Jump to content


Photo

točeni parfumi


  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#1 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 20 March 2005 - 01:54 PM

V stari Ljubljani je trgovinica, kjer prodajajo točene parfume. Mika me da bi kaj nabavla, vendar nebi pa poskusla mačka v žaklju.
A katera uporablja te točene parfume? Gre dejansko za isto zadevo (kot neka varianta originalnega parfuma), al je to neka fejk varianta.
Pa če morda veste kako parfumi pridejo do takih trgovin?
  • 0

#2 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 20 March 2005 - 01:58 PM

evo mene...mi v celju mamo tud to trgovinco...
em....pri določenih parfumih ne boš opazila razlike, da niso pravi, pri drugih jo boš...moreš vedet da na vsaki koži parfum diši drugače, zato prosi prodajalko, da ti ga prej poskusi na zapestju...pri nas vsaj delajo tko...točijo v različne embalaže in imaš funkcijo naknadnega polnjenja, da ti ni treba ponovno stekleničke kupovat....
meni osebno je pri njih všeč kenzo jungle in flover ter light blue ki nevem kdo ga izdeluje...popolnoma mim mi je pa od naomi clasik...nekak se preveč alkohola vonja...slab ponaredek laugh.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#3 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 20 March 2005 - 02:04 PM

A, to gre za ponaredek parfuma, ki (če imaš srečo) isto diši kot original.
torej ne gre za neko rinfuzo originalno maso, ki pač ni zapakirana.
Bom šla en dan pogledat. Kake so pa kej cene?
Kako zrihtaš s flaško?A točijo samo v svoje, al lahko svojo prineseš?
  • 0

#4 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 20 March 2005 - 02:49 PM

to so bolj parfumi na refuzo ja smile.gif)
prvič flaško kupiš tm ....maš različne velikosti, od takih navadnih do bl svečanih in tko...
cene so od 700 sit dalje pa mislim da do nekje 5000...cena pa ni odvisna od parfuma ampak od velikosti flaške biggrin.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2005 - 02:50 PM

Jaz tudi dosti parfumov kupim v Celju v Refanu in baje da jih mešajo po originalni recepturi.

Drugače pa tam kupim Kenzo - Flower in Chopard - Cashmir ker sta originalna precej draga (kar krepko čez 10 tisočakov) in si originale s svojo žepnino težko privoščim oz. mi pol neb več tolk ostal za druge stvari, tastarih pa tud nočem žicat za take izdatke, ki so zlo postranskega pomena. rolleyes.gif Se mi zdi da ta dva oba dišita čisto enako kot originala, tako da se res bolj splača kupovat v Refanu, konec koncev je drugačna le embalaža in mene to ne moti kaj dosti.

Drugače pa me moti, ker v tem Refanu nimajo ravno nevem kakšne izbire in sem včasih zaradi tega prav jezna. ermm.gif
  • 0

#6 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 20 March 2005 - 02:55 PM

ah dilema no.....majo majo izbiro...sam...men polovica tistega nediši rolleyes.gif ker nemaram sladkih in osladnih cvetličnih vonjev....hladnih in orientalskih majo pa res bolj malo...pa včasih se mi zdi da je na moški strani več izbire oops.gif biggrin.gif
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2005 - 02:58 PM

Ja sej ravno to mislim Kim ... lahko bi rekla, da nimajo takih, ki bi jih jaz imela. oops.gif biggrin.gif Pa problem je v tem, da majo res ogromno (preveč) osladnih vonjev, če grem kdaj malo vohat tako brez da bi po kaj posebnega prišla, nikoli ne najdem česa, kar bi me res pritegnilo.
  • 0

#8 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 20 March 2005 - 03:01 PM

poskusi light blue....jst ga nazadnje najdla tm...mi ga je priporočila punca ki tm dela...je pa res da sm jo prvič vidla..una druga pojma nima kaj iščem rolleyes.gif
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 March 2005 - 03:03 PM

