Jump to content


Photo

podaljsanje las


  • Please log in to reply
150 replies to this topic

#81 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19744 posts

Posted 10 March 2007 - 09:38 PM

Iiii, sem pomirjena, hvala dečve moje love.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#82 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 10 March 2007 - 10:17 PM

Mladoletna, od česa pa bi lahko mela tak scepljene konice ?

-supergirl- zs.
  • 0
Memento mori.

#83 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19744 posts

Posted 11 March 2007 - 01:55 PM

nevem, če mam ravno nanovo postrižene in lepo negovane wink.gif


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#84 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 12 March 2007 - 08:03 AM

Claudija a pa maš res TOOOK uničene lase? Itak da je verjetno največ krivo tud barvanje za to, sploh če se barvaš na svetlo, če jih svetliš... Če se res ne moreš nehat likat, ti priporočam, da si kupiš res ornk dobre preparate za lase, za nego las (jst ti priporočam Dilemo kot svetovalko da ti pove kaj si kupi) in jih začneš dobro negovati. Peglaj pa jih takrat ko je res nujno in to je to.
  • 0

#85 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25699 posts
  • Gender:Female

Posted 12 March 2007 - 08:19 AM

Jaz si likam laske vsaj 2x tedensko pa se mi čisto nič ne cepijo. Uporabljam pa:

H&S šampon
L'Oréalov rumeni balzam
Hot&Glatt (če ga nimam pa un dvofazni sprej z AK, k ga pošejkaš pol pa našpricaš na vlažne laske (ne najdem ocene....))

Torej nič kaj posebna nega.. Lase imam pa tanke, ampak goste.

  • 0

#86 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 12 March 2007 - 06:29 PM

Dej malo več povej o Hot Glattu, kakšen je kaj vonj, je teočina ali sprej, kvaliteta, itd? Pliski.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#87 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25699 posts
  • Gender:Female

Posted 13 March 2007 - 07:32 AM

Evo bom kar prepisala z deklaracije:

Loreal studio line
Krema za ravnanje las

  • olajša in intenzivira glajenje las
  • lasje postanejo gladki in svileno mehki
  • zaščiti lase
Krema se uporablja skupaj z aparatom za ravnanje las in s sušilnikom za lase.

Navodila za uporabo:
  • kratki do srednje dolgi lasje: nanesite za 1 oreh kreme
  • dolgi lasje: nanesite za 2 oreha kreme
Uporaba skupaj z aparatom za ravnanje las:
  1. najprej lase umijte in jih malo posušite. Za oreh kreme razmažite v dlaneh in nato kremo vtrite vse do lasnih konic (izpustite lasišče!)
  2. s prsti pojdite skozi lasišče, da se krema enakomerno porazdeli. Pri daljših laseh postopek še enkrat ponovite, nato lase še počesite.
  3. lase posušite s sušilnikom
  4. sedaj lahko lase zravnate z aparatom za ravnanje
Uporaba s sušilnikom za lase:
1-3 koraki so isti
4. nato s sušilnikom in okroglo krtačo lase poravnajte.

Vonj mi malce povleče na balzamično/sladko, pa tudi krema je podobne teksture kot marsikateri balzam ali maska za lase.
Jaz imam naravno malce valovite lase. Če uporabim tole zadevo, so po tretjem koraku lasje bolj ravni, kot če preparata ne bu uporabila. Lasje se ful lepo zlikajo, dišijo in imajo lesk. Pa še mehki so.

Malo sem pobrskala po sestavinah pa nekak nisem našla tele zadevščine vmes. Bom pripopala ASAP.

  • 0

#88 podaljsanka

podaljsanka

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 18 April 2007 - 05:04 PM

jaz sem dala 600 evrov pred kratkim, ful zadovoljna s podaljski
  • 0

#89 ššiva

ššiva

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts

Posted 18 April 2007 - 10:23 PM

QUOTE(podaljsanka @ 18. 4. 2007 - 18:04) View Post

jaz sem dala 600 evrov pred kratkim, ful zadovoljna s podaljski


Smem prašat koliko podaljškov imaš?
  • 0

#90 Shapa

Shapa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 202 posts

Posted 24 May 2007 - 11:18 AM

Grozno koliko nekateri računajo za te podaljške. Pa še našopajo jih notr po cele kupe, da si ja čisto nenaraven. Če imaš dobrega frizerja, ti bo dal lase po nabavni ceni in računal samo delo. Eni najboljših naravnih podaljškov stanejo tako cca. 600 tolarjev na čopek, medtem ko jih baje sploh naj ne bi potrebovali več kot 40 (v primeru, da že v osnovi nimate neke grive). Zdaj pa si preračunajte - nekaj pa stane še striženje, vstavljanje, pranje, oblikovanje...
  • 0

#91 ššiva

ššiva

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts

Posted 25 May 2007 - 10:21 AM



Nikjer neboš dobila las po nabavni ceni, tole ti je en frizer smo nalapal zato da se lepše skliši. Preračunaj zadevo pa boš videla, da je cena povsod enaka, delo plačaš tako ali drugače.
Jst ima v ceno pramena všteto kompletno frizuro z striženjem vred, le barvanje, če je sploh potrebno, se plača posebej

Je pa res da nekateri frizerji zeloo pretiravajo z številom vsadkov in tako služijo mastne denarce, če bi hotele frizuro smo podaljšat jih je 40 čez glavo, razen če imate res goste lase ;)
  • 0

#92 paradajzz

paradajzz

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Location:lubiana
  • Interests:spanje, dremanje, počivanje..

