Jump to content


Photo

Kaj če fantje šlatajo?


  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#1 lebela

lebela

    sramežljivec

  • Člani
  • 9 posts
  • Location:Koper
  • Interests:sport, filmi

Posted 03 December 2006 - 07:35 AM

Zadnje čase se pri ns dogaja, da sošolc skoz neki šlatajo rolleyes.gif Besede pa nč več ne zaležejo verymad.gif zanima, kaj mi lohk svetujete, da bi nardila, ko gre ker čez mejo?! Ima ktera kašno izkušnjo, kako bi se takrat ubranila, pa da se dobr obnese? twisted.gif
[attachmentid=534]

Attached Files

  • Attached File  bl12.jpg   163.11KB   54 downloads

  • 0

#2 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 03 December 2006 - 08:10 AM

ko hormoni začnejo delati potem je govorjenje samo ..govorjenje.Najbolj bo verjetno palilo če ga osebno užališ biggrin.gif ,predvsem poveš kakšno naj njegov videz,v končni fazi če ti to ne paše in se res pogosto dogaja-lahko greš do razrednika in poveš o incidentu-mogoče to zaleže.Vsekakor pokaži da ti to ne paše,veliko puncam to dejansko paše,pač so še mlade pa tudi v času spoznavanja-v končni fazi to ni nič novega al pa problematičnega ampak to podžge fante-bolj kot kajkoli v tem času.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#3 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 December 2006 - 10:02 AM

jah moje izkusnje so take... bolj k se bos ti upirala pa neki vrescala itd itd, bl bojo mel tvoji sosolci veselje to delat... pr men je vedno pomagal da sm jih ful grdo prou uno ubijalsko pogledla verymad.gif pa resno rekla "alo sam se enkrat se me dotakn bla bla bla..." nono.gif al pa kej v tem smislu, ce pa se to pomaga pol pa ti pa ostane sam se nasilje... lahko ga mahnes enkrat okol kepe al ga pa primes za jajca (kokr on tebe npr za rit) in mocno stisnes pa zacnes gnest. da tvoj dragi sosolec na svoji kozi izkusi, kako je to slatanje "prijetno". builder.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#4 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 03 December 2006 - 10:30 AM

jaz sem bila vedno fajterske narave. če so šlatali sem jih pač tepla, al pa lovila.. pa dobro to je bla OŠ laugh.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#5 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 03 December 2006 - 10:46 AM

aham ne pomaga drugega kot če ga orng klofutiš...vse, ki si te upajo pošlatat. Maš potem skoz mir, pa še normalno se z jimi pogovarjaš. Ne pa tiste cvileče pupike, ki se pol še smejijo pa v stilu "dej no..."... rolleyes.gif
  • 0
IPB Image

#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 December 2006 - 10:48 AM

Jaz bi mu dala kontro. Bi tudi jaz kaj zagrabila. Stavim, da tega ne bo več ponovil.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#7 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25489 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 03 December 2006 - 11:19 AM

se strinjam z Anjo 88 in sonchiko. so ble sosolke, k so skos nekej cvilile pa vrescale - ves kasn veselje so mel fantje z njimi. ce se pa znas upret pa zase postavit ... pol si pa zmagala (pa ne govorim sam za to situacijo).
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#8 lebela

lebela

    sramežljivec

  • Člani
  • 9 posts
  • Location:Koper
  • Interests:sport, filmi

Posted 03 December 2006 - 11:23 AM

QUOTE(sonchika @ 3. 12. 2006 - 10:48) View Post

Jaz bi mu dala kontro. Bi tudi jaz kaj zagrabila. Stavim, da tega ne bo več ponovil.

