Jump to content


Photo

Utrjevalci nohtov


  • Please log in to reply
119 replies to this topic

#1 LPgirl

LPgirl

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 578 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 October 2005 - 03:34 PM

Ojla!

Zanima me katere utrjevalce za nohte uporabljate?
Kateri so vam všeč, nad katerimi ste razočarane???

Pa še to: Kako skrbite za obnohtno kožico? Jst si nohte vsak večer že več mesecov mažem z diklo in morm rečt da so se mi nohti res popravl, ne cepijo se mi več, bolj so trdni... Ampak obnohtna kožica je pa še vedno taka 'suha' zgleda kot da bi bila natrgana. Kakšna ideja kako jo zmehčati in spraviti 'pod nazdor' ???

LP
  • 0

#2 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 23 October 2005 - 04:15 PM

jz sm že dostkrart prebrala tko v kšni reviji pa to,da si v eno kavno skodelco recimo daš mal ol. olja pa not namakaš nohte,pol pa kožico samo z nohti nazaj dol porivaš,če me štekaš kaj mislm oops.gif .pa ne si pult,strižt te obnohtne kožice.
(Sama mam res srečo, ker mam nohte tako zelo trde,da nikol nism uporabljala kej za učvrstit/utrdit nohtov.(Sploh jih ne morm zvit-opognt, če recmo probam z drugo roko...pa kdaj kej kr z nohti zdrgnm pr posodi,tok so trdi)
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#3 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 05 November 2005 - 11:20 AM

kupi si od mavale al pa alessandra kopel za nohte.
  • 0

#4 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 05 November 2005 - 02:45 PM

Jaz si mažem obnohtno kožico tudi z navadnim mandljevim oljem. V torbici pa imam vedno oljno palčko od Art decoja in jo uporabim tudi kdaj čez dan. Zdaj pozimi pa uprabljam kreme za roke, ki so namenjene tudi nohtom in obnohtni kožici.
lpj
  • 0

#5 LPgirl

LPgirl

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 578 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 November 2005 - 03:38 PM

Jadranka kero kremo pa uporabljaš? Jst imam eno od Amai-a ki nej bi bila za roke in nohte pa je zanič! Sploh se ne vpije tko kot bi se morala pol mam pa roke še nevem kolk časa mastne evil.gif, pa še pomaga nič.
  • 0

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 November 2005 - 03:41 PM

.

Jaz si nohte negujem z Dikla kremo in Dikla utrjevalcem.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 November 2005 - 05:01 PM

a mi lohk kera kej vec pove o tej dikli? biggrin.gif LP
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#8 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 05 November 2005 - 05:09 PM

Jaz nevem kaj dosti pa vseeno:

Dikla izdelki se kupijo v Mullerju (za dm nisem ziher), izdelki so izključno za nego rok in nohtov. Dobijo se razni laki, kreme, olja itd. Baje fajne stvari.
  • 0
Viens, reste ici!

#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 November 2005 - 07:39 PM

.

Jaz imam od Dikle še odstranjevalec laka za nohte in je kar okej - ampak mi je malo predrag..... cca. 1600 sit pride, pa ni ravno uau - se zna zgodit, da če imaš temnejši in trdovratnejši lak, da rahlo zataji. Zdaj čakam na odstranjevalec od Avona - je baje ful dober in sumim, da je celo boljši.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 06 November 2005 - 02:34 PM

QUOTE(*pikica*)
a mi lohk kera kej vec pove o tej dikli? biggrin.gif LP


Jaz sem kupila kremo Dikla za obnohtno kožico in je super. Stane 1000 sit v dm-ju. Drgac ma pa vitamina E in D, se ful hitr vpije , kožica pa je lepo negovana in mehka. Pa še tubica ni tako majhno,kot npr. Oriflame, je dost več vsebine.
Zdej razmišljam še o nakupu kreme za roke.
  • 0