S točenimi parfumi nimam glih dobrih izkušenj, ker ne dišijo enako, kot original. Ponavadi so to kakšne sfalirane mešanice. Ne maram tega.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 20 March 2005 - 03:08 PM

odvisn je od kože in odvisn je od finančnih zmožnosti in katere parfume kopuješ...
jst si s svojo plačo iz katere morem plačati še položnice, jesti, kupiti osnovne potrebščine za higijeno (wc papir, milo, šampon, kremo,...),se z njo oblačiti,plačevati bencin,bla bla bla.....nemorem privoščit original parfumov...ker tisti ki meni dišijo stanejo krepko prek 10.000 sit in enega vonja se hitro naveličam
lalalalalala


kimSkromna biggrin.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#11 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2005 - 03:12 PM

Hehe Kim men se vendo smeji, ko vidim tvoj avatar. biggrin.gif No tole je mal off topic bil zdle ...

Drugače pa se ravno odločam, če bi dala denar za nov Moschinov parfum (original je osem tisočakov), je malo podoben Light Blue in zelo svež, v Refanu pa itak ne vem kdaj to dobijo, ker je ta parfum nov. rolleyes.gif

Joj, ko bi zadela na loteriji ... biggrin.gif
  • 0

#12 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 20 March 2005 - 03:31 PM

QUOTE(Nikita007)
S točenimi parfumi nimam glih dobrih izkušenj, ker ne dišijo enako, kot original. Ponavadi so to kakšne sfalirane mešanice. Ne maram tega.


Jaz isto mislm,je pa res,da na vsaki kozi drugace disijo,kot je ze Kim napisala.
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#13 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 March 2005 - 03:34 PM

[quote=Kim]odvisn je od kože in odvisn je od finančnih zmožnosti in katere parfume kopuješ...
jst si s svojo plačo iz katere morem plačati še položnice, jesti, kupiti osnovne potrebščine za higijeno (wc papir, milo, šampon, kremo,...),se z njo oblačiti,plačevati bencin,bla bla bla.....nemorem privoščit original parfumov...ker tisti ki meni dišijo stanejo krepko prek 10.000 sit in enega vonja se hitro naveličam
lalalalalala


kimSkromna biggrin.gif

Oh, verjemi, da tudi jaz nimam denarja (študentka, plačevanje najemnine + stroškov, druge obveznosti), ampak ene 10k se pa že da našparati. Je pa res problem, če se vsakega vonja hitro naveličaš, ja. Potem pa se ti morda res bolj splačajo ponaredki.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#14 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 March 2005 - 04:22 PM

Kim, a ta avatar je pujsek Edi?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#15 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 20 March 2005 - 04:25 PM

QUOTE
Hehe Kim men se vendo smeji, ko vidim tvoj avatar.


:snorting: ...heheh...mah me tok jurij zrnec navdušu z unim edijem...da bom en čas prašička laugh.gif laugh.gif


glede parfumov pa...vsak kopuje tisto kar mu je všeč pa česar je zmožn kupit laugh.gif jst osebno za parfum nedam toliko denarja!!! :wave:

sonchika... JA oops.gif

kimKjiJeMalNerodn

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#16 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 March 2005 - 06:12 PM

Tudi jaz sem imela točen Light Blue in originalen, ampak se mi je točen hitrje razdišal na koži.

LPN
  • 0

#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 March 2005 - 03:27 AM

Najbrž ni za v brezveze za 1/3 ceneje... biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 March 2005 - 07:00 PM

Verjetn res ne biggrin.gif
  • 0

#19 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 21 March 2005 - 08:06 PM

s katerimi pa imate ok izkušnje?
  • 0

#20 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 March 2005 - 08:15 PM

QUOTE(Ka)
s katerimi pa imate ok izkušnje?


Meni se zdita identična riginalu tale dva parfuma ...

Kenzo - Flower

Chopard - Cashmir
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users