A ja, a bi se upala? Samo kako bi ga pa zgrabla, da bi sploh kaj zaleglo? Da nebi pol tip še bl začel!??? ermm.gif
  • 0

#9 nevarna

nevarna

    sramežljivec

  • Člani
  • 88 posts
  • Location:lublana
  • Interests:moda in vse kar je z njo povezano

Posted 03 December 2006 - 11:49 AM

To se je tud pr ns dogajal u osnovni šoli, pa sm jih sam fajn pretepla pa je blo biggrin.gif , pol so se pa bal kej narest, k so že vedl kašn bo moj odziv. Labela nč se jih ne boj, k se pomoje oni bl tebe bojijo. tongue.gif
  • 0

#10 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 December 2006 - 12:21 PM

Malo ga oplazi po "njegovih" delih.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#11 lebela

lebela

    sramežljivec

  • Člani
  • 9 posts
  • Location:Koper
  • Interests:sport, filmi

Posted 03 December 2006 - 12:26 PM

Teb je lahko, ko si pa sama Nevarna thumbup.gif Samo to mi povej, kako ti je tipa uspel pretepst, k oni so le močnejši ponavad ermm.gif blink.gif
  • 0

#12 nevarna

nevarna

    sramežljivec

  • Člani
  • 88 posts
  • Location:lublana
  • Interests:moda in vse kar je z njo povezano

Posted 03 December 2006 - 12:50 PM

Heheh, hja no ni blo tok težko no, sam u ta šibko točko zadanš (jajca namrečtongue.gif laugh.gif ), pa je sej to je pa res da so močnejši sam ponavad niso tok nasilni do žensk(ja no recmo).
  • 0

#13 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 December 2006 - 01:17 PM



Nazaj ga šlataj, da bo (ne)zadovoljstvo obojestransko. twisted.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#14 lebela

lebela

    sramežljivec

  • Člani
  • 9 posts
  • Location:Koper
  • Interests:sport, filmi

Posted 03 December 2006 - 01:24 PM

Bolš da ga raj ošlatam nazaj, kot pa šlatam, se ti ne zdi? hmm.gif mad.gif
  • 0

#15 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 03 December 2006 - 01:27 PM

uu js sm v OŠ enga prov konkretno oklofutala. lepo z eno roko za lase, z drugo pa slap of his life!! nč mu ni blo jasn. sicer sem potem bežala po celi šoli ( ni me ujel), ampak roka se je pa lepo konkretno poznala še en čs. laugh.gif

  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#16 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 December 2006 - 01:30 PM

QUOTE(lebela @ 3. 12. 2006 - 13:24) View Post
Bolš da ga raj ošlatam nazaj, kot pa šlatam, se ti ne zdi? hmm.gif mad.gif

Če bo glagol dovršni ali nedovršni, je najbrž odvisno od tega, kak bo dejanje prijetno. twisted.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#17 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25489 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 03 December 2006 - 01:34 PM

laugh.gif

js sm enmu, k se delal prevec pogumnega (sredi ure slovenscine!) nardila tako sceno, da sm mela se naprej lepo skos mir laugh.gif takrat me je pa res razp*.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#18 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 03 December 2006 - 02:35 PM

zlamaj ga, pa to direkt v jajca, pa bo mir
  • 0

#19 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 03 December 2006 - 07:20 PM

QUOTE(nevarna @ 3. 12. 2006 - 11:49) View Post

To se je tud pr ns dogajal u osnovni šoli, pa sm jih sam fajn pretepla pa je blo biggrin.gif , pol so se pa bal kej narest, k so že vedl kašn bo moj odziv. Labela nč se jih ne boj, k se pomoje oni bl tebe bojijo. tongue.gif


enako tongue.gif pomoje sm se v klasu največ tepla s tipi laugh.gif oops.gif
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#20 lebela

lebela

    sramežljivec

  • Člani
  • 9 posts
  • Location:Koper
  • Interests:sport, filmi

Posted 03 December 2006 - 11:15 PM

Dobr to, take s prakso rabmo thumbup.gif Nam lohk poveš, kaj se po tvoje pri fajtu s tipom najbl obnese? evil.gif twisted.gif Kakšne so tvoje izkušnje glede tega??
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users