Posted 06 June 2007 - 08:24 PM

no jz sm se že počasi naveličala svoje čupe, tko da sm se odločla za lasne podaljške, ampak samo za kakih 20pramenov, ker si jih ne bi dala po celi glavi, ampak samo spodaj (tam čisto pri vratu), zgornje bi pa obdržala kratke..torej, ker je blo govora o cenah in frizerskih salonih, ki to delajo že nekaj časa nazaj, me zanima, če so cene zdaj ostale enake in če je v ljubljani kakšen salon, ki to naredi vredu.slišala sm za mič styling, sam baje ima drago.
  • 0
mačka figa.

#93 Shapa

Shapa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 202 posts

Posted 08 June 2007 - 06:28 PM




QUOTE(ššiva @ 25. 5. 2007 - 11:21) View Post

Nikjer neboš dobila las po nabavni ceni, tole ti je en frizer smo nalapal zato da se lepše skliši. Preračunaj zadevo pa boš videla, da je cena povsod enaka, delo plačaš tako ali drugače.
Jst ima v ceno pramena všteto kompletno frizuro z striženjem vred, le barvanje, če je sploh potrebno, se plača posebej


Noben me ni nalapal, frizerko poznam že zelo dolgo, ni to krena tujka. Sem že veliko povpraševala za cene in vem, da so povsod drugje dražji, nekateri celo veliko slabše kvalitete. Za ta cenovni in kakovostni razred so krajši večinoma cca. 900 sit na čopek. No, zdaj verjetno že dražji.

  • 0

#94 ššiva

ššiva

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts

Posted 12 June 2007 - 12:36 AM

QUOTE(Shapa @ 24. 5. 2007 - 12:18) View Post

Eni najboljših naravnih podaljškov stanejo tako cca. 600 tolarjev na čopek,



Prej si podala dosti nižjo ceno kot sedaj predvidevam, da si ugotovila, da za bisvših 600 sit neboš dobila kvalitetnih las wink.gif
  • 0

#95 Shapa

Shapa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 202 posts

Posted 12 June 2007 - 06:36 PM

Ne, cena 900 je za konkurenčne ponudbe (kot sem omenila isti razred in krajši lasje, pa 300 sit dražji).

Govorim pa o teh laseh (poglej si pod press malo): klik
  • 0

#96 Simple

Simple

    sramežljivec

  • Člani
  • 46 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:risanje,branje,hoja v hribe, ličenje, fotografiranje...

Posted 02 September 2007 - 02:02 PM

Jaz mam pa eno sošolko ki si je dala podaljšat lase ampak vam povem da se zelo vidi katere so prave in katere umetne kajti umetne so bolj suhe in razcepljene.

Ne vem ali je dobla glih ta slabe kvalitetne ali pa pač ne skrbi za njih dovolj?

Povedala je sicer da uporablaj velik balzama za lase in ma kljub temu tako suhe...

Jaz p tem ko sem to vidla si sigurno ne bom dala podaljšat...raje mam svoje.

lep pozdrav
  • 0
IPB Image

#97 girl_

girl_

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 18 September 2007 - 03:41 PM

