Jump to content


Photo

L'occitane


  • Please log in to reply
1766 replies to this topic

#81 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 11 June 2005 - 10:08 AM

no ta pa tut men zelo diši. ostale stvari pa ne vem no. sej vse dišijo pa tko, sam se mi zdi da tak učinek lahko dosežem tut s kakim cenejšim proizvodom.
  • 0
lp, Martina

#82 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 June 2005 - 10:11 AM

hm, cena cvetne rose ... absolutno previsoka ... 8.880. :!: :!:
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#83 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 June 2005 - 10:29 AM

[quote=Špela]hm, cena cvetne rose ... absolutno previsoka ... 8.880. :!: :!:

Skor 9.000 za en gel za telo? Kriza ... rolleyes.gif
  • 0

#84

  • Guests

Posted 11 June 2005 - 11:19 AM

[quote=DiLeMa][quote=Špela]hm, cena cvetne rose ... absolutno previsoka ... 8.880. :!: :!:

Skor 9.000 za en gel za telo? Kriza ... rolleyes.gif[/quote]

Ojoj! A so normalni? ermm.gif: Pa to so naravnost grozne cene ...
  • 0

#85 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 June 2005 - 11:21 AM

Sej če bi imeli primerne cene, bi tudi sama kaj kupila zase. Tako pa že vazelin za ustnice stane čez 2 tisočaka.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#86 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 June 2005 - 11:47 AM

js morm rečt, da za kremo za obraz, roke in stopala, gele za tuširanje in masažni nektar za telo brez problema plačam njihove cene, ker mi omenjeni izdelki zlo pašejo. to, da sm si pa njihov gloss kupla za dva jurja, je blo pa čisto preseravanje. 8)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#87 Jeny

Jeny

    sramežljivec

  • Člani
  • 90 posts

Posted 11 June 2005 - 12:18 PM

Res je, se strinjam s Špelo. Nekatere stvari v njihovi trgovini so vredne svoje cene, spet druge pa so pretirane. :thumbdown:
Zanima me, če je katera že poskusila njihove izdelke za lase? Kako se vam zdijo in kateri je najboljši?
Rada bi poskusila masko za lase iz olivnega olja, pa sem malo skeptična, da ne bo delovala, saj imam zelo suhe lase!
ermm.gif
  • 0

#88 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 June 2005 - 12:36 PM

[quote=Jeny]
[color=green]Zanima me, če je katera že poskusila njihove izdelke za lase? Kako se vam zdijo in kateri je najboljši?
Rada bi poskusila masko za lase iz olivnega olja, pa sem malo skeptična, da ne bo delovala, saj imam zelo suhe lase!


js mam šampon z olivnim oljem in je fajn, ker je full nežen .... masko sem tut že probala, mi je fajn lase nardila, nič obtežila, zlahka so se počesali, sam mi je cena pretirana, da bi si jo kupila. reči v trgovini za tester in jo sama sprobaj, tko boš še najbolje vedla al ti paše al ne. majo pa tut prou posebi izdelke za suhe lase, še o teh mal povprašaj.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#89 Jeny

Jeny

    sramežljivec

  • Člani
  • 90 posts

Posted 11 June 2005 - 12:46 PM

Špela, hvala za informacije. Bom vprašala najprej za tester, če mi ga bodo sploh hoteli dati.
Ali mogoče veš kakšna je približno cena za to masko? Saj če je tam okoli 4.000 SIt še ni tako veliko, glede na ostale maske, ki sem jih sprobala (Kerastase, TIGI,...), pa mi niso odgovarjale. Ugotovila sem, da mi še najbolj odgpvarjajo maske bolj na "narvni osnovi", npr. uredu so mi bile maske za lase od LUSH. tongue.gif
Aja, pa še to me zanima, kakšna je pa cena za šampone pri njih in kakšne so kaj količine teh proizvodov za lase?
LP

  • 0

#90 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 June 2005 - 03:35 PM

[quote=Jeny] Aja, pa še to me zanima, kakšna je pa cena za šampone pri njih in kakšne so kaj količine teh proizvodov za lase?
LP


mislim, da je količina standardna, tam nekje 250 ml, za šampon sem dala malo čez 3k, olivna maska je pa orng draga, tam čez 5k stane.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#91 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 June 2005 - 04:37 PM

Ja pa kaj se jim je čisto zmešalo?!? 9k za ta gel?! IPB Image Se nagiba že tako malo k parfumu, zato je najbrž takšna cena. No, malo me je minilo. Sem nekako računala 5k kot zgornjo mejo.