#11 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 06 November 2005 - 05:20 PM

QUOTE(pika)
QUOTE(*pikica*)
a mi lohk kera kej vec pove o tej dikli? biggrin.gif LP


Jaz sem kupila kremo Dikla za obnohtno kožico in je super. Stane 1000 sit v dm-ju. Drgac ma pa vitamina E in D, se ful hitr vpije , kožica pa je lepo negovana in mehka. Pa še tubica ni tako majhno,kot npr. Oriflame, je dost več vsebine.
Zdej razmišljam še o nakupu kreme za roke.


a je prov posebej krema za obnohtno kožico in posebej za roke?
  • 0

#12 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 06 November 2005 - 07:58 PM

mislm da,ker na moji kremi piše,da je prav za obnohtno kožico oz. za bolj čvrste nokte, da se ne cepijo,...
  • 0

#13 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 07 November 2005 - 10:20 AM

jaz imam od avona utrjevalec za nohte z kaktusom. ful dobro. nohti so se mi res okrepili, ne plastijo se mi več in postali so trši (ne vem pa, če nima to veze s tem, da sem si junija po letu in pol odstranila umetne nohte!) tongue.gif
  • 0

#14 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 07 November 2005 - 10:55 AM

Meni je super Micro cell 2000, edini po katerem se mi nohti ne plastijo več.
  • 0

#15 RaiNboW*

RaiNboW*

    sramežljivec

  • Člani
  • 30 posts
  • Location:*FasHioN LanD*
  • Interests:kozmetika, moda.. (:

Posted 16 August 2006 - 02:54 PM

QUOTE(Irena*)
Meni je super Micro cell 2000, edini po katerem se mi nohti ne plastijo več.


Podpis :thumright:
  • 0
“You can take my Fendi baguette, you can take my ring and my watch, but don’t take my Manolo Blahniks.” Carrie Bradshaw

#16 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 17 August 2006 - 01:05 PM

jaz uporablam Pro nail pa mi je edino to pomagal, sem sprobala že vse mogoče
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#17 tanja*

tanja*

    sramežljivec

  • Člani
  • 57 posts
  • Location:Celje

Posted 17 August 2006 - 02:19 PM

Meni pa Avonov utrjevalec. Prej sem imela bolj "prozorne" konice, sedaj imam pa bele konice oz. temnejše in tudi nohti se mi ne cepijo za vsakič ko malo bolj nerodno primem kako stvar.
  • 0

#18 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 August 2006 - 02:40 PM

.
Jaz moram zelo pohvalit utrjevalec Micro Cell 2000 - Nail Repair. Prvi dan se namaže ena plast, drugi dan ta druga, tretji dan se spuca in potem vse jovo na novo. To zdaj izvajam že lep čas (rezultati so vidni tudi že po kakem dobrem tednu), uporabljam ga tudi kot podlak. Nohti so precej bolj trdi, tudi zalomijo se mi precej redkeje, pa so precej nagnjeni k lomljenju. Lak na nohtih je brezbarven, se izredno lepo, negovano sveti. Cena je pa okoli 3k v Muellerju (mislim, da se v edino v Muellerjih tudi dobi). Meni za nakup nikakor ni žal.

IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#19 *Slončica*

*Slončica*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 609 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:hmmm...

Posted 17 August 2006 - 03:07 PM

Men se nohti sicer ne lomjo glih pogosto, sam se mi luščo kr po plasteh :arrow: na nogah in rokah.
Tko da mislte da bi to pomagal tut proti temu ermm.gif: ermm.gif:
Da bojo moji nohtki spet lepi in zdravi(dolgi biggrin.gif)
  • 0
*Slončica*
IPB Image

#20 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 August 2006 - 03:35 PM

Ja, utrjevalec je namenjen tudi temu. Sama sem imela ful podoben problem, pa sem ga s pomočjo dobrega utrjevalce takorekoč izničila.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users