Jump to content


Photo

Krema/serum - GARNIER Total Fresh


  • Please log in to reply
28 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (30 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (11 votes [36.67%])

    Percentage of vote: 36.67%

  2. 4 (zelo dobro) (6 votes [20.00%])

    Percentage of vote: 20.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (10 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  4. 2 (slabo) (3 votes [10.00%])

    Percentage of vote: 10.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#21 noelle

noelle

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 207 posts

Posted 02 January 2007 - 12:32 PM

Meni zelo ustreza za po ličkih in okrog oči, kjer imam normalno kožo, drugje, kjer je koža mastna, pa kreme itak ne uporabljam, ampak le tonik. Raje imam bolj gelaste kreme in po možnosti ne pretirano odišavljene, tako da mi je ta fina, čeprav me pa tudi zelo moti, da nima UV filtra.
  • 0

#22 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 02 January 2007 - 12:53 PM

Krema ima čudovit saden vonj, lepo mazljiva ter zelo vlažilna. Po kakem tednu so mi na čelu nastali podkožni mozoljčki in ogrci, zatorej ocena-----> 4
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#23 bubbles

bubbles

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 481 posts

Posted 29 January 2007 - 05:10 PM

To kremico imam tudi jaz, samo da je v tubici, 75 ml. Vsaj zdi se mi, da gre za isto kremo.(?) Zdaj mi gre pa ta h koncu, in sem kupila to v lončku, ker tiste niso imeli nikjer več huh.gif To je ta v tubi: IPB Image

Uglavnem, krema je super, krasna za podlago pod MU, hitro se vpije. meni ne dela nikakršnega filma čez kožo, kot ste nekatere pravle... porabi se je malo, je dobro mazljiva.

ocena:5
  • 0

#24 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 20 July 2007 - 10:17 AM

Tale krema je tud meni fajn. Kupila sem jo ravno zaradi dobrih ocen drugih forumašic in lahko se jim samo pridružim. Pri kremi mi je zlo všeč, ker je taka dost tekoča, se ful lepo razmaže in hitro vpije. Naredi lepo kožo, mehko. Tud embalaža je lepa, cena primerna. Nimam pripomb, čeprav vem, da je ne bom več kupila. smile.gif

4
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#25 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 30 July 2007 - 01:15 PM

Kremo sem uporabljala približno pred enim letom in še kak mesec več, ko je bila še v "stari" pakungi.

TF se ponaša z izstopajočim svežim vonjem jabolka, ki na plano privleče asociacije na pomladni zrak prežet z vonjem cvetočih citrusov in sadnih dreves z bližnjega preraslega sadovnjaka smile.gif .
Občutek pod prsti je fin, nemasten, krema je izredno mazljiva, kožo navlaži; a sem predvsem na malce občutljivešjih mestih (oči, občasno lica in vrat) pogrešala hranljivost.
Sestavinsko se najdejo tudi kvalitetnejše kreme (z več naravne vsebine), je pa Garnier verjetno ena najpopularnejših kozmetičnih firm, kljub zelo povprečni kvaliteti proizvodov.

Kupila je ne bom več, saj me razen z vonjem ni pretirano navdušila, sicer pa jo priporočam nezahtevnežem, saj ni slaba. 3/5
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#26 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 11 November 2007 - 11:41 PM

Večinoma sem vedno uporabljala samo to kremo. Oz je bila to moja druga krema. Pred kratkim sem prešla na Cosmerbo.
Krema je čisto povprečna. In pač sem jo imela samo da sem navlažila obraz po čiščenju kože. Pozimi in sploh pod pudrom sem uporabljala tisto za suho kožo, drugače pa za normalno. Kupila je več ne bom. Je dosti drugih bolših krem.

3/5
  • 0

#27 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 12 November 2007 - 06:35 PM


Tole kremo sem imela v različici, ki je v tubi. Krema je sicer bolj gelaste strukture, kar moji koži ne ustreza. Kljub temu da ima dobre sestavine me je pri tej kremi motil občutek lepljenja in mislim, da mi je povzročil tudi nekaj mozolčkov na čelu. Zaradi tega te kreme nisem več kupila.

2/5
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#28 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 14 November 2007 - 01:02 PM

Tole kremco sem kupila za mojo mastno kožo na obrazu. Rabila sem predvsem vlažilno kremo, ki ne masti. Krema je res vlažilna, vendar moji koži nekako ne paše, malo me je vedno peklo, ko sem si jo nanašala. Malce me je motil tudi občutek filma na koži in dejstvo, da sem se kar hitro po nanosu začela svetiti.
Drugače pa nimam pripomb, krema je poceni, ni slaba, la za mojo čudno kožo pač ni taprava.

Ocena: 4
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."

#29 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 15 December 2007 - 01:18 PM

Sama uporabljam različico za suho kožo in moram rečt da je superca. Po dolgem času sem končno našla kremo ki mi super odgovarja. Hitro se vpije, ne naredi filma nakoži in jo prijetno navlaži. Da ne omenjam svežega vonja ki ga naravnost obužujem.
Cena ja primerna, nekje okoli 5€.

5/5
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users