Špela, kako pa zgleda tista torbica? laugh.gif Pa kateri izdelki so kaj označeni s sončkom?

Kar se pa tiče nege las - jaz sem imela tudi olivno masko, a zgolj 2 testerja, pa se nisem odločila za nakup. Ne vem no, saj je bila ok. Imam pa od njih bogato kremno masko za lase s karitejevim maslom, ki je za nego suhih in poškodovanih las - to si dam po vsakem drugem pranju na konice, imam gor 20 minut in sperem. Občasno pa tudi na suhe lase, samo čist mičkeno na konice in ne spiram.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#92 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 June 2005 - 05:04 PM

QUOTE(Jenna)
Špela, kako pa zgleda tista torbica? laugh.gif Pa kateri izdelki so kaj označeni s sončkom?


ma, nisem je niti kej zlo gledala, ker se mi je zdela čist brezvezna. biggrin.gif en šaren cekar z zadrgo iz blaga pač. sončka majo: cvetna rosa, krema za obraz oljka/karite (obe s faktorjem), krema za sončenje, balzam za telo/gel za noge z eteričnimi olji, citronkin hladilni gel, losjon za telo s karitejem, oljčna maska za lase, kej več se pa ne spomnim.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#93 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 June 2005 - 05:12 PM

Uaaaaa, jaz bi imela ta moj gel in citronkin hladilni gel!!! Uaaaaa, pa še darilo bi torej dobla poleg, ker bi blo nad 10k. Uaaaaa! In torbico!!! Uaaaaa. Meni se meša. :clown:biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#94 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 11 June 2005 - 05:15 PM

To pa res deluje vse mamljivo....IPB Image
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#95 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 June 2005 - 06:00 PM

Ma ja. Jaz sem čist divja ratala. Enostavno ne bom imela mira, dokler tega ne bom imela na polički. Oh, ko vsaj ne bi bila tako šibka... biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#96 romy

romy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 13 June 2005 - 10:21 AM

Mene so pa zadnjič v njihovi trgovini v Portorožu zacoprali s tanovo dišavo zeleni čaj. Sem dobila tak trakec za na roko pošprican z zelenim čajem in se fiksala celo pot do doma, ga imela še dva dni na roki in se vohala kot danerečemkaj! :munky2: Mislim, da ni daleč trenutek, ko me bo spet neslo tja denarnico odpirat...
  • 0

#97 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 June 2005 - 01:42 PM

[quote=romy]Mene so pa zadnjič v njihovi trgovini v Portorožu zacoprali s tanovo dišavo zeleni čaj

men tale diši za umret dobro, še posebej una varianta, ki vsbuje še meto. upam, da je ne bodo razprodali, preden jaz zberem 9k .... biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#98 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 June 2005 - 02:39 PM

Meni je on z meto fantastičen.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#99 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 June 2005 - 03:58 PM

No, sem opravila nakup. Kupila to mandljasto zadevco in citronkin gel. Dobla tisto cheap torbico zraven, za kar mi niti ni bilo, AMPAK! Nobenega darila (pa sem imela cca. 14k), nobenih testerjev!!! Sem ji rekla, kako to, pa je rekla, da jim je zmanjkalo vsega in da moram ob torkih prit. HELO?!? In sem ji zamorila... kako to, da vedno, ko jaz pridem, nimajo ničesar. Pravo lekcijo sem ji dala. In da se pogovarjam z ostalimi, pa skos dobijo testerje in darila... da tu ni debate ali imajo ali nimajo. In tudi jasno in glasno povedala, da me v tej trgovini v CityParku ne bodo videli... da so podn - arogantni in vsiljivi in imajo dvojna merila (zraven je pa stal tisti buzi hiperaktiven in nadležen prodajalec in samo debelo gledal). In potem mi je hotla dat neka ona kazala za knjigo... sem ji rekla, da tega sranja ne rabim in šla. IPB Image

Aja, povohala sem tudi zeleni čaj in mi ni nič posebnega.

Ojoj, grozno sem razdražena. IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#100 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 13 June 2005 - 04:04 PM

joj si jim jih pa res napela. čestitam.
  • 0
lp, Martina




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users