Jump to content


Photo

Zobozdravnik


  • Please log in to reply
216 replies to this topic

#1 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 22 November 2005 - 09:00 PM

hej...mene pa zanima ce ima se kdo starh pred zobozdravnikom???mene je fuuuulll strah in ze pred nekaj casa se mi je plombica okrusla...ampak ne zberem poguma da bi sla ker se kar jokat zacnem ko pridem v oridinacijo-res se smesno slisi ampak tako je res...ima velik strah pred vrtanjem itd.

tako da me zanima ce je se kdo ki se "boji" zobarja in vrtanja....


pisite:)
  • 0

#2 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 November 2005 - 10:21 PM

Sej veš da že nekaj časa obstajajo inekcije proti bolečinam?
  • 0

#3 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 22 November 2005 - 10:22 PM

ja vem ampak....ne vem kaj mi je tolk neprijetno???ne vem....


ceprav ko mi je enkrat plombirala mi je dala inekcijo...ampak meni je vse skupaj grozno oops.gif
  • 0

#4 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 22 November 2005 - 11:10 PM

QUOTE(Katrin)
Sej veš da že nekaj časa obstajajo inekcije proti bolečinam?

joj rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
biggrin.gif

vem,ja,ursi,te zastopim-najbrž ursi misli,da je ne boli prav fizično ampak jo stisne ne glede na karkoli,ko pač pride v ordinacijo....meni je moral nazadnje,ko sem bila notri skoz opogumljati,pa opominjati,da naj usta že enkrat odprem,da nej neham z jezikom prekrivat....full bad je.
Še sploh,ko so mi 8ko pulil in me je tok bolelo ko injekcija še ni prijela...pa sem mu rekla,da me še kar boli (to je bil nek drug zdravnik,ne ta,ko ga mam zdaj,ko sem šla nazadnje k njemu)in mi ni vrjel,in mi je zapičil injekcijo na drugo stran dlesni-tam,kjer mi ni pulil...ins m rekla 'AU' in mi je reku ....ja,vidiš to je au...tisto kar pa ti praviš,da te še boli pa ni res...pol sm mu pa rekla,da nej vrjame,da me na umi strani,kjer mi puli še vedno boli in mi je dal potem še tja injekcijo...kmet en...pol je šu pa u pokoj kšn let zatem;) biggrin.gif

sam pazte to-moja teta je alergična na te anestetike...vse na živo pult......
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 November 2005 - 11:16 PM

.

Jaz strahu pred zobarjem sploh nimam, odkar redno prakticiram samoplačniškega (dela z občutkom) in seveda injekcije proti bolečinam. Še predem grem na stol mu zažugam, da mi mora nujno dat injekcijo. biggrin.gif

Sicer pa imam fobijo, blazno fobijo pred injekcijo za kri jemat (pred nobeno drugo je nimam - npr. za cepljenje) - tu pa čist znorim. Najbrž je malo krivo tudi to, da mi je po odvzemu krvi blazno slabo in nemalokrat padem skupaj biggrin.gif, ampak vseeno..... injekcija za kri jemat je pri meni fobija no. 1.! IPB Image

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 22 November 2005 - 11:31 PM

pred samoplačniškim sem imela tud dobre izkušnje z zobarji!(tud ta je faca...)hehe
smile.gif
samo un stari ko je bil prou zobni kirurg je bil pa res odštekan
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#7 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 23 November 2005 - 09:11 AM

[quote=Jenna].

Jaz strahu pred zobarjem sploh nimam, odkar redno prakticiram samoplačniškega (dela z občutkom) in seveda injekcije proti bolečinam. Še predem grem na stol mu zažugam, da mi mora nujno dat injekcijo. biggrin.gif

Sicer pa imam fobijo, blazno fobijo pred injekcijo za kri jemat (pred nobeno drugo je nimam - npr. za cepljenje) - tu pa čist znorim. Najbrž je malo krivo tudi to, da mi je po odvzemu krvi blazno slabo in nemalokrat padem skupaj biggrin.gif, ampak vseeno..... injekcija za kri jemat je pri meni fobija no. 1.! IPB Image

.
jenna mene je tud igle ful strah :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: ....
  • 0

#8 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 November 2005 - 09:58 AM

Jaz pa nimam problemov z zobozdravniki. No, jo bom imela, ko bom šla na puljenje modrostnih zob. Takrat me bo pobralo od straha. Sicer pa ne, ker mi eventualno dela samo zalivke, vse ostalo je BP. zalivanje pa ne boli.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#9 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 23 November 2005 - 02:59 PM

[quote=Jenna].

Jaz strahu pred zobarjem sploh nimam, odkar redno prakticiram samoplačniškega (dela z občutkom) in seveda injekcije proti bolečinam. Še predem grem na stol mu zažugam, da mi mora nujno dat injekcijo. biggrin.gif

.