Pozdravljena dekleta!
Sem nova na forumu in sem malce spremljala vašo debato glede podaljševanja las. Sama imam precej izkušenj zato je najbolje, da kar začnem...
Prvič sem si lase podaljšala lase v Ekstremu pri Dijani, salonu, ki je eden prvih začel s podaljševanjem las pri nas. Z delom sem bila zadovoljna, a je bilo nažalost predrago cry.gif (cel let sem zbirala denar, da bi si lahko to privoščila). Med drugim je bila dolžina teh podaljškov krajša od željene dolžine. Na svoje lase nisem niti najmanj ponosna, ker so dokaj kratki, slabi, enostavno mi ne rastejo kot bi si želela. Preko sodelavke sem izvedela za dekle, ki tudi podaljšuje lase že dolgo časa in je veliko veliko ugodnejša kot ostali saloni. Dekle sem poklicala, se zmenila za inf. razgovor, kjer mi je vse zelo podrobno razložila (o laseh, lasni kozmetiki, negi, podaljških, itd.). Dobila sem veliko praktičnih nasvetov, ki jih žal v salonih ne dajejo, tako da dakleta ne nasedajte, kako zelo potrebna je draga lasna kozmetika za nego podaljšanih las, ko pa lahko zanjo na mesec porabite le 8eur.. No naj se pohvalim, sedaj imam lase dolge in gose tja do riti (60cm in 150 čopkov, firme so.cap), za kar sem dala samo 400eur biggrin.gif . Cena je drugače odvisna od željene dolžine (60cm je drugače najdaljša dolžina). Moja sodelavka pa ima 50cm in 100čopkov, za kar je plačala le 260eur. Lasje so 100% naravni, mehki in tudi gladki na otip. Trenutno jih imam že 6 mesecev in so še vedno lepi, saj mi je to dekle večkrat naredila brezplačno korekturo. thumbup.gif Uglavnem jaz sem zelo zadovoljna s trenutno podaljšanimi lasmi. cool.gif
Toliko o mojih izkušnjah s podaljševanjem las.

Lp.

  • 0

#98 iza nila

iza nila

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 16 November 2007 - 12:02 AM

Punce, ne se s tem zajebavat pa si dajat pr kvazi izkušenih frizerkah podaljševat lase al kaj jst vem kako same seb rečejo (tko kt npr tale zgori k je pisala pa una Suzanicca isto...sem slišala same kritike na njun račun, niti ene dobre)...jst mam zdej že 6. podaljšane in mi je izredno žal. Dala sem si pri eni punci v Krškem. Prvič sem mela So Capove lase in sem jih mogla jit čez en mesec menat, ker so bli lasje tak poden da se ne da opisat. No, zdej sm sicer zamenala za indijske pa so mal bolš ampak kaj ko si pulim svoje lase ven s podaljški in imam ponekod že prov plešo, zarad česar bom mogla jit tut tele podalške dol vzet ker so narejeni nepravilno in bom, če jih bom gor pustila, čez dva meseca plešasta. Hmm, pol pa tut podaljškov nam mela več kam dajat.
Dons sem bla pa z eno kolegico, ki si je šla lase podalšat, pri Barbari iz Hrastnika...mislm neverjetno res. Lasje so čudoviti, dela pa tko natančno da to ne morš verjet...res, kej tazga še nism vidla. In čeprou je malo dražja kot vse te pocarke, ki doma delajo, mi je tako žal da nisem šla že na začetku k njej...bi si pršparala veliko živcev (pa še svojih las zravn). Tako da sem se zmenila, da mi bo odstranila tele ki jih imam zdaj gor in mi dala notri 130 podaljškov za 300 evrov, ker ima akcijo in da mislim da tam nekje okoli 250 evrov popusta. Tako da jaz grem definitvno tja, samo da izterjam denar od te ki mi je delala...drugač pa...vam Barbaro toplo priporočam!!Jst sm se samo tokrat tkole "nategnila", ker sm hotla čim ceneje pa vem da v življenju več ne!!
  • 0

#99 ššiva

ššiva

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts

Posted 08 January 2008 - 11:00 PM

Nekako si nemorm pomagati in nemorem biti tiho. Nevem od kje ti informacija, da sem kvazi frizerka, očitno o meni neveš kaj veliko in se mi zato, ne zdi na mestu, da kritiziraš moje delo. Izjava, da si nekje nekaj slišala pa ni ravno relevantna.
Nič nimam proti če svojemu frizerju želiš delati reklamo, to sklepam po tem, da si tukaj poslala samo en post, vendar pa ni lepo, da reklamo delaš tako, da popljuvaš vsepovprek.
Ko si že izpostavila cenovne razlike, bi dodala smo še to da za 2.3 eura nikjer neboš dobila kvalitetnih las, razen če je dolžina pramena tam nekje 20 cm. Glede na to, da si lase podaljševala že 6 krat pa je tvoja sposobnost presoje kaj je kvaliteta in kaj ne zelo uprašljiva.


  • 0

#100 suzanicca

suzanicca

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 26 February 2008 - 10:41 PM

živjo,šiva zelo si lepo odgovorila čospodični iza nila,
mene bi bilo sram,da bi napisala kaj takega kot ona,ki nas sploh ne pozna,in to
če bi imela kaj pojma o lasnih vstavkih se nebi nasankala kar šestkrat,tako,da o tem nebi več komentirala.
drugače pa otipkaj iza nila..
WWW.BOLHA.COM
IN OTIPKAJ PODALJŠEVANJE LAS HAIRDREAMS,SOCAP
ko boš vidla moje natančno delo,in punce prej in potem,ti bo žal da nisi prišla k nam.lep pozdrav
ps.ljudi ki jih ne poznamo,in nevemo ničesar o njih,in njihovem delu,jih ne ogovarjamo brez razloga. thumbup.gif
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users