM

Dilema, ne bom zdaj citirala vsega, ampak ful dobro si to povedala. :thumright:
  • 0

#30 Nasty

Nasty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 371 posts
  • Interests:Ples,fotografija,design...

Posted 20 June 2006 - 02:40 PM

uf moj tip ma tist pogled...fukabilen, pa to da je taprav moški, da ma močne roke, pa da me prtisne ob steno in nič ne morem.Al pa me sam prime pa fukne na pojstlo...waaaa...
Pa da je do mene taaaaak srček, najrajš ga mam!!
  • 0
T-bag: "The picture makes me look like a sociopath"...:)

#31 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 20 June 2006 - 02:47 PM

Nekdo je potreboval eno leto, da sem ga opazila, in en dan, da me je čist zmešal. Adijo. Čist zmešal. oops.gif
evo, pa tole ko je špela rekla na koncu,
QUOTE
pri meni je tko, da če se pustim mešat, se me bo hitro zmešalo, če se pa ne pusitm, pa ni šans, da se me ...

mogoče se mi pa to dogaja ker teh lastnosti, citiram dilemo
QUOTE
Da me pred vsemi stisne k sebi in mi reče, da me ima rad. Da se lahko z njim pogovarjam ure in ure ter vedno izvem nekaj novega.

moj zdajšnji nima. nikol mi še ni reku rad te mam po telefonu, ko je bil kje z drugimi, al zunaj, al doma. Pa sma skupi več kot dve leti. Malo mam krizo, in ne opazi. Mal je že zato, ker sma tok malo skupej, ampak ko pa včasih zinem kej da bi se mu lahko posvetlo, pa kr prešalta s temo. In kar začne nekaj bluzit o nečem tretjem, evo, to me totalno živcira. Amak ne toliko, da bi to povedala direktno, dej, to pa to ne štima. Pa nevem zakaj. Jst sm tak patološki osebek z nedefiniranimi pojmi o ljubezni, čustvih in njihovi funkciji ter outdoor uporabi, itd. Madona. OT. No, pa kaj pol. Grem še kam drugam jamrat.

Nasty, pejd v rt, tvojga tipa bom začarala v največjega prasca da bo še eno žalostno dete na tem svetu biggrin.gif
sej se sam hecam biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#32 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 June 2006 - 02:58 PM

Cvetkolinka, te popolnoma razumem. Mene bi zelo motilo, če mi fant ne bi znal povedat, da me ima rad. Sej vsi pravijo, kako dejanja pomenijo mnogo več kot besede, ampak to ni vedno nujno res. Se mi zdi, da ljudje moramo kdaj pa kdaj slišat, da smo cenjeni, da nas ima partner rad ... jaz ne maram takih, ki tega ne znajo. Al pa da to tipu omeniš in ti reče, da to je pa itak samoumevno, ker drgač ne bi bil s tabo (tak je bil en moj bivši rolleyes.gif ). Jaz sicer ne maram prekomernega izkazovanja ljubezni v družbi, tisto ko se nekteri pari skos slinijo, mi je pa všeč, da fanta ni sram pred folkom pokazat, da me ima rad. Da me objame in poljubi pred starši in prijatelji, da mi ne glede na okoliščine reče, da me ima rad in tako dalje.

Jaz imam kolegico, ki je do fanta v družbi tako uradna, da je to nekaj neverjetnega. Obnaša se, kot da sta samo bežna znanca, po telefonu mu nikol ne reče da ga ima rada al karkoli, poslovi se z 'nasvidenje' in skos ga kliče izključno po imenu, ne prime ga nikoli za roko recimo, nikoli ga ne poljubi v javnosti ... nič od nič. Meni osebno je to prav grozno, no.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#33 Nasty

Nasty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 371 posts
  • Interests:Ples,fotografija,design...

Posted 20 June 2006 - 03:17 PM

cvetkolinka...Don't you dare! biggrin.gif
  • 0
T-bag: "The picture makes me look like a sociopath"...:)

#34 elverano

elverano

    sramežljivec

  • Člani
  • 14 posts

Posted 20 June 2006 - 03:28 PM

Hihi, če je taprav je dost samo sekunda pa sem na tleh! twisted.gif Nažalost sem bolj tak tip človeka, da se redko zaljubim, ko pa se je pa to ponavadi hitro in z mano je konec... biggrin.gif
  • 0

#35 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 20 June 2006 - 03:38 PM

isto je pr men ermm.gif
  • 0

#36 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 June 2006 - 03:42 PM

QUOTE(DiLeMa)
Zanima me še ena stvar ... tiste, ki imate partnerje ... ste v njih našle vse tisto, kar ste iskale?


ne, ampak je pa bil najboljša izmed alternativ.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#37 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30712 posts
  • Location:Primorska

Posted 20 June 2006 - 03:51 PM

QUOTE(DiLeMa)
Zanima me še ena stvar ... tiste, ki imate partnerje ... ste v njih našle vse tisto, kar ste iskale?


Jaz niti nisem nič iskala, ni blo časa, ker sta se obe vezi kar zgodili in sem se sproti pustila presenečat (niti nisem od tipa ničesar pričakovala),
tako da ne morem odgovort, oops.gif

lahko pa rečem, zdaj, ko sem s svojim drugim resnim fantom, da bi, če bi združila svojega bivšega in sedanjega, dobila zmagovalno kombinacijo - vsak ima nekaj stvari, ki jih drugi nima ipd. wink.gif
2 v 1 bi bla idealna kombinacija.
  • 0

#38 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 June 2006 - 03:52 PM

[quote=Špela][quote=DiLeMa]Zanima me še ena stvar ... tiste, ki imate partnerje ... ste v njih našle vse tisto, kar ste iskale?[/quote]
ne, ampak je pa bil najboljša izmed alternativ.
Ditto.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#39 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 20 June 2006 - 04:13 PM

Kaj je treba, da me zmeša?
Da se prikaže twisted.gif
  • 0

#40 limeta

limeta

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2850 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2006 - 06:43 PM

QUOTE(Finatina)
QUOTE(mishka)
Čist odvisn po moje od tipa... En ti jo lohk takoj, en je pa lohk tvoj frend pa ga šele kasnej opaziš, sam te pa takrat čist zmeša biggrin.gif


Se popolnoma strinjam :thumright:



se absolutno stinjam
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users