Tak zgolj iz radovednosti, kolko odšteješ za en obisk pri samoplačniškem v lj?
  • 0

#10 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 November 2005 - 03:20 PM

Jaz kakšnega posebnega straha nimam, sam mi je pa tko full neprijetno, ker moraš met usta skos odprta, jz bi pa rada pogoutna slino biggrin.gif Ko sm bla mejhna sm jo enkrat ponesreči celo ugriznla, ups oops.gif biggrin.gif Nism pa vedla, da ti lohk da inekcijo, to pol še olajša stvari. Men najhujša stvar do zdej je pa blo čiščenje zobnega kamna, fuj. K še sam ne vem a te boli al srbi pa skos kri teče, tako da sploh ne vem, če bom še kdaj šla.
  • 0

#11 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 November 2005 - 04:13 PM

REsno? Meni ga je samo malo pobrusila, pa je bilo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#12 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 November 2005 - 04:15 PM

QUOTE(sonchika)
REsno? Meni ga je samo malo pobrusila, pa je bilo.


Ah kje! biggrin.gif Jz sm bila sigurno kakšno uro not, sm tud jz misnla, da bo sam tko mal pogledala pa bo hitr konc pa me ženska kr ni pustila dol stola...
  • 0

#13 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 23 November 2005 - 04:21 PM

mene ni zobozdravikov strah. hodim pa redno k enemu blizu moje šole. verjemi, pa še veliko ljudi je takih, ki jih je strah, tako da nisi edina. wink.gif
mislim da ima vsak neko fobijo, jst npr. ne prenesem bruhanja. čudno, ampak resnično ermm.gif
  • 0

#14 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 November 2005 - 04:22 PM

QUOTE(Princeska)
jst npr. ne prenesem bruhanja. čudno, ampak resnično ermm.gif


Kaj a pol še tebe sili na bruhanje al v kakšnem smislu ga ne prenašaš?
Ker men se tud obrne želodec, če kdo drug bruha.
  • 0

#15 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 23 November 2005 - 04:24 PM

QUOTE(mishka)
QUOTE(Princeska)
jst npr. ne prenesem bruhanja. čudno, ampak resnično ermm.gif


Kaj a pol še tebe sili na bruhanje al v kakšnem smislu ga ne prenašaš?
Ker men se tud obrne želodec, če kdo drug bruha.



ja, tudi mene potem sili. pa ne sam to, mam potem še kakšn teden more, da kdo bruha po men. grozno!

zato se izogibam daljšim vožnjam z busom in pijanim družbam, ker dožvim šok.
  • 0

#16 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 November 2005 - 04:34 PM

QUOTE(Princeska)
QUOTE(mishka)
QUOTE(Princeska)
jst npr. ne prenesem bruhanja. čudno, ampak resnično ermm.gif


Kaj a pol še tebe sili na bruhanje al v kakšnem smislu ga ne prenašaš?
Ker men se tud obrne želodec, če kdo drug bruha.



ja, tudi mene potem sili. pa ne sam to, mam potem še kakšn teden more, da kdo bruha po men. grozno!.


Ok, to se mi pa na srečo še res ne dogaja.
  • 0

#17 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 23 November 2005 - 04:40 PM

QUOTE(mishka)
QUOTE(Princeska)
QUOTE(mishka)
QUOTE(Princeska)
jst npr. ne prenesem bruhanja. čudno, ampak resnično ermm.gif


Kaj a pol še tebe sili na bruhanje al v kakšnem smislu ga ne prenašaš?
Ker men se tud obrne želodec, če kdo drug bruha.



ja, tudi mene potem sili. pa ne sam to, mam potem še kakšn teden more, da kdo bruha po men. grozno!.


Ok, to se mi pa na srečo še res ne dogaja.


jap, bodi vesela....
  • 0

#18 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 November 2005 - 02:20 AM

QUOTE(Blondi)
QUOTE(Jenna)
Jaz strahu pred zobarjem sploh nimam, odkar redno prakticiram samoplačniškega (dela z občutkom) in seveda injekcije proti bolečinam. Še predem grem na stol mu zažugam, da mi mora nujno dat injekcijo. biggrin.gif
Tak zgolj iz radovednosti, kolko odšteješ za en obisk pri samoplačniškem v lj?


Ne hodim v Lj, ampak v Mb. Plačam pa odvisno od tega, kaj mi dela..... od 7k pa tja vse do 15k.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#19 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 24 November 2005 - 07:27 AM

QUOTE(Jenna)
QUOTE(Blondi)
QUOTE(Jenna)
Jaz strahu pred zobarjem sploh nimam, odkar redno prakticiram samoplačniškega (dela z občutkom) in seveda injekcije proti bolečinam. Še predem grem na stol mu zažugam, da mi mora nujno dat injekcijo. biggrin.gif
Tak zgolj iz radovednosti, kolko odšteješ za en obisk pri samoplačniškem v lj?


Ne hodim v Lj, ampak v Mb. Plačam pa odvisno od tega, kaj mi dela..... od 7k pa tja vse do 15k.


A v mb?H kateremu pa, če ni skrivnost?
  • 0

#20 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 November 2005 - 01:14 PM

Zakaj pa v mb? rolleyes.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users